Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
22. 13. 3. 2022
Ne 10:00
BK Jiskra Domažlice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
21. 12. 3. 2022
So -
BK Klatovy
SLUNETA USK Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
20. 20. 2. 2022
Ne -
SLUNETA USK Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
19. 19. 2. 2022
So -
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
18. 6. 2. 2022
Ne -
BK Příbram 2000
SLUNETA USK Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
17. 5. 2. 2022
So 18:00
SKB Rokycany
SLUNETA USK Ústí nad Labem
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
14. 9. 1. 2022
Ne 12:00
Tigers Basketball České Budějovice
SLUNETA USK Ústí nad Labem
73
68
17
12
34
34
51
51
skupina A
review
13. 8. 1. 2022
So 17:15
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
75
73
22
17
36
39
55
52
skupina A
review
1. 9. 12. 2021
Čt 20:00
Válečníci Děčín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
85
48
15
10
43
14
63
33
skupina A
review
12. 7. 12. 2021
Út 18:30
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
62
82
16
25
29
41
42
62
skupina A
review
10. 27. 11. 2021
So 16:15
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Jiskra Domažlice
80
59
20
8
46
15
61
39
skupina A
review
9. 14. 11. 2021
Ne 12:00
Slavoj BK Litoměřice B
SLUNETA USK Ústí nad Labem
82
71
20
21
44
33
64
54
skupina A
review
8. 13. 11. 2021
So 17:00
TJ Sokol Kbely
SLUNETA USK Ústí nad Labem
81
74
21
18
30
39
53
54
skupina A
review
7. 24. 10. 2021
Ne 09:30
SLUNETA USK Ústí nad Labem
SKB Rokycany
82
57
24
12
42
34
53
43
skupina A
review
6. 23. 10. 2021
So 14:00
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Příbram 2000
110
44
29
7
53
15
90
31
skupina A
review
5. 10. 10. 2021
Ne 11:00
BC Benešov
SLUNETA USK Ústí nad Labem
56
59
14
15
23
22
45
36
skupina A
review
4. 9. 10. 2021
So 17:00
BK Wolves Radotín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
69
76
15
22
34
35
50
56
skupina A
review
1. 28. 9. 2021
Út 19:00
Válečníci Děčín
SLUNETA USK Ústí nad Labem
78
70
9
17
36
34
64
49
Český pohár mužů - XXIX. ročník
review
3. 26. 9. 2021
Ne 09:30
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
69
61
17
14
37
27
59
42
skupina A
review
2. 25. 9. 2021
So 18:30
SLUNETA USK Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
77
70
13
22
37
36
55
47
skupina A
review
11. Bude upřesněno
-
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Klatovy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
15. Bude upřesněno
-
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BC Benešov
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview
16. Bude upřesněno
-
SLUNETA USK Ústí nad Labem
BK Wolves Radotín
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
skupina A
Preview