Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. |
13. 3. 2011
Ne 10:00 |
TJ SPŠ stavební Náchod
BK Ústí nad Orlicí
|
88
59
|
21
13
45
25
70
36 |
Oblastní přebor mužů - finále |
|
review |
7. |
12. 3. 2011
So 17:30 |
TJ SPŠ stavební Náchod
SK Skuteč
|
81
58
|
20
16
36
31
56
48 |
Oblastní přebor mužů - finále |
|
review |
6. |
27. 2. 2011
Ne 10:00 |
BK Přelouč "B"
TJ SPŠ stavební Náchod
|
67
51
|
12
11
36
20
58
35 |
Oblastní přebor mužů - finále |
|
review |
5. |
26. 2. 2011
So 17:00 |
TJ Nové Město na Moravě
TJ SPŠ stavební Náchod
|
78
81
|
23
24
43
40
67
61 |
Oblastní přebor mužů - finále |
|
review |
4. |
13. 2. 2011
Ne 10:00 |
SK Skuteč
TJ SPŠ stavební Náchod
|
56
70
|
10
11
24
28
40
40 |
Oblastní přebor mužů - finále |
|
review |
3. |
12. 2. 2011
So 17:00 |
BK Ústí nad Orlicí
TJ SPŠ stavební Náchod
|
76
84
|
24
14
39
41
51
63 |
Oblastní přebor mužů - finále |
|
review |
2. |
30. 1. 2011
Ne 10:00 |
TJ SPŠ stavební Náchod
TJ Nové Město na Moravě
|
77
48
|
22
12
34
23
52
34 |
Oblastní přebor mužů - finále |
|
review |
1. |
29. 1. 2011
So 17:30 |
TJ SPŠ stavební Náchod
BK Přelouč "B"
|
98
80
|
28
24
48
44
78
59 |
Oblastní přebor mužů - finále |
|
review |
20. |
15. 1. 2011
So 17:00 |
TJ Jiskra Nový Bydžov
TJ SPŠ stavební Náchod
|
91
61
|
21
8
45
23
68
42 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
18. |
9. 1. 2011
Ne 10:00 |
TJ SPŠ stavební Náchod
BK Pardubice B
|
94
63
|
27
14
52
38
72
48 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
17. |
8. 1. 2011
So 17:30 |
TJ SPŠ stavební Náchod
TJ Sokol Pardubice I
|
100
36
|
27
10
45
15
76
30 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
16. |
19. 12. 2010
Ne 10:00 |
BSK TJ Jičín
TJ SPŠ stavební Náchod
|
44
82
|
9
17
18
39
33
60 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
15. |
18. 12. 2010
So 17:00 |
TJ Sokol Jilemnice
TJ SPŠ stavební Náchod
|
58
73
|
7
18
30
39
51
53 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
14. |
5. 12. 2010
Ne 10:00 |
TJ SPŠ stavební Náchod
BC Elephants Dobruška
|
77
60
|
23
14
40
35
63
50 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
13. |
4. 12. 2010
So 17:30 |
TJ SPŠ stavební Náchod
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
|
70
48
|
16
10
35
26
48
42 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
9. |
20. 11. 2010
So 17:30 |
TJ SPŠ stavební Náchod
TJ Jiskra Nový Bydžov
|
78
41
|
20
4
44
17
59
30 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
8. |
7. 11. 2010
Ne 10:00 |
TJ Sokol Pardubice I
TJ SPŠ stavební Náchod
|
54
56
|
19
10
30
28
38
44 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
7. |
6. 11. 2010
So 19:00 |
BK Pardubice B
TJ SPŠ stavební Náchod
|
81
62
|
16
14
35
29
55
45 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
6. |
24. 10. 2010
Ne 10:00 |
TJ SPŠ stavební Náchod
TJ Sokol Jilemnice
|
68
48
|
12
11
28
27
43
34 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
5. |
23. 10. 2010
So 17:30 |
TJ SPŠ stavební Náchod
BSK TJ Jičín
|
91
26
|
21
4
36
12
61
19 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
4. |
10. 10. 2010
Ne 10:00 |
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ SPŠ stavební Náchod
|
94
58
|
11
8
49
16
69
35 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |
3. |
9. 10. 2010
So 17:00 |
BC Elephants Dobruška
TJ SPŠ stavební Náchod
|
57
68
|
10
14
26
29
43
51 |
Oblastní přebor mužů - Sever |
|
review |