Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
6. 24. 4. 2022
Ne 10:00
BVK Holice
Jižní Supi
75
76
20
13
39
32
50
51
67
67
play-out
Vysílame na TV Com
review
5. 23. 4. 2022
So 18:30
BCM Orli Prostějov
Jižní Supi
51
55
9
15
29
20
41
36
play-out
Vysílame na TV Com
review
4. 3. 4. 2022
Ne 10:30
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní Supi
85
70
32
18
46
39
68
48
play-out
Vysílame na TV Com
review
3. 2. 4. 2022
So 18:30
Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
58
69
21
13
34
33
45
48
play-out
Vysílame na TV Com
review
2. 20. 3. 2022
Ne 12:30
Jižní Supi
BCM Orli Prostějov
83
79
23
8
44
30
67
58
play-out
Vysílame na TV Com
review
1. 19. 3. 2022
So 13:00
Jižní Supi
BVK Holice
62
74
17
17
33
38
48
56
play-out
Vysílame na TV Com
review
8. 6. 3. 2022
Ne 10:00
BK Snakes Ostrava
Jižní Supi
70
59
19
9
31
20
47
46
nadstavba B
Vysílame na TV Com
review
7. 5. 3. 2022
So 14:00
BK NH Ostrava
Jižní Supi
71
51
10
4
31
18
47
38
nadstavba B
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 2. 2022
Pá 17:00
BCM Orli Prostějov
Jižní Supi
78
69
21
14
35
26
58
44
nadstavba B
Vysílame na TV Com
review
4. 23. 2. 2022
St 18:30
Jižní Supi
BK NH Ostrava
63
82
13
19
29
43
47
64
nadstavba B
Vysílame na TV Com
review
6. 13. 2. 2022
Ne 10:30
Jižní Supi
BVK Holice
64
52
26
10
40
22
47
32
nadstavba B
Vysílame na TV Com
review
5. 12. 2. 2022
So 17:00
Jižní Supi
BCM Orli Prostějov
58
64
13
23
35
35
48
49
nadstavba B
Vysílame na TV Com
review
3. 29. 1. 2022
So 17:30
Jižní Supi
BK Snakes Ostrava
79
63
18
29
39
45
66
54
nadstavba B
Vysílame na TV Com
review
1. 15. 1. 2022
So 18:30
BVK Holice
Jižní Supi
77
78
26
19
45
31
59
51
72
72
nadstavba B
Vysílame na TV Com
review
10. 22. 12. 2021
St 16:30
Jižní Supi
USK Praha
48
76
15
26
21
41
34
56
skupina A
Vysílame na TV Com
review
9. 20. 12. 2021
Po 18:00
Jižní Supi
Slavoj BK Litoměřice
51
66
12
16
21
30
32
52
skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 19. 12. 2021
Ne 15:00
Sokol pražský
Jižní Supi
108
66
30
15
60
27
86
48
skupina A
Vysílame na TV Com
review
13. 18. 12. 2021
So 17:00
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní Supi
87
72
13
26
38
38
62
51
skupina A
Vysílame na TV Com
review
12. 5. 12. 2021
Ne 10:00
Jižní Supi
GBA Lions Jindřichův Hradec
71
82
17
19
31
38
56
64
skupina A
Vysílame na TV Com
review
11. 4. 12. 2021
So 12:30
Jižní Supi
Sokol Písek Sršni
60
87
16
25
27
52
47
70
skupina A
Vysílame na TV Com
review
8. 7. 11. 2021
Ne 10:00
BA Nymburk
Jižní Supi
78
52
25
13
32
25
50
34
skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 6. 11. 2021
So 12:00
Jižní Supi
BA Nymburk
71
85
26
17
38
32
50
65
skupina A
Vysílame na TV Com
review
7. 17. 10. 2021
Ne 10:00
Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
72
89
12
24
31
45
46
65
skupina A
Vysílame na TV Com
review
6. 16. 10. 2021
So 15:00
Jižní Supi
Sokol pražský
72
104
14
19
30
41
54
75
skupina A
Vysílame na TV Com
review
5. 3. 10. 2021
Ne 09:00
Sokol Písek Sršni
Jižní Supi
90
69
33
14
50
34
73
52
skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 2. 10. 2021
So 14:30
GBA Lions Jindřichův Hradec
Jižní Supi
81
64
27
19
41
37
54
60
skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 19. 9. 2021
Ne 10:00
Slavoj BK Litoměřice
Jižní Supi
80
68
8
22
31
24
54
53
skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 18. 9. 2021
So 14:00
USK Praha
Jižní Supi
106
55
24
7
53
27
80
44
skupina A
Vysílame na TV Com
review