Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 15. 4. 2018
Ne 17:00
Sokol Žižkov
SK UP Olomouc
73
80
17
23
32
40
54
64
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 6. 4. 2018
Pá 19:00
BK Opava B
Sokol Žižkov
66
64
16
13
31
32
48
45
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 25. 3. 2018
Ne 16:00
Sokol Žižkov
Sokol Šlapanice
77
71
10
17
35
37
63
58
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 16. 3. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Sokol Žižkov
101
80
24
17
46
37
74
64
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 11. 3. 2018
Ne 16:00
Sokol Žižkov
BK Synthesia Pardubice
79
82
22
21
41
47
58
62
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 9. 3. 2018
Pá 19:00
SK UP Olomouc
Sokol Žižkov
80
64
14
21
28
34
56
50
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 3. 2018
Ne 16:00
Sokol Žižkov
BK Opava B
80
51
18
10
40
18
64
37
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 2. 2018
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
Sokol Žižkov
90
76
24
22
43
40
63
65
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 4. 2. 2018
Ne 16:00
Sokol Žižkov
Basketball Nymburk B
67
81
22
21
34
50
54
64
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
17. 28. 1. 2018
Ne 16:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Žižkov
94
76
21
19
43
38
69
61
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
7. 23. 1. 2018
Út 20:15
USK Praha B
Sokol Žižkov
65
52
23
13
35
35
49
41
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
16. 19. 1. 2018
Pá 20:00
Sokol Žižkov
USK Praha B
50
61
9
12
20
25
34
39
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
15. 14. 1. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
Sokol Žižkov
102
71
21
12
47
33
73
48
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
13. 10. 1. 2018
St 19:30
Sokol Žižkov
GBA
68
81
13
14
33
33
49
58
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
14. 7. 1. 2018
Ne 17:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Žižkov
67
53
24
11
40
28
57
37
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
11. 10. 12. 2017
Ne 17:00
Sokol Žižkov
BK Lokomotiva Plzeň
64
75
22
20
35
47
55
62
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
12. 8. 12. 2017
Pá 19:30
Sokol Pražský
Sokol Žižkov
77
56
19
11
42
21
57
40
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
10. 24. 11. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Žižkov
80
62
15
14
38
26
66
44
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
9. 19. 11. 2017
Ne 15:00
Basketball Nymburk B
Sokol Žižkov
86
58
20
18
35
28
61
43
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
8. 12. 11. 2017
Ne 16:00
Sokol Žižkov
Sokol Písek Sršni
54
89
14
28
24
44
39
69
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. 29. 10. 2017
Ne 16:00
Sokol Žižkov
BC Vysočina
71
81
12
21
28
46
48
61
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 22. 10. 2017
Ne 16:00
Sokol Žižkov
Slavoj BK Litoměřice
45
72
17
18
21
35
33
53
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
4. 15. 10. 2017
Ne 18:00
GBA
Sokol Žižkov
65
83
21
19
35
45
49
65
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 8. 10. 2017
Ne 15:00
Sokol Žižkov
Sokol Pražský
52
70
16
24
30
32
42
56
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 29. 9. 2017
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Žižkov
76
60
26
16
40
28
53
44
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
1. 24. 9. 2017
Ne 15:00
Sokol Žižkov
Basket Košíře
61
82
10
19
37
38
49
56
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review