Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
6. 14. 3. 2019
Čt 19:00
USK Praha B
Basketbal Olomouc
95
56
25
18
46
34
66
48
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 8. 3. 2019
Pá 19:00
SKB Zlín
USK Praha B
84
77
23
18
51
38
75
55
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 1. 3. 2019
Pá 20:00
USK Praha B
BCM Orli Prostějov
61
51
16
10
29
26
46
33
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 26. 2. 2019
Út 20:00
Basketbal Olomouc
USK Praha B
97
77
25
9
49
34
75
53
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 15. 2. 2019
Pá 19:00
USK Praha B
SKB Zlín
88
75
27
15
42
45
66
55
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 6. 2. 2019
St 15:00
BCM Orli Prostějov
USK Praha B
79
101
20
34
33
51
57
78
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 1. 2. 2019
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
61
68
6
18
23
34
45
52
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
4. 29. 1. 2019
Út 20:00
Sokol Pražský
USK Praha B
62
72
14
15
31
29
44
48
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
17. 25. 1. 2019
Pá 20:00
USK Praha B
Basketball Nymburk B
85
58
21
17
40
38
61
49
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
16. 20. 1. 2019
Ne 16:00
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
74
84
22
31
42
47
61
60
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
15. 11. 1. 2019
Pá 20:00
USK Praha B
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
67
95
19
26
40
50
56
78
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
14. 4. 1. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
USK Praha B
68
85
27
23
42
47
54
69
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
12. 7. 12. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
66
51
12
10
37
27
50
36
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
11. 30. 11. 2018
Pá 20:00
GBA Europe
USK Praha B
63
77
20
21
35
37
53
54
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
10. 23. 11. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
56
44
20
10
33
21
39
32
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
9. 16. 11. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
69
58
25
13
33
23
50
35
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
8. 15. 11. 2018
Čt 19:00
Basketball Nymburk B
USK Praha B
74
77
32
14
52
35
62
59
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
7. 2. 11. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
97
77
36
26
52
52
77
69
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. 28. 10. 2018
Ne 18:00
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
USK Praha B
97
43
20
10
42
21
65
34
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 19. 10. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
Basket Košíře
77
59
19
10
34
27
53
45
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
13. 12. 10. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
Sokol Pražský
75
61
19
11
38
27
59
41
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 5. 10. 2018
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
59
66
13
17
33
36
41
48
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 28. 9. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
GBA Europe
63
61
15
9
28
20
45
41
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
1. 21. 9. 2018
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
75
62
21
17
35
36
56
50
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review