Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
5. 6. 4. 2022
St 19:00
BC Nový Jičín
Slavoj BK Litoměřice
77
74
24
25
40
45
54
63
play-off
Vysílame na TV Com
review
4. 3. 4. 2022
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
BC Nový Jičín
81
68
26
25
46
42
61
55
play-off
Vysílame na TV Com
review
3. 1. 4. 2022
Pá 19:00
BC Nový Jičín
Slavoj BK Litoměřice
79
63
17
21
46
35
60
43
play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 27. 3. 2022
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
BC Nový Jičín
62
70
17
18
30
36
44
53
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 25. 3. 2022
Pá 19:00
BC Nový Jičín
Slavoj BK Litoměřice
75
81
7
22
28
36
48
60
play-off
Vysílame na TV Com
review
6. 18. 3. 2022
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Tuři Svitavy
60
77
17
16
35
41
46
58
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 13. 3. 2022
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
71
81
14
26
36
51
56
62
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 4. 3. 2022
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
BC Nový Jičín
67
73
21
19
32
44
51
54
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 26. 2. 2022
So 18:00
Tuři Svitavy
Slavoj BK Litoměřice
84
67
25
10
42
30
62
44
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 18. 2. 2022
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Snakes Ostrava
102
53
26
10
51
29
75
41
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 13. 2. 2022
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Slavoj BK Litoměřice
94
92
23
17
39
34
61
59
79
79
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
17. 30. 1. 2022
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
67
57
20
20
34
37
51
48
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
18. 28. 1. 2022
Pá 19:30
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
71
79
8
15
27
39
52
57
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
16. 25. 1. 2022
Út 20:00
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
65
51
21
11
39
14
54
38
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
15. 7. 1. 2022
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
68
79
16
19
30
41
52
56
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
14. 17. 12. 2021
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
67
85
17
18
29
43
48
63
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
3. 13. 12. 2021
Po 19:00
Slavoj BK Litoměřice
BK ARMEX Děčín
69
84
16
20
28
45
54
63
Český pohár mužů - XXIX. ročník
review
13. 10. 12. 2021
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA Sojky Pelhřimov
72
70
13
24
40
36
53
60
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
12. 3. 12. 2021
Pá 20:00
SK Slavia Praha
Slavoj BK Litoměřice
95
45
23
17
54
28
68
34
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
6. 30. 11. 2021
Út 19:30
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
67
71
25
23
35
38
55
62
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
11. 26. 11. 2021
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
88
67
20
19
38
38
65
55
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
2. 23. 11. 2021
Út 20:15
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
61
77
20
17
24
37
37
58
Český pohár mužů - XXIX. ročník
review
10. 21. 11. 2021
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
94
66
23
15
43
31
73
50
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
9. 12. 11. 2021
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
73
67
17
10
33
25
55
40
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
8. 5. 11. 2021
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
58
69
15
17
25
33
45
53
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
7. 31. 10. 2021
Ne 18:00
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
86
53
20
4
38
25
67
42
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
5. 15. 10. 2021
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
95
46
19
9
46
28
69
39
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
4. 10. 10. 2021
Ne 18:00
GBA Sojky Pelhřimov
Slavoj BK Litoměřice
66
96
22
27
38
54
54
68
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
3. 1. 10. 2021
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
SK Slavia Praha
83
81
17
17
40
39
61
59
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
2. 26. 9. 2021
Ne 17:30
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
62
98
22
28
43
51
53
76
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
1. 17. 9. 2021
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
88
75
22
17
43
37
62
52
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review