Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 29. 4. 2016
Pá 19:30
SP BASKET
Slavoj BK Litoměřice
65
61
25
18
43
31
54
50
Play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 17. 4. 2016
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
SP BASKET
65
51
22
9
32
20
47
33
Play-off
Vysílame na TV Com
review
6. 18. 3. 2016
Pá 19:00
BK Opava B
SP BASKET
83
81
13
17
39
36
57
56
73
73
Skupina C - 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 13. 3. 2016
Ne 12:00
SP BASKET
Královští sokoli
80
66
17
17
37
26
61
45
Skupina C - 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 4. 3. 2016
Pá 18:00
Basketbal Olomouc
SP BASKET
76
58
14
11
36
19
60
34
Skupina C - 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 26. 2. 2016
Pá 19:30
SP BASKET
BK Opava B
88
58
23
20
41
32
61
45
Skupina C - 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 19. 2. 2016
Pá 19:30
Královští sokoli
SP BASKET
79
62
21
19
45
39
63
49
Skupina C - 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 12. 2. 2016
Pá 19:00
SP BASKET
Basketbal Olomouc
68
67
17
7
28
33
48
57
Skupina C - 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 29. 1. 2016
Pá 18:15
SP BASKET
USK Praha B
71
59
13
13
36
25
52
37
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
17. 24. 1. 2016
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
SP BASKET
74
53
23
15
40
26
50
37
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
16. 17. 1. 2016
Ne 14:00
KARA Trutnov
SP BASKET
59
84
14
16
36
43
47
61
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
7. 15. 1. 2016
Pá 19:30
SP BASKET
KARA Trutnov
82
56
21
18
37
30
59
36
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
15. 8. 1. 2016
Pá 19:30
SP BASKET
Sokol Písek Sršni
69
67
17
14
36
36
49
49
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 18. 12. 2015
Pá 19:30
GBA
SP BASKET
57
64
20
18
32
35
47
51
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
13. 11. 12. 2015
Pá 19:30
SP BASKET
BK Lokomotiva Plzeň
60
54
16
15
30
32
38
42
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
12. 6. 12. 2015
Ne 19:00
Basketball Nymburk B
SP BASKET
61
67
16
19
36
39
50
51
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
11. 27. 11. 2015
Pá 19:30
SP BASKET
Basket Košíře
75
49
20
18
38
29
65
42
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
10. 20. 11. 2015
Pá 19:30
BK Kondoři Liberec
SP BASKET
55
77
10
26
28
38
43
58
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
9. 13. 11. 2015
Pá 20:00
USK Praha B
SP BASKET
58
63
4
15
17
31
34
48
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
8. 6. 11. 2015
Pá 19:30
SP BASKET
Slavoj BK Litoměřice
65
63
16
18
37
32
51
56
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 28. 10. 2015
St 20:00
Radotínský SK
SP BASKET
63
61
14
19
27
28
47
49
základní část
review
6. 23. 10. 2015
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
SP BASKET
77
59
21
14
38
28
60
42
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
5. 16. 10. 2015
Pá 19:30
SP BASKET
GBA
90
58
18
14
47
30
66
42
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 9. 10. 2015
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
SP BASKET
74
58
19
15
40
36
50
46
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 2. 10. 2015
Pá 19:30
SP BASKET
Basketball Nymburk B
79
97
24
32
38
53
60
79
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 9. 2015
Pá 20:15
Basket Košíře
SP BASKET
54
73
16
15
33
31
48
52
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 18. 9. 2015
Pá 19:30
SP BASKET
BK Kondoři Liberec
66
36
21
8
39
13
58
27
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review