Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
5. 6. 3. 2020
Pá 16:30
BK Opava B
SP BASKET
64
67
10
19
32
35
43
49
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 28. 2. 2020
Pá 19:30
SP BASKET
BK Pardubice
94
103
28
32
53
54
68
67
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 2. 2020
Út 19:30
SP BASKET
BK Opava B
85
64
20
17
38
30
62
52
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 23. 2. 2020
Ne 16:30
BC Vysočina
SP BASKET
94
104
23
30
41
46
64
81
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 7. 2. 2020
Pá 20:00
BK Pardubice
SP BASKET
92
85
21
24
41
51
60
75
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 31. 1. 2020
Pá 19:30
SP BASKET
Basket Košíře
94
103
21
24
49
46
68
78
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
17. 24. 1. 2020
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
SP BASKET
113
68
30
10
58
24
81
50
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
7. 17. 1. 2020
Pá 20:00
USK Praha B
SP BASKET
79
64
16
15
39
26
53
45
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
15. 10. 1. 2020
Pá 19:00
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
SP BASKET
117
74
26
27
52
38
81
59
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
14. 3. 1. 2020
Pá 19:30
SP BASKET
Slavoj BK Litoměřice
72
65
20
14
34
35
52
47
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
13. 15. 12. 2019
Ne 17:00
Basketbal Polabí
SP BASKET
100
63
33
15
53
33
80
49
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
12. 6. 12. 2019
Pá 19:30
SP BASKET
BK Lokomotiva Plzeň
96
68
23
23
45
41
71
56
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 12. 2019
St 18:00
SP BASKET
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
53
122
15
27
21
55
37
90
Český pohár mužů - XXVII. ročník
review
11. 29. 11. 2019
Pá 20:00
YDEA KONDOR
SP BASKET
81
90
21
23
41
43
62
66
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
10. 22. 11. 2019
Pá 19:30
SP BASKET
Sokol Vyšehrad
85
65
19
21
40
35
59
49
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
9. 15. 11. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
SP BASKET
76
88
18
27
37
47
61
65
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
8. 8. 11. 2019
Pá 19:30
SP BASKET
Sokol Písek Sršni
82
111
15
25
38
53
64
85
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
16. 1. 11. 2019
Pá 19:30
SP BASKET
USK Praha B
65
71
16
19
28
31
39
46
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 30. 10. 2019
St 19:00
SKB Rokycany
SP BASKET
101
107
20
29
44
55
77
90
Český pohár mužů - XXVII. ročník
review
6. 25. 10. 2019
Pá 19:30
SP BASKET
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
65
96
26
26
37
54
50
74
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 18. 10. 2019
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
SP BASKET
100
46
25
10
46
20
73
33
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
4. 11. 10. 2019
Pá 19:30
SP BASKET
Basketbal Polabí
96
94
19
17
34
36
62
57
79
79
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 10. 2019
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
SP BASKET
101
68
22
22
46
38
73
52
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 27. 9. 2019
Pá 19:30
SP BASKET
YDEA KONDOR
87
66
21
16
42
28
69
43
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
1. 20. 9. 2019
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
SP BASKET
69
63
12
19
30
29
49
47
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. Bude upřesněno
-
SP BASKET
BC Vysočina
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
Preview Livestats