Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
6. 11. 5. 2019
So 10:00
BK Studánka Pardubice
SBŠ Ostrava
28
68
4
21
12
34
20
47
play-out
Vysílame na TV Com
review
3. 10. 5. 2019
Pá 18:00
SBŠ Ostrava
BK Studánka Pardubice
69
37
20
14
39
21
57
31
play-out
Vysílame na TV Com
review
5. 1. 5. 2019
St 08:00
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
51
59
12
16
27
31
37
42
play-out
Vysílame na TV Com
review
4. 30. 4. 2019
Út 18:00
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
63
77
15
20
31
46
41
61
play-out
Vysílame na TV Com
review
2. 7. 4. 2019
Ne 11:00
SBŠ Ostrava
BK Havířov
51
71
10
27
28
44
35
60
play-out
Vysílame na TV Com
review
1. 6. 4. 2019
So 14:30
BK Havířov
SBŠ Ostrava
67
51
22
11
41
26
56
37
play-out
Vysílame na TV Com
review
22. 24. 3. 2019
Ne 14:00
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
59
69
17
12
24
29
41
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 23. 3. 2019
So 17:30
SBŠ Ostrava
USK Praha
43
74
9
19
23
36
36
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 11. 3. 2019
Po 18:00
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
71
32
13
10
32
19
50
23
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 6. 3. 2019
St 18:30
BK Studánka Pardubice
SBŠ Ostrava
41
63
14
14
24
32
33
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 5. 3. 2019
Út 18:45
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
65
71
16
20
36
32
50
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 24. 2. 2019
Ne 10:00
SBŠ Ostrava
KP Brno
47
51
7
20
16
32
26
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 10. 2. 2019
Ne 11:00
Sokol Nilfisk Hradec Králové
SBŠ Ostrava
65
45
15
8
34
19
49
25
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 9. 2. 2019
So 14:30
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
81
55
27
24
49
40
59
47
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 27. 1. 2019
Ne 12:30
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
88
66
24
18
54
37
74
47
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 26. 1. 2019
So 13:00
BA Sparta
SBŠ Ostrava
58
51
16
8
35
24
46
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 13. 1. 2019
Ne 10:00
SBŠ Ostrava
BK Havířov
68
64
21
19
32
32
45
43
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 12. 1. 2019
So 18:00
BK Havířov
SBŠ Ostrava
78
63
22
18
42
37
61
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 5. 12. 2018
St 18:20
KP Brno
SBŠ Ostrava
114
56
20
12
53
23
80
41
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 2. 12. 2018
Ne 09:00
USK Praha
SBŠ Ostrava
97
47
28
13
57
18
83
38
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 1. 12. 2018
So 15:00
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
72
75
15
9
33
25
50
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 18. 11. 2018
Ne 09:00
SBŠ Ostrava
BK Studánka Pardubice
71
46
13
11
35
23
61
33
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 17. 11. 2018
So 15:00
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
42
95
11
26
18
44
33
68
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 31. 10. 2018
St 17:45
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
88
55
14
14
38
29
63
44
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 21. 10. 2018
Ne 09:30
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
68
54
17
19
31
32
45
43
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 20. 10. 2018
So 16:00
SBŠ Ostrava
Sokol Nilfisk Hradec Králové
47
88
17
26
30
52
42
67
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 7. 10. 2018
Ne 10:00
SBŠ Ostrava
BA Sparta
61
58
12
14
27
24
40
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 6. 10. 2018
So 14:00
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
68
64
10
16
29
28
52
51
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 20. 5. 2018
Ne 10:00
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
71
41
13
15
25
24
49
33
kvalifikace
review
2. 19. 5. 2018
So 14:00
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
61
56
29
10
36
32
47
43
kvalifikace
review
1. 18. 5. 2018
Pá 15:45
SBŠ Ostrava
BK Klatovy
74
55
6
7
26
25
52
43
kvalifikace
review