Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 23. 4. 2017
Ne 15:30
BC Vysočina
BC Nový Jičín
74
67
21
22
41
39
63
59
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 9. 4. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
GBA
71
91
23
34
40
60
53
78
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 2. 4. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
USK Praha B
91
70
21
17
48
30
69
44
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 26. 3. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Sokol Písek Sršni
73
86
17
19
40
38
56
60
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 19. 3. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
BC Vysočina
91
85
37
5
53
35
67
59
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 12. 3. 2017
Ne 17:00
GBA
BC Nový Jičín
77
100
17
24
41
54
56
83
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 3. 3. 2017
Pá 20:00
USK Praha B
BC Nový Jičín
86
71
20
16
40
37
66
54
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 26. 2. 2017
Ne 15:30
Sokol Písek Sršni
BC Nový Jičín
91
77
26
20
47
33
68
51
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 12. 2. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Basketbal Olomouc
69
71
12
20
33
41
49
57
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
17. 5. 2. 2017
Ne 15:00
SKB Zlín
BC Nový Jičín
95
101
28
26
51
46
65
71
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
16. 29. 1. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
BK Opava B
59
76
11
21
26
36
45
54
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
15. 22. 1. 2017
Ne 18:00
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
82
57
15
12
41
18
65
34
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
14. 15. 1. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
75
70
14
21
26
36
44
57
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
13. 6. 1. 2017
Pá 19:30
TJ Start Havířov
BC Nový Jičín
73
86
12
20
29
44
54
61
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
12. 18. 12. 2016
Ne 16:00
BC Nový Jičín
SK UP Olomouc
81
82
17
12
36
36
59
62
77
77
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
11. 9. 12. 2016
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BC Nový Jičín
89
75
27
16
51
43
68
64
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
10. 4. 12. 2016
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Sokol Šlapanice
75
79
20
22
35
43
53
54
69
69
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
9. 25. 11. 2016
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BC Nový Jičín
88
69
23
15
45
34
65
55
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
8. 20. 11. 2016
Ne 16:00
BC Nový Jičín
SKB Zlín
82
95
21
21
46
56
65
78
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
4. 17. 11. 2016
Čt 17:00
BC Nový Jičín
Tuři Svitavy
67
95
18
19
34
50
53
73
základní část
review
7. 11. 11. 2016
Pá 19:00
BK Opava B
BC Nový Jičín
75
67
19
13
35
26
56
45
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
6. 6. 11. 2016
Ne 16:00
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
72
67
19
11
28
27
50
48
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
5. 30. 10. 2016
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
73
68
16
14
36
31
51
46
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
3. 26. 10. 2016
St 20:00
TJ Tesla Pardubice
BC Nový Jičín
61
81
9
12
27
34
45
61
základní část
review
4. 22. 10. 2016
So 17:00
BC Nový Jičín
TJ Start Havířov
85
40
25
13
46
21
66
33
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
3. 14. 10. 2016
Pá 18:30
SK UP Olomouc
BC Nový Jičín
92
88
19
22
44
35
73
60
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
2. 9. 10. 2016
Ne 16:00
BC Nový Jičín
BK Synthesia Pardubice
69
63
15
18
39
29
52
43
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
1. 2. 10. 2016
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
BC Nový Jičín
79
67
24
13
37
38
57
54
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review