Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 23. 4. 2017
Ne 15:30
BC Vysočina
BC Nový Jičín
74
67
21
22
41
39
63
59
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 7. 4. 2017
Pá 19:30
TJ Start Havířov
BC Vysočina
65
95
15
25
31
40
45
67
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 2. 4. 2017
Ne 15:30
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
66
59
17
16
31
29
52
47
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 24. 3. 2017
Pá 19:30
BC Vysočina
Snakes Ostrava
87
79
13
31
36
46
67
67
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 19. 3. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
BC Vysočina
91
85
37
5
53
35
67
59
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 10. 3. 2017
Pá 19:30
BC Vysočina
TJ Start Havířov
90
56
28
16
42
27
68
40
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 5. 3. 2017
Ne 16:00
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
81
75
25
17
38
36
49
51
67
67
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 24. 2. 2017
Pá 19:00
Snakes Ostrava
BC Vysočina
79
68
13
18
39
28
59
45
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 10. 2. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
BC Vysočina
78
69
19
12
33
40
47
58
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
17. 5. 2. 2017
Ne 15:30
BC Vysočina
USK Praha B
84
77
15
13
33
27
54
45
68
68
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
16. 29. 1. 2017
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
BC Vysočina
89
72
26
11
45
28
69
54
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
15. 22. 1. 2017
Ne 15:30
BC Vysočina
Sokol Pražský
55
74
23
24
30
41
49
56
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 13. 1. 2017
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
BC Vysočina
114
63
29
23
63
34
90
45
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
13. 8. 1. 2017
Ne 15:30
BC Vysočina
GBA
74
79
16
16
36
36
56
58
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
12. 17. 12. 2016
So 18:00
Královští sokoli
BC Vysočina
97
61
19
12
43
27
64
38
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
11. 9. 12. 2016
Pá 19:30
BC Vysočina
Basketball Nymburk B
79
85
17
19
35
46
63
63
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
10. 2. 12. 2016
Pá 19:30
BC Vysočina
BK Lokomotiva Plzeň
72
89
24
26
42
48
54
73
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
9. 27. 11. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
Basket Košíře
69
70
19
6
43
28
55
46
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
8. 18. 11. 2016
Pá 20:00
USK Praha B
BC Vysočina
94
52
27
12
45
22
66
34
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 17. 11. 2016
Čt 17:00
BC Vysočina
USK Praha
54
91
12
36
29
61
46
79
základní část
review
7. 13. 11. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
Slavoj BK Litoměřice
81
74
23
34
39
46
53
55
71
71
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
6. 4. 11. 2016
Pá 19:30
Sokol Pražský
BC Vysočina
84
59
19
14
43
27
63
45
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
5. 30. 10. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
Sokol Písek Sršni
78
71
21
11
39
28
57
52
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 26. 10. 2016
St 19:00
SKB Rokycany
BC Vysočina
59
64
21
13
31
34
41
47
základní část
review
4. 23. 10. 2016
Ne 17:00
GBA
BC Vysočina
72
59
21
19
35
38
54
47
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 16. 10. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
Královští sokoli
58
84
12
23
28
52
41
70
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 9. 10. 2016
Ne 17:00
Basketball Nymburk B
BC Vysočina
80
69
24
20
36
43
66
60
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 30. 9. 2016
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
BC Vysočina
70
75
14
18
41
33
58
50
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review