Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 15. 4. 2016
Pá 20:15
Basket Košíře
TJ Start Havířov
89
68
27
20
48
27
73
47
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 10. 4. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
Basket Košíře
75
61
23
10
38
31
58
44
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 1. 4. 2016
Pá 20:15
Basket Košíře
VSK VŠB Ostrava
91
73
17
13
40
28
62
51
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 20. 3. 2016
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
Basket Košíře
64
61
17
11
35
32
51
44
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 3. 2016
Pá 20:15
Basket Košíře
BC Vysočina
90
88
26
18
40
42
60
65
82
82
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 20. 2. 2016
So 13:00
TJ Start Havířov
Basket Košíře
89
61
23
13
49
26
69
46
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 19. 2. 2016
Pá 19:30
VSK VŠB Ostrava
Basket Košíře
73
69
23
20
35
39
52
55
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 12. 2. 2016
Pá 20:15
Basket Košíře
Sokol Šlapanice
100
75
20
20
41
35
65
53
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 29. 1. 2016
Pá 19:30
GBA
Basket Košíře
74
66
21
16
39
29
57
44
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
17. 22. 1. 2016
Pá 20:15
Basket Košíře
BK Lokomotiva Plzeň
88
83
24
20
45
37
66
67
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
16. 15. 1. 2016
Pá 19:30
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
87
66
20
20
42
38
63
48
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
15. 8. 1. 2016
Pá 20:15
Basket Košíře
KARA Trutnov
76
84
12
23
36
41
52
62
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 18. 12. 2015
Pá 20:15
Basket Košíře
BK Kondoři Liberec
79
91
19
18
40
47
61
67
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
13. 11. 12. 2015
Pá 20:00
USK Praha B
Basket Košíře
86
65
25
19
46
38
67
52
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
12. 4. 12. 2015
Pá 20:15
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
75
84
18
16
34
39
52
63
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
11. 27. 11. 2015
Pá 19:30
SP BASKET
Basket Košíře
75
49
20
18
38
29
65
42
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
10. 20. 11. 2015
Pá 20:15
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
95
85
19
13
32
31
56
53
77
77
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
9. 13. 11. 2015
Pá 20:15
Basket Košíře
GBA
74
66
17
15
35
30
53
53
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
8. 6. 11. 2015
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Košíře
89
66
21
21
45
44
64
55
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
7. 30. 10. 2015
Pá 20:15
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
85
80
27
15
51
31
70
54
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
6. 25. 10. 2015
Ne 14:00
KARA Trutnov
Basket Košíře
87
70
18
14
42
28
65
54
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
5. 16. 10. 2015
Pá 19:30
BK Kondoři Liberec
Basket Košíře
71
84
20
29
35
47
53
57
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 9. 10. 2015
Pá 20:15
Basket Košíře
USK Praha B
73
75
19
16
37
33
57
56
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 10. 2015
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
86
57
26
8
46
19
64
37
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 9. 2015
Pá 20:15
Basket Košíře
SP BASKET
54
73
16
15
33
31
48
52
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 20. 9. 2015
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
90
69
21
10
42
28
65
47
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review