Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
3. 29. 4. 2016
Pá 18:00
Tesla Pardubice
BK Sluneta Ústí nad Labem
64
76
17
17
28
49
44
64
play-off
review
2. 17. 4. 2016
Ne 11:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Tesla Pardubice
85
53
22
11
40
26
61
39
play-off
review
1. 16. 4. 2016
So 11:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Tesla Pardubice
93
63
18
20
38
41
69
47
play-off
review
20. 28. 2. 2016
Ne 12:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
BC Kolín
106
75
33
22
61
41
88
58
skupina A
review
19. 27. 2. 2016
So 14:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
KARA Trutnov
82
54
17
17
35
33
61
43
skupina A
review
18. 14. 2. 2016
Ne 15:00
BK Kondoři Liberec
BK Sluneta Ústí nad Labem
59
67
21
11
34
35
44
53
skupina A
review
17. 13. 2. 2016
So 14:00
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
67
80
20
16
36
34
53
58
skupina A
review
16. 31. 1. 2016
Ne 11:00
Sokol Žižkov C
BK Sluneta Ústí nad Labem
50
75
12
23
27
40
36
62
skupina A
review
15. 30. 1. 2016
So 13:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
84
48
20
12
34
25
59
32
skupina A
review
14. 17. 1. 2016
Ne 09:00
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sluneta Ústí nad Labem
55
89
14
21
32
47
41
65
skupina A
review
13. 16. 1. 2016
So 17:30
BC Benešov
BK Sluneta Ústí nad Labem
31
100
8
32
17
49
21
72
skupina A
review
12. 9. 12. 2015
St 17:30
BK Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
72
61
17
15
34
33
53
43
skupina A
review
11. 6. 12. 2015
Ne 11:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
USK Praha B
87
35
31
6
48
20
70
28
skupina A
review
10. 5. 12. 2015
So 16:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Levharti Chomutov
108
51
30
11
57
28
83
35
skupina A
review
1. 2. 12. 2015
St 18:00
Válečníci Děčín
BK Sluneta Ústí nad Labem
73
77
12
15
33
33
46
58
73
73
skupina A
review
9. 22. 11. 2015
Ne 11:00
KARA Trutnov
BK Sluneta Ústí nad Labem
51
83
14
10
24
31
40
50
skupina A
review
8. 21. 11. 2015
So 11:00
BC Kolín
BK Sluneta Ústí nad Labem
43
108
13
34
28
61
35
84
skupina A
review
6. 13. 11. 2015
Pá 17:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
47
55
20
15
32
34
36
41
skupina A
review
7. 8. 11. 2015
Ne 13:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
87
42
24
9
44
25
64
32
skupina A
review
5. 25. 10. 2015
Ne 12:30
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Sluneta Ústí nad Labem
44
95
18
30
31
46
39
70
skupina A
review
4. 24. 10. 2015
So 12:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Žižkov C
96
69
27
23
45
36
71
57
skupina A
review
3. 11. 10. 2015
Ne 11:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
BC Benešov
99
62
26
15
55
31
77
45
skupina A
review
2. 10. 10. 2015
So 14:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
106
57
23
21
52
32
82
48
skupina A
review
22. 27. 9. 2015
Ne 09:00
Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
70
48
23
12
41
29
53
41
skupina A
review
21. 26. 9. 2015
So 10:30
USK Praha B
BK Sluneta Ústí nad Labem
63
56
22
16
35
33
46
47
skupina A
review