Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
5. 8. 3. 2020
Ne 17:00
Snakes Ostrava
YDEA KONDOR
60
81
14
20
33
35
40
53
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 28. 2. 2020
Pá 19:30
YDEA KONDOR
Basket Opava 2010
122
104
39
10
62
43
92
69
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 21. 2. 2020
Pá 19:30
YDEA KONDOR
BC Nový Jičín
116
79
24
17
57
43
92
57
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 14. 2. 2020
Pá 19:45
SA KOMFORT Brno
YDEA KONDOR
107
85
33
22
60
52
88
67
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 7. 2. 2020
Pá 19:30
YDEA KONDOR
Snakes Ostrava
106
98
25
28
54
49
86
72
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 2. 2. 2020
Ne 17:30
USK Praha B
YDEA KONDOR
88
52
21
16
47
30
73
40
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
17. 24. 1. 2020
Pá 19:30
YDEA KONDOR
Slavoj BK Litoměřice
87
73
18
10
42
34
61
45
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
16. 17. 1. 2020
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
YDEA KONDOR
58
83
18
26
34
38
44
69
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
15. 10. 1. 2020
Pá 19:30
YDEA KONDOR
Sokol Vyšehrad
91
58
26
18
49
33
77
40
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
14. 5. 1. 2020
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
YDEA KONDOR
110
94
37
27
62
40
87
65
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
13. 13. 12. 2019
Pá 19:00
YDEA KONDOR
GBA LIONS Jindřichův Hradec
65
94
26
31
34
48
45
66
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
12. 8. 12. 2019
Ne 17:00
Basketbal Polabí
YDEA KONDOR
95
84
25
19
60
40
77
57
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
11. 29. 11. 2019
Pá 20:00
YDEA KONDOR
Sokol Pražský
81
90
21
23
41
43
62
66
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
10. 24. 11. 2019
Ne 17:00
YDEA KONDOR
Basket Košíře
91
56
20
8
42
23
66
40
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
9. 15. 11. 2019
Pá 20:00
YDEA KONDOR
USK Praha B
52
80
13
21
26
40
40
66
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
8. 8. 11. 2019
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
YDEA KONDOR
99
56
22
18
56
36
76
42
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
7. 1. 11. 2019
Pá 20:00
YDEA KONDOR
BK Lokomotiva Plzeň
63
86
16
20
28
48
48
65
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 30. 10. 2019
St 18:30
YDEA KONDOR
Sokol Vyšehrad
71
80
15
27
28
45
38
61
Český pohár mužů - XXVII. ročník
review
6. 25. 10. 2019
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
YDEA KONDOR
0
20
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 18. 10. 2019
Pá 20:00
YDEA KONDOR
Sokol Písek Sršni
64
107
15
30
26
68
42
90
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
4. 11. 10. 2019
Pá 19:00
GBA LIONS Jindřichův Hradec
YDEA KONDOR
106
52
21
13
58
21
76
43
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 10. 2019
Pá 20:00
YDEA KONDOR
Basketbal Polabí
91
98
21
23
45
53
70
71
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 27. 9. 2019
Pá 19:30
Sokol Pražský
YDEA KONDOR
87
66
21
16
42
28
69
43
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
1. 20. 9. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
YDEA KONDOR
80
71
20
15
41
37
55
53
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. Bude upřesněno
-
YDEA KONDOR
SA KOMFORT Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. Bude upřesněno
-
BC Nový Jičín
YDEA KONDOR
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. Bude upřesněno
-
Basket Opava 2010
YDEA KONDOR
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
Preview Livestats