Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 13. 4. 2018
Pá 19:30
GBA
Sokol Šlapanice
80
70
21
21
40
40
51
54
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 11. 4. 2018
St 15:30
BK Synthesia Pardubice
GBA
68
46
17
15
28
30
52
37
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 23. 3. 2018
Pá 19:30
GBA
SK UP Olomouc
87
64
23
15
42
29
66
48
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 16. 3. 2018
Pá 19:00
BK Opava B
GBA
91
73
21
19
47
33
71
53
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 9. 3. 2018
Pá 18:30
Sokol Šlapanice
GBA
64
73
12
15
29
34
54
53
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 3. 2018
Ne 18:00
GBA
BK Synthesia Pardubice
90
82
26
22
50
37
72
56
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 23. 2. 2018
Pá 19:00
SK UP Olomouc
GBA
67
75
17
16
27
40
43
59
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 18. 2. 2018
Ne 18:00
GBA
BK Opava B
77
92
20
23
41
42
61
73
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
17. 28. 1. 2018
Ne 16:00
Basketball Nymburk B
GBA
41
12
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
18. 26. 1. 2018
Pá 19:30
GBA
Basket Košíře
80
71
18
13
34
34
54
51
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
7. 21. 1. 2018
Ne 18:00
Sokol Písek Sršni
GBA
87
80
19
12
46
31
70
53
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
15. 12. 1. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
GBA
53
61
12
16
30
33
41
49
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
13. 10. 1. 2018
St 19:30
Sokol Žižkov
GBA
68
81
13
14
33
33
49
58
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
14. 7. 1. 2018
Ne 18:00
GBA
BC Vysočina
70
66
12
9
36
33
54
53
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
12. 7. 12. 2017
Čt 19:30
Slavoj BK Litoměřice
GBA
60
62
14
23
27
38
41
52
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
11. 1. 12. 2017
Pá 19:30
GBA
Sokol Pražský
73
64
16
20
33
33
48
43
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
10. 24. 11. 2017
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
GBA
74
63
16
16
32
36
53
45
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
9. 16. 11. 2017
Čt 20:00
Basket Košíře
GBA
66
69
15
23
35
42
56
48
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
8. 12. 11. 2017
Ne 18:00
GBA
Basketball Nymburk B
73
82
15
19
35
39
56
57
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
16. 1. 11. 2017
St 19:30
GBA
Sokol Písek Sršni
75
82
18
21
41
37
56
68
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. 29. 10. 2017
Ne 17:00
GBA
USK Praha B
70
73
9
20
25
36
49
48
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 20. 10. 2017
Pá 19:00
BC Vysočina
GBA
86
69
22
19
41
34
64
51
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
4. 15. 10. 2017
Ne 18:00
GBA
Sokol Žižkov
65
83
21
19
35
45
49
65
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 6. 10. 2017
Pá 19:30
GBA
Slavoj BK Litoměřice
61
69
10
17
24
39
47
60
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 29. 9. 2017
Pá 19:30
Sokol Pražský
GBA
58
68
20
15
33
31
39
49
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
1. 22. 9. 2017
Pá 19:30
GBA
BK Lokomotiva Plzeň
59
70
13
16
33
29
50
51
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review