Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. |
8. 3. 2020
Ne 09:00 |
BC Wizards Újezd nad Lesy U13B
BK Beroun U13B
|
27
86
|
8
17
8
48
19
61 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
13. |
8. 3. 2020
Ne 10:30 |
BC Wizards Újezd nad Lesy U13B
BK Beroun U13B
|
41
83
|
12
29
23
44
33
70 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
14. |
7. 3. 2020
So 11:45 |
BK Beroun U13B
SK Velká Ohrada z.s. U13B
|
52
31
|
19
2
30
8
40
18 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
14. |
7. 3. 2020
So 13:30 |
BK Beroun U13B
SK Velká Ohrada z.s. U13B
|
47
34
|
10
4
32
10
31
24 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
10. |
11. 1. 2020
So 16:00 |
BK Brandýs nad Labem
BK Beroun U13B
|
98
22
|
29
6
45
12
76
15 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
10. |
11. 1. 2020
So 17:45 |
BK Brandýs nad Labem
BK Beroun U13B
|
83
20
|
20
4
35
9
65
9 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
9. |
14. 12. 2019
So 10:00 |
Basket Poděbrady U13B (ms)
BK Beroun U13B
|
49
44
|
16
9
32
20
40
29 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
9. |
14. 12. 2019
So 12:00 |
Basket Poděbrady U13B (ms)
BK Beroun U13B
|
58
34
|
11
9
28
13
40
23 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
8. |
24. 11. 2019
Ne 15:00 |
BK Beroun U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
|
46
45
|
15
14
25
23
33
32 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
8. |
24. 11. 2019
Ne 16:45 |
BK Beroun U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
|
45
70
|
12
21
22
38
37
48 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
7. |
23. 11. 2019
So 09:00 |
BA Sparta Praha U13B "B"
BK Beroun U13B
|
54
46
|
10
17
26
28
32
36 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
7. |
23. 11. 2019
So 10:30 |
BA Sparta Praha U13B "B"
BK Beroun U13B
|
52
31
|
10
14
22
20
30
24 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
6. |
10. 11. 2019
Ne 13:45 |
BK Beroun U13B
NBK JUVENTA Milovice U13B
|
49
61
|
13
14
21
33
33
49
49
61 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
6. |
10. 11. 2019
Ne 12:00 |
BK Beroun U13B
NBK JUVENTA Milovice U13B
|
49
53
|
10
20
28
25
33
44
49
53 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
5. |
9. 11. 2019
So 14:45 |
SK Velká Ohrada z.s. U13B
BK Beroun U13B
|
43
33
|
8
8
26
17
37
24 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
5. |
9. 11. 2019
So 13:00 |
SK Velká Ohrada z.s. U13B
BK Beroun U13B
|
49
46
|
13
16
32
27
36
34 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
4. |
26. 10. 2019
So 12:45 |
BK Beroun U13B
BC Wizards Újezd nad Lesy U13B
|
96
33
|
24
9
44
25
72
25 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
4. |
26. 10. 2019
So 10:45 |
BK Beroun U13B
BC Wizards Újezd nad Lesy U13B
|
72
9
|
11
2
26
4
50
6 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
2. |
28. 9. 2019
So 12:00 |
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK Beroun U13B
|
40
55
|
7
8
18
24
24
37 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
2. |
28. 9. 2019
So 10:00 |
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK Beroun U13B
|
54
53
|
12
7
20
28
34
34 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
1. |
15. 9. 2019
Ne 15:00 |
BK Beroun U13B
BK Brandýs nad Labem
|
30
93
|
3
15
17
43
24
61 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
review |
1. |
15. 9. 2019
Ne 13:30 |
BK Beroun U13B
BK Brandýs nad Labem
|
36
89
|
8
22
20
38
28
62 |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
review |
11. |
Bude upřesněno
- |
BK Beroun U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
Preview |
15. |
Bude upřesněno
- |
NBK JUVENTA Milovice U13B
BK Beroun U13B
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
Preview |
16. |
Bude upřesněno
- |
BK Beroun U13B
BA Sparta Praha U13B "B"
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
Preview |
17. |
Bude upřesněno
- |
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
BK Beroun U13B
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
Preview |
18. |
Bude upřesněno
- |
BK Beroun U13B
Basket Poděbrady U13B (ms)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" |
|
Preview |
11. |
Bude upřesněno
- |
BK Beroun U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
Preview |
15. |
Bude upřesněno
- |
NBK JUVENTA Milovice U13B
BK Beroun U13B
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
Preview |
16. |
Bude upřesněno
- |
BK Beroun U13B
BA Sparta Praha U13B "B"
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
Preview |
17. |
Bude upřesněno
- |
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
BK Beroun U13B
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
Preview |
18. |
Bude upřesněno
- |
BK Beroun U13B
Basket Poděbrady U13B (ms)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" |
|
Preview |