Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 15. 4. 2016
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
BC Vysočina
73
63
19
21
43
36
60
47
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 10. 4. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
Basket Košíře
75
61
23
10
38
31
58
44
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 1. 4. 2016
Pá 19:30
BK Kondoři Liberec
BC Vysočina
69
63
15
16
40
32
52
51
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 18. 3. 2016
Pá 19:30
BC Vysočina
KARA Trutnov
92
50
19
10
46
28
77
33
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 13. 3. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
Sokol Písek Sršni
67
71
28
20
46
38
61
53
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 3. 2016
Pá 20:15
Basket Košíře
BC Vysočina
90
88
26
18
40
42
60
65
82
82
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 21. 2. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
BK Kondoři Liberec
83
73
33
16
51
38
64
61
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 14. 2. 2016
Ne 14:00
KARA Trutnov
BC Vysočina
61
63
9
22
24
34
41
47
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 29. 1. 2016
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
88
69
24
19
45
35
70
55
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
17. 24. 1. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
SKB Zlín
64
79
19
25
30
44
51
59
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
16. 17. 1. 2016
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
BC Vysočina
72
96
22
28
36
55
56
76
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
15. 10. 1. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
BK Synthesia Pardubice
63
68
18
15
38
36
52
55
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
14. 20. 12. 2015
Ne 17:30
TJ Start Havířov
BC Vysočina
71
78
19
15
34
33
46
55
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
13. 13. 12. 2015
Ne 15:30
BC Vysočina
Královští sokoli
71
81
19
24
37
46
57
70
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
12. 4. 12. 2015
Pá 19:00
JBC mmcité Brno
BC Vysočina
92
78
25
14
48
33
65
63
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
4. 29. 11. 2015
Ne 18:00
BC Vysočina
BOHEMILK Tuři Svitavy
58
79
12
21
40
48
50
69
základní část
review
11. 27. 11. 2015
Pá 19:30
BC Vysočina
BK Opava B
71
80
26
20
42
39
53
65
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
10. 20. 11. 2015
Pá 19:30
VSK VŠB Ostrava
BC Vysočina
70
67
19
16
28
36
45
51
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
9. 15. 11. 2015
Ne 15:30
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
73
71
21
13
36
29
53
51
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
8. 8. 11. 2015
Ne 14:30
SKB Zlín
BC Vysočina
101
92
22
24
46
37
71
62
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
7. 1. 11. 2015
Ne 15:30
BC Vysočina
Sokol Šlapanice
72
57
13
22
35
24
58
39
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
3. 28. 10. 2015
St 10:00
Jiskra Humpolec
BC Vysočina
52
85
14
19
20
44
33
60
základní část
review
6. 23. 10. 2015
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BC Vysočina
79
71
15
21
35
36
56
47
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
5. 16. 10. 2015
Pá 19:30
BC Vysočina
TJ Start Havířov
63
38
25
13
43
21
54
29
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
4. 11. 10. 2015
Ne 17:00
Královští sokoli
BC Vysočina
84
67
21
17
43
39
69
51
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 10. 2015
Ne 15:30
BC Vysočina
JBC mmcité Brno
81
61
21
12
41
34
59
44
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
2. 27. 9. 2015
Ne 15:00
BK Opava B
BC Vysočina
65
51
22
9
40
28
49
44
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
1. 20. 9. 2015
Ne 15:30
BC Vysočina
VSK VŠB Ostrava
86
80
24
15
49
36
66
60
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review