Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
6. 25. 3. 2018
Ne 17:00
Snakes Ostrava
USK Praha B
66
78
24
19
42
32
56
60
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 16. 3. 2018
Pá 19:00
Basketball Nymburk B
Snakes Ostrava
91
64
19
13
41
33
64
49
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 11. 3. 2018
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
76
92
24
26
50
42
66
75
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 2. 3. 2018
Pá 19:00
USK Praha B
Snakes Ostrava
81
71
19
20
46
48
64
62
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 2. 2018
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Basketball Nymburk B
93
86
27
22
53
50
66
70
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 18. 2. 2018
Ne 16:00
Sokol Písek Sršni
Snakes Ostrava
88
58
22
11
51
27
68
48
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 4. 2. 2018
Ne 17:00
Snakes Ostrava
SKB Zlín
76
78
21
23
42
41
56
61
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
17. 28. 1. 2018
Ne 16:00
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
79
74
24
23
33
34
55
51
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
16. 21. 1. 2018
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BK Opava B
74
69
16
19
35
36
55
54
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
15. 11. 1. 2018
Čt 17:00
BK Synthesia Pardubice
Snakes Ostrava
80
66
25
20
52
36
65
51
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
14. 7. 1. 2018
Ne 18:00
Královští sokoli
Snakes Ostrava
126
74
33
14
62
33
99
60
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
13. 17. 12. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
SK UP Olomouc
100
41
26
10
53
18
74
30
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
12. 10. 12. 2017
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
Snakes Ostrava
76
96
24
26
46
46
60
75
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
11. 3. 12. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
0
20
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
10. 24. 11. 2017
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
89
95
27
27
50
53
71
72
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
9. 17. 11. 2017
Pá 19:00
SKB Zlín
Snakes Ostrava
82
67
25
13
54
30
70
47
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
8. 12. 11. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
76
84
18
14
34
39
55
59
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
7. 5. 11. 2017
Ne 15:00
BK Opava B
Snakes Ostrava
91
78
30
28
47
49
69
65
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
6. 29. 10. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BK Synthesia Pardubice
95
71
26
24
54
52
77
66
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
5. 22. 10. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Královští sokoli
66
82
16
22
34
40
55
63
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
4. 13. 10. 2017
Pá 19:00
SK UP Olomouc
Snakes Ostrava
80
97
22
16
46
46
67
74
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
3. 8. 10. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Sokol Šlapanice
62
72
13
16
22
36
41
52
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
2. 1. 10. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
74
87
17
26
38
43
48
70
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
1. 24. 9. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
87
66
27
19
53
33
75
49
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review