Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. |
23. 4. 2022
So 13:30 |
BC Slaný U12G (ms)
TJ Sokol Kladno U12G
|
48
44
|
13
11
31
18
37
32 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
11. |
23. 4. 2022
So 15:30 |
BC Slaný U12G (ms)
TJ Sokol Kladno U12G
|
52
21
|
11
6
21
10
34
15 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
9. |
10. 4. 2022
Ne 10:00 |
BC Slaný U12G (ms)
BK Studánka Pardubice U12G (ms)
|
29
99
|
4
25
12
46
18
76 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
9. |
10. 4. 2022
Ne 12:00 |
BC Slaný U12G (ms)
BK Studánka Pardubice U12G (ms)
|
31
113
|
5
33
19
50
23
83 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
10. |
12. 3. 2022
So 09:00 |
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
8
71
|
1
22
2
39
8
51 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
10. |
12. 3. 2022
So 11:00 |
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
15
85
|
3
27
5
45
13
57 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
8. |
7. 3. 2022
Po 16:30 |
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G (ms)
|
22
50
|
1
18
9
26
18
38 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
8. |
7. 3. 2022
Po 18:00 |
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G (ms)
|
11
30
|
6
8
6
18
11
18 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
7. |
26. 2. 2022
So 13:00 |
BC Slaný U12G (ms)
Pandy Čelákovice U12G(ms)
|
68
38
|
11
16
29
20
48
27 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
7. |
26. 2. 2022
So 15:00 |
BC Slaný U12G (ms)
Pandy Čelákovice U12G(ms)
|
44
12
|
6
2
18
2
31
4 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
6. |
8. 1. 2022
So 09:00 |
BC Benešov U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
62
35
|
9
11
30
20
52
29 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
6. |
8. 1. 2022
So 11:00 |
BC Benešov U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
56
48
|
13
17
25
29
44
33 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
5. |
28. 11. 2021
Ne 08:30 |
ŠBK Sadská U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
84
41
|
21
6
40
24
64
32 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
5. |
28. 11. 2021
Ne 10:30 |
ŠBK Sadská U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
60
40
|
16
11
31
21
37
25 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
3. |
24. 10. 2021
Ne 11:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
BC Slaný U12G (ms)
|
19
66
|
4
12
9
32
13
56 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
3. |
24. 10. 2021
Ne 13:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
BC Slaný U12G (ms)
|
42
59
|
10
10
20
23
28
37 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
2. |
9. 10. 2021
So 10:00 |
BC Slaný U12G (ms)
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
|
48
47
|
12
7
22
20
34
38 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
2. |
9. 10. 2021
So 12:00 |
BC Slaný U12G (ms)
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
|
38
24
|
6
11
14
13
26
20 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
1. |
25. 9. 2021
So 09:30 |
BK Brandýs n. L. U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
41
40
|
7
12
25
22
33
29 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
1. |
25. 9. 2021
So 11:15 |
BK Brandýs n. L. U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
26
32
|
10
8
12
22
21
26 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |