Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 21. 4. 2017
Pá 19:30
USK Praha B
Snakes Ostrava
80
54
20
6
33
16
54
37
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 2. 4. 2017
Ne 17:00
GBA
Snakes Ostrava
102
81
25
25
50
51
77
62
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 24. 3. 2017
Pá 19:30
BC Vysočina
Snakes Ostrava
87
79
13
31
36
46
67
67
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 19. 3. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
USK Praha B
70
65
16
18
26
28
47
43
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 18. 3. 2017
So 18:30
Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
90
91
31
26
51
48
74
68
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 12. 3. 2017
Ne 15:30
Sokol Písek Sršni
Snakes Ostrava
81
53
16
17
36
36
58
48
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 5. 3. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
GBA
77
63
22
15
41
38
64
54
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 24. 2. 2017
Pá 19:00
Snakes Ostrava
BC Vysočina
79
68
13
18
39
28
59
45
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 12. 2. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
TJ Start Havířov
72
57
18
18
38
30
53
44
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
17. 3. 2. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Snakes Ostrava
85
75
31
17
47
27
72
56
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
16. 27. 1. 2017
Pá 19:00
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
67
70
12
11
29
28
48
46
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
15. 20. 1. 2017
Pá 19:00
BK Opava B
Snakes Ostrava
78
53
17
14
40
27
62
46
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
14. 15. 1. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
75
70
14
21
26
36
44
57
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
13. 8. 1. 2017
Ne 18:00
Snakes Ostrava
SK UP Olomouc
72
87
27
20
40
36
53
65
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
12. 18. 12. 2016
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
Snakes Ostrava
87
75
18
20
42
31
63
54
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
11. 11. 12. 2016
Ne 17:00
Snakes Ostrava
SKB Zlín
70
91
19
21
33
51
50
70
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
10. 2. 12. 2016
Pá 19:30
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
69
54
15
5
35
24
49
47
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
9. 25. 11. 2016
Pá 19:30
TJ Start Havířov
Snakes Ostrava
53
70
14
16
33
33
37
48
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
8. 20. 11. 2016
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BK Synthesia Pardubice
73
59
17
16
27
33
47
45
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
4. 17. 11. 2016
Čt 15:15
Snakes Ostrava
Královští sokoli
49
80
13
22
31
39
41
60
základní část
review
7. 11. 11. 2016
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
80
64
21
14
41
33
66
46
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
6. 6. 11. 2016
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BK Opava B
71
76
14
11
31
29
61
47
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
5. 30. 10. 2016
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
73
68
16
14
36
31
51
46
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
3. 26. 10. 2016
St 19:30
TJ Šumperk
Snakes Ostrava
76
102
15
30
30
51
56
83
základní část
review
4. 21. 10. 2016
Pá 18:30
SK UP Olomouc
Snakes Ostrava
92
74
20
13
51
32
79
55
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
3. 16. 10. 2016
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Sokol Šlapanice
71
65
13
16
29
32
53
40
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
2. 9. 10. 2016
Ne 15:00
SKB Zlín
Snakes Ostrava
82
72
17
19
39
34
52
57
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
1. 2. 10. 2016
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
67
39
18
7
37
17
47
27
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review