Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. |
15. 4. 2018
Ne 13:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
Pandy Čelákovice U11G(mix)
|
28
37
|
2
16
11
22
12
32 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
18. |
15. 4. 2018
Ne 11:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
Pandy Čelákovice U11G(mix)
|
21
57
|
8
15
10
31
19
43 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
15. |
14. 4. 2018
So 11:00 |
Basket Pastelka MB U11G(mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
74
26
|
30
8
44
16
58
22 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
15. |
14. 4. 2018
So 09:00 |
Basket Pastelka MB U11G(mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
86
27
|
23
6
40
10
67
23 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
17. |
8. 4. 2018
Ne 16:00 |
TJ Sokol Kladno U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
29
36
|
10
13
14
19
22
26 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
17. |
8. 4. 2018
Ne 14:00 |
TJ Sokol Kladno U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
32
44
|
4
7
11
24
17
34 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
16. |
24. 3. 2018
So 13:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
49
22
|
16
2
24
6
35
14 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
16. |
24. 3. 2018
So 11:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
66
21
|
10
8
23
11
44
19 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
14. |
3. 3. 2018
So 12:45 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
|
47
32
|
4
13
10
24
28
30 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
14. |
3. 3. 2018
So 11:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
|
66
26
|
14
2
32
8
50
19 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
13. |
17. 2. 2018
So 11:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
8
52
|
0
22
2
30
2
46 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
13. |
17. 2. 2018
So 09:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
7
119
|
5
25
5
61
7
89 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
11. |
26. 1. 2018
Pá 18:30 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
|
6
61
|
2
12
4
25
4
43 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
11. |
26. 1. 2018
Pá 16:30 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
|
15
105
|
4
34
6
59
10
85 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
10. |
14. 1. 2018
Ne 11:00 |
BC Benešov U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
24
30
|
4
18
10
21
15
23 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
10. |
14. 1. 2018
Ne 09:00 |
BC Benešov U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
44
24
|
18
6
29
18
35
18 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
9. |
7. 1. 2018
Ne 11:00 |
Pandy Čelákovice U11G(mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
33
28
|
10
9
18
18
26
20 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
9. |
7. 1. 2018
Ne 09:00 |
Pandy Čelákovice U11G(mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
45
41
|
7
10
23
14
29
27 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
8. |
17. 12. 2017
Ne 12:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
TJ Sokol Kladno U11G
|
33
38
|
11
8
22
17
26
31 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
8. |
17. 12. 2017
Ne 10:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
TJ Sokol Kladno U11G
|
29
32
|
9
6
10
15
27
27 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
7. |
9. 12. 2017
So 11:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
36
72
|
2
24
7
45
22
56 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
7. |
9. 12. 2017
So 09:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
22
47
|
8
4
12
19
15
31 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
6. |
25. 11. 2017
So 13:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
Basket Pastelka MB U11G(mix)
|
20
50
|
4
14
6
36
14
44 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
6. |
25. 11. 2017
So 11:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
Basket Pastelka MB U11G(mix)
|
29
49
|
5
10
18
24
25
30 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
5. |
11. 11. 2017
So 11:00 |
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
49
26
|
14
7
22
13
35
22 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
5. |
11. 11. 2017
So 09:00 |
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
18
63
|
5
13
7
29
11
42 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
4. |
29. 10. 2017
Ne 12:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
83
39
|
11
13
31
25
59
33 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
4. |
29. 10. 2017
Ne 10:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
89
17
|
12
4
39
6
59
11 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
2. |
30. 9. 2017
So 09:00 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
93
16
|
16
6
42
6
68
13 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
2. |
30. 9. 2017
So 11:00 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
70
22
|
21
3
35
8
49
14 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
1. |
24. 9. 2017
Ne 10:30 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Benešov U11G
|
39
62
|
7
13
21
35
32
47 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
1. |
24. 9. 2017
Ne 12:30 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Benešov U11G
|
35
55
|
4
17
9
33
19
42 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |