Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
4. 7. 4. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
71
80
18
16
32
35
48
56
Play Off
Vysílame na TV Com
review
3. 5. 4. 2019
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
98
75
26
23
44
36
79
53
Play Off
Vysílame na TV Com
review
2. 31. 3. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
81
76
14
17
43
40
66
58
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 29. 3. 2019
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
80
71
24
18
41
40
62
53
Play Off
Vysílame na TV Com
review
6. 15. 3. 2019
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
BC Vysočina
77
69
24
14
35
28
53
53
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 10. 3. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
GBA Europe
62
86
18
19
28
43
45
60
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 3. 3. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
Sokol Písek Sršni
86
94
25
29
43
47
70
71
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 24. 2. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
BK Lokomotiva Plzeň
88
67
22
13
47
37
63
55
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 17. 2. 2019
Ne 18:30
GBA Europe
BC Vysočina
83
65
18
15
38
31
67
58
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 8. 2. 2019
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
BC Vysočina
100
67
24
24
47
40
74
55
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 3. 2. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
86
77
23
22
43
39
66
51
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
17. 27. 1. 2019
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BC Vysočina
85
61
21
23
51
33
67
46
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
16. 18. 1. 2019
Pá 19:00
BK Opava B
BC Vysočina
85
89
29
17
56
43
76
60
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
15. 13. 1. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
BC Nový Jičín
79
72
22
16
41
27
56
52
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
14. 4. 1. 2019
Pá 19:00
SK UP Olomouc
BC Vysočina
97
89
25
21
52
36
70
65
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
13. 16. 12. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
Sokol Šlapanice
76
74
24
16
46
36
63
53
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
12. 7. 12. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BC Vysočina
95
71
24
16
54
32
73
47
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
11. 2. 12. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
98
90
24
14
45
40
73
63
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
10. 23. 11. 2018
Pá 19:00
SKB Zlín
BC Vysočina
93
56
26
12
47
19
69
39
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
9. 18. 11. 2018
Ne 18:00
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
74
71
14
18
41
35
62
56
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
8. 11. 11. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
Snakes Ostrava
82
73
16
24
44
37
65
53
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
7. 4. 11. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
BK Opava B
95
87
22
14
55
34
73
60
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
6. 28. 10. 2018
Ne 16:00
BC Nový Jičín
BC Vysočina
81
65
16
17
33
32
53
51
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
5. 21. 10. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
SK UP Olomouc
110
72
28
19
60
35
84
59
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
4. 14. 10. 2018
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
BC Vysočina
86
115
18
37
39
62
66
88
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
3. 7. 10. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
BK Synthesia Pardubice
92
84
36
23
60
44
76
57
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
2. 28. 9. 2018
Pá 19:00
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
96
83
22
23
51
36
75
53
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
1. 23. 9. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
SKB Zlín
62
82
19
21
30
41
46
67
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review