Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 20. 4. 2017
Čt 19:00
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
101
63
21
11
49
28
70
45
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 19. 4. 2017
St 18:30
USK Praha B
BCM Orli Prostějov
60
54
13
17
28
32
43
43
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 2. 4. 2017
Ne 15:30
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
66
59
17
16
31
29
52
47
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 26. 3. 2017
Ne 18:00
BCM Orli Prostějov
GBA
58
70
15
22
31
44
39
52
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 19. 3. 2017
Ne 11:00
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
70
65
21
7
34
31
50
53
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 12. 3. 2017
Ne 16:00
BCM Orli Prostějov
USK Praha B
69
70
15
18
31
34
51
51
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 5. 3. 2017
Ne 16:00
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
81
75
25
17
38
36
49
51
67
67
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 26. 2. 2017
Ne 17:00
GBA
BCM Orli Prostějov
83
89
25
23
46
42
60
61
81
81
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 8. 2. 2017
St 20:00
SK UP Olomouc
BCM Orli Prostějov
65
79
17
10
33
30
47
56
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
17. 3. 2. 2017
Pá 19:30
BCM Orli Prostějov
Sokol Šlapanice
88
77
18
18
36
35
61
51
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
16. 29. 1. 2017
Ne 15:00
SKB Zlín
BCM Orli Prostějov
78
74
24
16
42
32
58
52
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
15. 22. 1. 2017
Ne 18:00
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
82
57
15
12
41
18
65
34
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
14. 13. 1. 2017
Pá 19:30
BCM Orli Prostějov
TJ Start Havířov
111
59
26
16
51
26
85
46
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
13. 6. 1. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BCM Orli Prostějov
108
67
34
18
58
34
83
50
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
11. 9. 12. 2016
Pá 19:00
BK Opava B
BCM Orli Prostějov
68
63
15
11
29
26
47
47
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
12. 6. 12. 2016
Út 18:30
BCM Orli Prostějov
Basketbal Olomouc
70
53
13
8
28
21
47
35
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
10. 2. 12. 2016
Pá 19:30
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
69
54
15
5
35
24
49
47
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
9. 27. 11. 2016
Ne 16:00
BCM Orli Prostějov
SK UP Olomouc
75
76
18
15
32
32
49
51
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
8. 20. 11. 2016
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
BCM Orli Prostějov
79
60
17
15
33
34
54
44
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
7. 11. 11. 2016
Pá 19:30
BCM Orli Prostějov
SKB Zlín
74
89
29
23
48
41
64
58
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
6. 6. 11. 2016
Ne 16:00
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
72
67
19
11
28
27
50
48
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
5. 28. 10. 2016
Pá 19:30
TJ Start Havířov
BCM Orli Prostějov
0
20
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
3. 26. 10. 2016
St 18:00
BK Klatovy
BCM Orli Prostějov
86
67
25
16
42
37
61
55
základní část
review
4. 21. 10. 2016
Pá 19:30
BCM Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
66
58
14
18
25
35
40
52
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
3. 14. 10. 2016
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BCM Orli Prostějov
69
48
13
15
28
25
49
35
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
2. 7. 10. 2016
Pá 19:30
BCM Orli Prostějov
BK Opava B
56
76
13
18
28
37
39
52
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review
1. 2. 10. 2016
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
67
39
18
7
37
17
47
27
Základní část - skupina B
Vysílame na TV Com
review