Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. |
26. 3. 2020
Čt 20:40 |
Sokol Žižkov C - TESLA
Stavební fakulta A
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Základní fáze |
|
Preview |
20. |
16. 3. 2020
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
Fenix Modřany A
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Základní fáze |
|
Preview |
19. |
11. 3. 2020
St 20:30 |
Sokol Motol A
Stavební fakulta A
|
90
82
|
34
16
47
44
68
63 |
Základní fáze |
|
review |
18. |
2. 3. 2020
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
TJ Košíře A
|
75
95
|
17
19
44
55
59
74 |
Základní fáze |
|
review |
4. |
24. 2. 2020
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
TJ Košíře A
|
77
106
|
15
23
33
44
57
76 |
Základní fáze |
|
review |
4. |
19. 2. 2020
St 20:15 |
TJ Košíře A
Stavební fakulta A
|
91
92
|
21
18
45
39
70
63 |
Základní fáze |
|
review |
17. |
11. 2. 2020
Út 19:40 |
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
|
60
74
|
20
18
25
41
44
54 |
Základní fáze |
|
review |
16. |
3. 2. 2020
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
|
82
63
|
20
22
40
38
60
56 |
Základní fáze |
|
review |
15. |
28. 1. 2020
Út 20:45 |
Sokol Vyšehrad C
Stavební fakulta A
|
60
62
|
16
19
28
28
39
41 |
Základní fáze |
|
review |
14. |
20. 1. 2020
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov D
|
115
85
|
31
20
59
39
88
57 |
Základní fáze |
|
review |
13. |
14. 1. 2020
Út 20:05 |
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
|
84
98
|
20
26
40
47
62
76 |
Základní fáze |
|
review |
12. |
6. 1. 2020
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons B
|
88
77
|
22
22
36
41
58
58 |
Základní fáze |
|
review |
2. |
6. 12. 2019
Pá 19:40 |
Sokol Kbely C
Stavební fakulta A
|
38
86
|
13
22
19
49
22
65 |
Základní fáze |
|
review |
10. |
2. 12. 2019
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov C - TESLA
|
86
80
|
18
18
35
34
60
57 |
Základní fáze |
|
review |
9. |
29. 11. 2019
Pá 18:30 |
Fenix Modřany A
Stavební fakulta A
|
82
65
|
26
17
43
38
68
53 |
Základní fáze |
|
review |
8. |
18. 11. 2019
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
Sokol Motol A
|
70
96
|
16
27
25
45
40
74 |
Základní fáze |
|
review |
7. |
11. 11. 2019
Po 20:15 |
TJ Košíře A
Stavební fakulta A
|
89
79
|
22
15
44
34
67
52 |
Základní fáze |
|
review |
6. |
4. 11. 2019
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
|
77
61
|
19
15
36
31
54
46 |
Základní fáze |
|
review |
5. |
1. 11. 2019
Pá 20:10 |
Sokol Dolní Počernice A
Stavební fakulta A
|
64
78
|
20
25
29
38
45
54 |
Základní fáze |
|
review |
4. |
21. 10. 2019
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
Sokol Vyšehrad C
|
86
75
|
22
21
42
34
59
50 |
Základní fáze |
|
review |
3. |
16. 10. 2019
St 20:40 |
Sokol Žižkov D
Stavební fakulta A
|
59
78
|
14
18
26
34
46
54 |
Základní fáze |
|
review |
2. |
7. 10. 2019
Po 19:00 |
Stavební fakulta A
TJ ČZU Praha
|
79
70
|
22
18
43
39
61
57 |
Základní fáze |
|
review |
1. |
4. 10. 2019
Pá 20:35 |
Žižkov Falcons B
Stavební fakulta A
|
79
62
|
19
17
34
35
61
50 |
Základní fáze |
|
review |
3. |
00:00 |
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
|
0
20
|
|
Základní fáze |
|
review |