Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 16. 4. 2023
Ne 17:30
Basketbal Polabí
Sršni Photomate Písek
77
100
18
33
41
66
57
86
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 14. 4. 2023
Pá 19:00
Sršni Photomate Písek
Basketbal Polabí
104
74
27
20
55
34
81
52
play-off
Vysílame na TV Com
review
4. 2. 4. 2023
Ne 17:30
Basketbal Polabí
Tuři Svitavy
74
67
18
16
33
34
50
49
play-off
Vysílame na TV Com
review
3. 31. 3. 2023
Pá 19:30
Tuři Svitavy
Basketbal Polabí
82
86
25
18
42
35
54
54
play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 26. 3. 2023
Ne 17:30
Basketbal Polabí
Tuři Svitavy
100
79
20
21
37
41
72
61
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 24. 3. 2023
Pá 19:30
Tuři Svitavy
Basketbal Polabí
100
77
33
11
53
32
71
51
play-off
Vysílame na TV Com
review
6. 19. 3. 2023
Ne 17:30
Basketbal Polabí
SKB FASTAV Zlín
106
88
25
25
59
51
84
68
skupina D 7.-12. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 10. 3. 2023
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
Basketbal Polabí
67
77
9
11
30
35
47
58
skupina D 7.-12. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 5. 3. 2023
Ne 17:30
Basketbal Polabí
BK Opava B
90
56
17
14
43
24
66
40
skupina D 7.-12. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 24. 2. 2023
Pá 18:00
SKB FASTAV Zlín
Basketbal Polabí
102
92
26
18
53
37
72
69
skupina D 7.-12. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 19. 2. 2023
Ne 15:45
Basketbal Polabí
Basketbal Olomouc
107
74
29
17
61
30
80
47
skupina D 7.-12. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 10. 2. 2023
Pá 19:30
BK Opava B
Basketbal Polabí
67
87
19
25
36
47
52
68
skupina D 7.-12. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 27. 1. 2023
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
82
69
18
20
34
37
61
48
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
17. 22. 1. 2023
Ne 17:30
Basketbal Polabí
Sršni Photomate Písek
89
115
33
33
61
63
77
98
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
16. 15. 1. 2023
Ne 17:30
Basketbal Polabí
SP Basket
88
77
22
14
41
35
64
59
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
15. 8. 1. 2023
Ne 18:00
GBA Sojky Pelhřimov
Basketbal Polabí
56
94
14
18
35
49
45
70
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
12. 18. 12. 2022
Ne 17:30
Basketbal Polabí
USK Praha B
114
67
29
18
67
34
94
53
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
14. 11. 12. 2022
Ne 17:30
Basketbal Polabí
GBA LIONS Jindřichův Hradec
88
98
24
25
50
42
68
71
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
13. 9. 12. 2022
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbal Polabí
94
75
19
12
43
39
76
58
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
11. 25. 11. 2022
Pá 19:00
BK Levharti Chomutov
Basketbal Polabí
87
107
25
26
53
52
70
76
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
10. 20. 11. 2022
Ne 17:30
Basketbal Polabí
BA LYNX Liberecko
86
79
14
14
37
32
66
57
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
9. 13. 11. 2022
Ne 17:30
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
76
74
18
15
33
32
46
48
65
65
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
8. 4. 11. 2022
Pá 19:00
Sršni Photomate Písek
Basketbal Polabí
100
59
33
17
59
24
83
39
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
7. 26. 10. 2022
St 18:45
SP Basket
Basketbal Polabí
65
94
8
31
18
51
40
74
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
6. 23. 10. 2022
Ne 17:30
Basketbal Polabí
GBA Sojky Pelhřimov
102
57
31
15
55
30
78
44
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
5. 14. 10. 2022
Pá 19:00
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Basketbal Polabí
81
72
16
23
36
34
58
53
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
4. 9. 10. 2022
Ne 17:30
Basketbal Polabí
BK Lokomotiva Plzeň
56
59
17
22
27
33
39
43
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
3. 30. 9. 2022
Pá 20:00
USK Praha B
Basketbal Polabí
38
65
16
20
18
36
29
45
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 9. 2022
Ne 17:30
Basketbal Polabí
BK Levharti Chomutov
94
88
33
17
55
48
77
69
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
1. 16. 9. 2022
Pá 19:30
BA LYNX Liberecko
Basketbal Polabí
67
79
12
20
24
36
42
57
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review