Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
6. 11. 3. 2020
St 17:30
Slavoj BK Litoměřice
BK Opava B
92
65
19
15
39
31
67
48
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 6. 3. 2020
Pá 20:00
BK Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
68
79
18
19
36
38
54
56
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 1. 3. 2020
Ne 15:30
BC Vysočina
Slavoj BK Litoměřice
66
99
16
24
30
60
49
82
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 21. 2. 2020
Pá 19:00
BK Opava B
Slavoj BK Litoměřice
54
124
11
37
24
73
37
95
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 14. 2. 2020
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Pardubice
74
62
17
9
34
32
53
50
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 7. 2. 2020
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
BC Vysočina
83
66
21
25
38
38
63
56
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 28. 1. 2020
Út 19:30
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
98
72
28
22
49
43
70
59
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
17. 24. 1. 2020
Pá 19:30
YDEA KONDOR
Slavoj BK Litoměřice
87
73
18
10
42
34
61
45
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
16. 17. 1. 2020
Pá 20:00
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
88
57
21
13
49
29
66
45
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
15. 10. 1. 2020
Pá 20:00
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
75
78
21
16
38
41
60
61
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
14. 3. 1. 2020
Pá 19:30
SP BASKET
Slavoj BK Litoměřice
72
65
20
14
34
35
52
47
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
13. 13. 12. 2019
Pá 20:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
91
45
34
14
60
30
81
32
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
12. 6. 12. 2019
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
59
82
15
13
26
41
40
61
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
11. 29. 11. 2019
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
73
76
21
18
39
33
60
55
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
10. 22. 11. 2019
Pá 19:00
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
75
65
15
18
36
36
54
51
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
9. 17. 11. 2019
Ne 17:00
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
91
87
27
28
46
48
64
67
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
8. 8. 11. 2019
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
YDEA KONDOR
99
56
22
18
56
36
76
42
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
7. 1. 11. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
63
98
12
21
34
42
56
67
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 29. 10. 2019
Út 19:00
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
85
58
15
9
38
28
60
46
Český pohár mužů - XXVII. ročník
review
6. 25. 10. 2019
Pá 20:00
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
61
65
22
21
35
39
47
52
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 18. 10. 2019
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
SP BASKET
100
46
25
10
46
20
73
33
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
4. 11. 10. 2019
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
71
72
21
21
38
37
48
55
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 10. 2019
Pá 20:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
77
65
26
11
43
30
62
51
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 29. 9. 2019
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
92
72
28
16
55
41
75
56
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
1. 20. 9. 2019
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
93
92
26
13
43
38
58
53
77
77
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review