Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 21. 4. 2017
Pá 19:30
USK Praha B
Snakes Ostrava
80
54
20
6
33
16
54
37
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 19. 4. 2017
St 18:30
USK Praha B
BCM Orli Prostějov
60
54
13
17
28
32
43
43
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 2. 4. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
USK Praha B
91
70
21
17
48
30
69
44
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 24. 3. 2017
Pá 19:30
TJ Start Havířov
USK Praha B
62
108
18
21
27
46
47
79
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 19. 3. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
USK Praha B
70
65
16
18
26
28
47
43
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 12. 3. 2017
Ne 16:00
BCM Orli Prostějov
USK Praha B
69
70
15
18
31
34
51
51
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 3. 3. 2017
Pá 20:00
USK Praha B
BC Nový Jičín
86
71
20
16
40
37
66
54
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 24. 2. 2017
Pá 20:00
USK Praha B
TJ Start Havířov
84
48
15
11
37
28
55
41
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 10. 2. 2017
Pá 20:00
USK Praha B
Královští sokoli
72
66
23
21
39
36
55
47
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 6. 2. 2017
Po 20:00
Basketball Nymburk B
USK Praha B
70
72
26
17
37
26
49
47
61
61
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
17. 5. 2. 2017
Ne 15:30
BC Vysočina
USK Praha B
84
77
15
13
33
27
54
45
68
68
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
16. 27. 1. 2017
Pá 20:00
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
65
69
12
25
22
38
41
55
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
15. 20. 1. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
USK Praha B
101
90
22
24
45
43
65
57
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
13. 6. 1. 2017
Pá 20:00
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
78
79
14
17
30
42
51
61
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
12. 16. 12. 2016
Pá 18:30
SP BASKET
USK Praha B
82
74
19
10
39
35
59
55
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
11. 9. 12. 2016
Pá 20:00
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
82
76
13
18
36
36
58
52
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
10. 4. 12. 2016
Ne 18:00
GBA
USK Praha B
86
57
29
20
54
33
68
45
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
9. 27. 11. 2016
Ne 17:00
Královští sokoli
USK Praha B
81
76
19
25
40
36
64
53
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
8. 18. 11. 2016
Pá 20:00
USK Praha B
BC Vysočina
94
52
27
12
45
22
66
34
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
7. 11. 11. 2016
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
80
78
20
16
41
42
57
62
68
68
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
6. 4. 11. 2016
Pá 20:00
USK Praha B
Basket Košíře
65
67
20
11
31
30
50
48
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
5. 27. 10. 2016
Čt 20:00
USK Praha B
Basketball Nymburk B
66
88
23
26
35
52
55
69
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 23. 10. 2016
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
63
71
19
26
35
47
45
58
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 14. 10. 2016
Pá 20:00
USK Praha B
SP BASKET
84
65
25
21
48
39
64
49
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 7. 10. 2016
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
88
89
21
25
43
50
69
75
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 30. 9. 2016
Pá 20:00
USK Praha B
GBA
20
0
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review