Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
3. 12. 4. 2017
St 19:00
Sokol Pražský
Basket Košíře
63
66
12
10
28
25
38
50
Předkolo Play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 9. 4. 2017
Ne 16:00
Basket Košíře
Sokol Pražský
82
78
27
25
42
41
65
61
Předkolo Play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 7. 4. 2017
Pá 19:30
Sokol Pražský
Basket Košíře
84
75
12
19
39
32
56
58
Předkolo Play-off
Vysílame na TV Com
review
6. 31. 3. 2017
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
Sokol Pražský
78
70
25
16
41
38
60
55
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 24. 3. 2017
Pá 19:30
Sokol Pražský
Sokol Šlapanice
82
68
28
13
44
35
69
50
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 17. 3. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Sokol Pražský
64
84
16
19
29
33
47
57
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 10. 3. 2017
Pá 19:30
Sokol Pražský
Basketbal Olomouc
107
63
22
12
53
24
81
46
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 5. 3. 2017
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
Sokol Pražský
62
86
18
20
36
44
48
70
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 24. 2. 2017
Pá 19:30
Sokol Pražský
BK Synthesia Pardubice
80
67
16
16
34
30
54
44
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 12. 2. 2017
Ne 14:30
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
54
77
14
21
27
41
40
61
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
17. 3. 2. 2017
Pá 19:30
GBA
Sokol Pražský
67
74
21
17
33
31
49
50
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
16. 27. 1. 2017
Pá 19:30
Sokol Pražský
Královští sokoli
90
71
32
19
55
37
70
54
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
15. 22. 1. 2017
Ne 15:30
BC Vysočina
Sokol Pražský
55
74
23
24
30
41
49
56
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 13. 1. 2017
Pá 19:30
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
68
76
14
18
26
36
47
56
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
13. 6. 1. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Pražský
68
69
15
11
32
29
48
47
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
12. 16. 12. 2016
Pá 18:30
Sokol Pražský
USK Praha B
82
74
19
10
39
35
59
55
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
11. 11. 12. 2016
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
64
55
16
18
35
28
45
43
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
10. 4. 12. 2016
Ne 16:00
Basketball Nymburk B
Sokol Pražský
91
73
25
18
44
39
71
53
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
9. 25. 11. 2016
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
88
89
24
25
38
42
64
69
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
8. 18. 11. 2016
Pá 19:30
Sokol Pražský
GBA
72
64
21
13
45
32
61
45
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
7. 13. 11. 2016
Ne 19:00
Královští sokoli
Sokol Pražský
80
67
23
16
46
38
70
55
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
6. 4. 11. 2016
Pá 19:30
Sokol Pražský
BC Vysočina
84
59
19
14
43
27
63
45
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
5. 28. 10. 2016
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
53
62
11
18
23
26
40
41
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 21. 10. 2016
Pá 19:30
Sokol Pražský
Basket Košíře
58
59
12
15
28
33
44
49
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 14. 10. 2016
Pá 20:00
USK Praha B
Sokol Pražský
84
65
25
21
48
39
64
49
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 7. 10. 2016
Pá 19:30
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
67
88
13
26
31
49
50
66
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 30. 9. 2016
Pá 19:30
Sokol Pražský
Basketball Nymburk B
85
56
21
17
37
33
64
44
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review