Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. |
6. 4. 2019
So 09:30 |
ŠBK Sadská U12G
BC Benešov U12G
|
124
16
|
20
4
58
8
89
14 |
Skupina 1-2 |
|
review |
5. |
6. 4. 2019
So 11:30 |
ŠBK Sadská U12G
BC Benešov U12G
|
83
23
|
28
3
42
12
62
17 |
Skupina 1-2 |
|
review |
2. |
23. 3. 2019
So 15:30 |
BC Benešov U12G
ŠBK Sadská U12G
|
22
108
|
6
31
12
55
14
83 |
Skupina 1-2 |
|
review |
2. |
23. 3. 2019
So 17:30 |
BC Benešov U12G
ŠBK Sadská U12G
|
13
98
|
0
31
8
52
12
83 |
Skupina 1-2 |
|
review |
9. |
23. 2. 2019
So 15:00 |
BC Slaný U12G (ms)
BC Benešov U12G
|
39
47
|
4
20
17
32
26
40 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" |
|
review |
9. |
23. 2. 2019
So 17:00 |
BC Slaný U12G (ms)
BC Benešov U12G
|
44
48
|
5
18
12
23
35
31 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" |
|
review |
7. |
20. 2. 2019
St 16:00 |
ŠSK Příbram U12G (ms)
BC Benešov U12G
|
38
36
|
16
4
22
14
36
18 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" |
|
review |
7. |
20. 2. 2019
St 18:00 |
ŠSK Příbram U12G (ms)
BC Benešov U12G
|
22
48
|
9
11
10
21
16
33 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" |
|
review |
10. |
17. 2. 2019
Ne 10:00 |
BC Benešov U12G
TJ Sokol Kladno U12G
|
40
33
|
12
10
28
20
34
31 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" |
|
review |
10. |
17. 2. 2019
Ne 12:00 |
BC Benešov U12G
TJ Sokol Kladno U12G
|
43
36
|
10
10
21
15
32
30 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" |
|
review |
6. |
15. 12. 2018
So 09:00 |
BK Beroun U12G(ms)
BC Benešov U12G
|
37
43
|
8
9
20
20
30
31 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" |
|
review |
6. |
15. 12. 2018
So 10:30 |
BK Beroun U12G(ms)
BC Benešov U12G
|
42
48
|
10
9
25
28
30
40 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" |
|
review |
5. |
17. 11. 2018
So 16:00 |
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
|
32
36
|
6
10
12
19
26
29 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" |
|
review |
5. |
17. 11. 2018
So 18:00 |
TJ Sokol Kladno U12G
BC Benešov U12G
|
27
14
|
8
0
19
4
23
6 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" |
|
review |
4. |
3. 11. 2018
So 13:00 |
BC Benešov U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
39
40
|
10
6
19
19
33
23 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" |
|
review |
4. |
3. 11. 2018
So 15:00 |
BC Benešov U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
28
26
|
8
8
18
11
24
26 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" |
|
review |
2. |
6. 10. 2018
So 11:00 |
BC Benešov U12G
ŠSK Příbram U12G (ms)
|
53
23
|
14
10
30
13
45
21 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" |
|
review |
2. |
6. 10. 2018
So 13:00 |
BC Benešov U12G
ŠSK Příbram U12G (ms)
|
52
20
|
8
8
22
12
36
16 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" |
|
review |
1. |
22. 9. 2018
So 10:00 |
BC Benešov U12G
BK Beroun U12G(ms)
|
47
31
|
16
6
31
12
34
29 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" |
|
review |
1. |
22. 9. 2018
So 12:00 |
BC Benešov U12G
BK Beroun U12G(ms)
|
32
29
|
8
7
18
12
26
19 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" |
|
review |