Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
3. 13. 4. 2013
So 14:30
Sokol pražský
BK Synthesia Pardubice
66
81
20
24
33
46
53
63
play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 24. 3. 2013
Ne 11:15
BK Synthesia Pardubice
Sokol pražský
99
80
25
21
52
42
77
61
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 23. 3. 2013
So 11:00
BK Synthesia Pardubice
Sokol pražský
95
74
37
15
54
40
71
53
play-off
Vysílame na TV Com
review
22. 10. 3. 2013
Ne 11:15
BK Synthesia Pardubice
Sokol pražský
59
77
12
20
28
50
44
60
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 9. 3. 2013
So 17:00
BCM Moravská Ostrava
Sokol pražský
97
83
28
17
50
36
80
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 23. 2. 2013
So 15:00
Sokol pražský
Sršni Sokol Písek
69
74
18
12
33
32
50
50
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 22. 2. 2013
Pá 18:00
Sokol pražský
BA Sparta Praha
55
45
20
19
28
27
45
35
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 10. 2. 2013
Ne 10:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
84
91
17
19
38
48
60
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 9. 2. 2013
So 16:30
USK Praha
Sokol pražský
100
60
26
16
52
25
76
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 27. 1. 2013
Ne 11:30
Sokol pražský
BK Kondoři Liberec
118
42
43
7
57
20
85
35
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 26. 1. 2013
So 15:00
Sokol pražský
BCM Nymburk
75
68
14
13
35
27
53
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 13. 1. 2013
Ne 11:30
Sokol pražský
BC Vysočina
68
59
24
14
41
29
61
44
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 12. 1. 2013
So 15:00
Sokol pražský
JBC MMCITÉ Brno
82
69
22
20
45
39
63
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 16. 12. 2012
Ne 09:00
Sokol Vyšehrad
Sokol pražský
66
61
24
15
37
27
48
41
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 15. 12. 2012
So 14:00
Sokol pražský
Sokol Vyšehrad
91
72
27
19
47
36
71
53
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 2. 12. 2012
Ne 11:00
Sokol pražský
BCM Moravská Ostrava
93
97
22
25
49
53
68
72
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 1. 12. 2012
So 17:00
Sokol pražský
BK Synthesia Pardubice
57
78
16
14
36
35
47
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 18. 11. 2012
Ne 11:30
Sršni Sokol Písek
Sokol pražský
91
59
31
14
54
25
77
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 17. 11. 2012
So 19:00
BA Sparta Praha
Sokol pražský
60
86
17
28
29
49
46
74
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 4. 11. 2012
Ne 10:30
Sokol pražský
USK Praha
70
86
13
24
37
49
56
68
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 3. 11. 2012
So 14:30
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
60
64
10
19
27
29
47
47
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 21. 10. 2012
Ne 10:00
BCM Nymburk
Sokol pražský
69
71
19
17
35
40
50
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 20. 10. 2012
So 16:00
BK Kondoři Liberec
Sokol pražský
63
97
23
26
35
46
56
66
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 7. 10. 2012
Ne 10:00
JBC MMCITÉ Brno
Sokol pražský
76
65
23
21
34
38
51
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 6. 10. 2012
So 17:00
BC Vysočina
Sokol pražský
67
83
23
17
38
37
61
62
základní část
Vysílame na TV Com
review