Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. |
29. 2. 2020
So 09:00 |
BC Benešov
TJ Sokol Kladno U13G
|
57
32
|
16
10
30
14
47
26 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
review |
11. |
29. 2. 2020
So 11:00 |
BC Benešov
TJ Sokol Kladno U13G
|
42
79
|
8
26
15
46
32
69 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
review |
9. |
8. 2. 2020
So 09:30 |
TJ Sokol Kladno U13G
BC Slaný U13G
|
57
53
|
25
11
27
22
50
37 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
review |
9. |
8. 2. 2020
So 11:30 |
TJ Sokol Kladno U13G
BC Slaný U13G
|
55
41
|
12
5
26
18
41
26 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
review |
1. |
24. 11. 2019
Ne 09:30 |
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Slovanka U13G(ms)
|
55
25
|
13
4
22
16
41
22 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
review |
1. |
24. 11. 2019
Ne 11:30 |
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Slovanka U13G(ms)
|
71
42
|
25
8
41
17
49
36 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
review |
6. |
23. 11. 2019
So 09:30 |
TJ Sokol Kladno U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
|
116
19
|
22
6
54
12
76
15 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
review |
6. |
23. 11. 2019
So 11:30 |
TJ Sokol Kladno U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
|
91
15
|
18
5
36
7
62
12 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
review |
14. |
10. 11. 2019
Ne 10:00 |
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Pastelka MB (ms) U13G
|
41
69
|
8
9
18
28
31
46 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
review |
14. |
10. 11. 2019
Ne 12:00 |
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Pastelka MB (ms) U13G
|
45
52
|
13
10
23
24
29
48 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
review |
5. |
9. 11. 2019
So 09:00 |
BK Beroun U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
|
52
54
|
11
11
20
28
35
40 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
review |
5. |
9. 11. 2019
So 10:45 |
BK Beroun U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
|
65
57
|
17
16
32
30
44
45 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
review |
4. |
26. 10. 2019
So 10:00 |
TJ Sokol Kladno U13G
BC Benešov
|
39
31
|
16
4
18
18
29
26 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
review |
4. |
26. 10. 2019
So 12:00 |
TJ Sokol Kladno U13G
BC Benešov
|
38
43
|
12
12
17
22
24
29 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
review |
2. |
28. 9. 2019
So 10:30 |
BC Slaný U13G
TJ Sokol Kladno U13G
|
35
38
|
8
6
13
19
27
29 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
review |
2. |
28. 9. 2019
So 13:30 |
BC Slaný U13G
TJ Sokol Kladno U13G
|
48
38
|
18
8
28
18
32
29 |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
review |
7. |
Bude upřesněno
- |
Basket Pastelka MB (ms) U13G
TJ Sokol Kladno U13G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
Preview |
8. |
Bude upřesněno
- |
Basket Slovanka U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
Preview |
12. |
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Kladno U13G
BK Beroun U13G(ms)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
Preview |
13. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Příbram U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" |
|
Preview |
7. |
Bude upřesněno
- |
Basket Pastelka MB (ms) U13G
TJ Sokol Kladno U13G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
Preview |
8. |
Bude upřesněno
- |
Basket Slovanka U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
Preview |
12. |
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Kladno U13G
BK Beroun U13G(ms)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
Preview |
13. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Příbram U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" |
|
Preview |