Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 23. 4. 2017
Ne 16:30
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
97
50
29
12
52
31
73
41
Play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 21. 4. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
82
86
20
18
38
41
60
62
Play-off
Vysílame na TV Com
review
3. 12. 4. 2017
St 19:00
Sokol Pražský
Basket Košíře
63
66
12
10
28
25
38
50
Předkolo Play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 9. 4. 2017
Ne 16:00
Basket Košíře
Sokol Pražský
82
78
27
25
42
41
65
61
Předkolo Play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 7. 4. 2017
Pá 19:30
Sokol Pražský
Basket Košíře
84
75
12
19
39
32
56
58
Předkolo Play-off
Vysílame na TV Com
review
6. 31. 3. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Basket Košíře
107
69
26
19
53
30
82
52
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 24. 3. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
Basketbal Olomouc
90
79
25
23
52
45
77
63
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 19. 3. 2017
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
Basket Košíře
77
82
29
22
41
43
58
64
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 10. 3. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
BK Synthesia Pardubice
91
99
25
29
45
52
72
78
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 3. 3. 2017
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
Basket Košíře
76
75
13
22
36
36
60
53
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 24. 2. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Šlapanice
109
79
29
15
61
37
88
61
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 10. 2. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
BC Vysočina
78
69
19
12
33
40
47
58
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
17. 3. 2. 2017
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Košíře
82
76
21
24
44
46
67
61
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
16. 29. 1. 2017
Ne 15:00
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
102
82
29
12
59
26
78
49
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
15. 20. 1. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
USK Praha B
101
90
22
24
45
43
65
57
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 15. 1. 2017
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
84
57
29
18
55
35
76
44
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
13. 6. 1. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Pražský
68
69
15
11
32
29
48
47
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 16. 12. 2016
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
88
83
22
20
38
36
61
52
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
11. 11. 12. 2016
Ne 16:00
Basket Košíře
GBA
81
62
24
11
44
30
65
51
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
10. 4. 12. 2016
Ne 17:00
Královští sokoli
Basket Košíře
76
57
20
20
39
31
57
45
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
9. 27. 11. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
Basket Košíře
69
70
19
6
43
28
55
46
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
8. 18. 11. 2016
Pá 20:00
Basket Košíře
BK Lokomotiva Plzeň
81
76
12
17
31
32
48
55
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
7. 11. 11. 2016
Pá 20:00
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
77
93
19
21
37
43
54
65
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
6. 4. 11. 2016
Pá 20:00
USK Praha B
Basket Košíře
65
67
20
11
31
30
50
48
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
5. 27. 10. 2016
Čt 20:00
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
56
74
20
21
32
44
44
55
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 21. 10. 2016
Pá 19:30
Sokol Pražský
Basket Košíře
58
59
12
15
28
33
44
49
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
12. 14. 10. 2016
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
87
79
23
14
47
36
66
51
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 9. 10. 2016
Ne 17:00
GBA
Basket Košíře
81
66
20
22
50
32
64
55
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 30. 9. 2016
Pá 20:00
Basket Košíře
Královští sokoli
62
83
17
22
35
40
45
62
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review