Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
12. 2. 4. 2017
Ne 11:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Sluneta Ústí nad Labem
72
77
19
23
35
38
48
53
play-out B
review
10. 19. 3. 2017
Ne 15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Tesla Pardubice
107
38
22
7
51
17
77
21
play-out B
review
9. 18. 3. 2017
So 18:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Loko Trutnov
59
67
21
17
27
33
54
44
play-out B
review
8. 5. 3. 2017
Ne 10:00
Sokol Žižkov C
Slavoj BK Litoměřice "B"
61
62
14
17
29
35
48
48
play-out B
review
7. 4. 3. 2017
So 09:30
BA Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice "B"
79
91
24
18
42
42
62
66
play-out B
review
5. 21. 2. 2017
Út 18:30
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice "B"
68
73
21
15
39
35
53
53
play-out B
review
3. 4. 2. 2017
So 10:00
Tesla Pardubice
Slavoj BK Litoměřice "B"
70
96
13
27
37
47
49
68
play-out B
review
4. 3. 2. 2017
Pá 17:00
BK Loko Trutnov
Slavoj BK Litoměřice "B"
74
68
23
14
39
38
59
51
play-out B
review
2. 22. 1. 2017
Ne 15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BA Nymburk B
85
70
15
14
33
30
56
53
play-out B
review
1. 21. 1. 2017
So 15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Sokol Žižkov C
66
62
14
21
34
38
49
51
play-out B
review
14. 8. 1. 2017
Ne 10:00
Sokol Žižkov C
Slavoj BK Litoměřice "B"
62
85
11
19
23
39
57
39
skupina B
review
13. 7. 1. 2017
So 15:00
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice "B"
96
58
27
15
44
31
65
39
skupina B
review
12. 11. 12. 2016
Ne 11:45
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Loko Trutnov
82
69
21
24
44
31
60
51
skupina B
review
11. 10. 12. 2016
So 10:30
Slavoj BK Litoměřice "B"
Královští Sokoli
46
54
9
10
20
21
33
33
skupina B
review
9. 26. 11. 2016
So 15:00
Tesla Pardubice
Slavoj BK Litoměřice "B"
48
86
6
20
23
38
33
61
skupina B
review
10. 19. 11. 2016
So 15:30
BA Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice "B"
72
80
15
16
29
36
41
48
skupina B
review
8. 13. 11. 2016
Ne 10:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Sluneta Ústí nad Labem
74
64
23
18
45
30
58
50
skupina B
review
1. 12. 11. 2016
So 15:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice "B"
74
50
16
16
43
28
55
41
skupina B
review
7. 30. 10. 2016
Ne 15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Sokol Vyšehrad
90
70
31
16
54
30
68
47
skupina B
review
6. 29. 10. 2016
So 15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Sokol Žižkov C
103
54
20
8
44
23
66
39
skupina B
review
5. 16. 10. 2016
Ne 10:00
Královští Sokoli
Slavoj BK Litoměřice "B"
75
38
26
0
43
16
67
18
skupina B
review
4. 15. 10. 2016
So 14:00
BK Loko Trutnov
Slavoj BK Litoměřice "B"
79
71
23
16
42
40
58
63
skupina B
review
3. 2. 10. 2016
Ne 10:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Tesla Pardubice
131
54
32
8
62
19
108
33
skupina B
review
2. 1. 10. 2016
So 15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BA Nymburk B
83
81
25
15
44
39
71
59
skupina B
review
2. 7. 6. 2016
Út 19:30
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice "B"
67
69
13
22
34
34
45
52
2. kolo
review
1. 6. 6. 2016
Po 18:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
Válečníci Děčín
82
43
23
11
43
18
55
35
2. kolo
review
1. 29. 5. 2016
Ne 09:00
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice "B"
63
61
16
18
27
32
41
44
skupina A
review
1. 29. 5. 2016
Ne 15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BK Brandýs n. Labem
69
36
19
8
42
13
54
21
skupina A
review
1. 28. 5. 2016
So 11:00
BC Vysočina
Slavoj BK Litoměřice "B"
57
63
19
14
33
32
43
51
skupina A
review
1. 28. 5. 2016
So 15:00
Slavoj BK Litoměřice "B"
BA Sparta Praha
53
35
17
14
34
25
49
33
skupina A
review