Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. |
27. 3. 2022
Ne 09:00 |
BK Český Brod U12G(ms)
BK Studánka Pardubice U12G (ms)
|
2
141
|
2
24
2
71
2
103 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
11. |
27. 3. 2022
Ne 11:00 |
BK Český Brod U12G(ms)
BK Studánka Pardubice U12G (ms)
|
4
90
|
0
23
0
45
2
57 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
10. |
12. 3. 2022
So 12:00 |
BC Benešov U12G
BK Český Brod U12G(ms)
|
90
18
|
20
2
43
4
65
6 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
10. |
12. 3. 2022
So 14:00 |
BC Benešov U12G
BK Český Brod U12G(ms)
|
56
10
|
12
2
24
4
49
4 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
8. |
7. 3. 2022
Po 16:30 |
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G (ms)
|
22
50
|
1
18
9
26
18
38 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
8. |
7. 3. 2022
Po 18:00 |
BK Český Brod U12G(ms)
BC Slaný U12G (ms)
|
11
30
|
6
8
6
18
11
18 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
9. |
27. 2. 2022
Ne 09:00 |
Pandy Čelákovice U12G(ms)
BK Český Brod U12G(ms)
|
40
23
|
8
6
16
15
26
21 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
9. |
27. 2. 2022
Ne 11:00 |
Pandy Čelákovice U12G(ms)
BK Český Brod U12G(ms)
|
11
32
|
3
6
3
14
7
24 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
7. |
26. 1. 2022
St 16:30 |
ŠBK Sadská U12G
BK Český Brod U12G(ms)
|
163
8
|
47
4
86
8
129
8 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
7. |
26. 1. 2022
St 18:30 |
ŠBK Sadská U12G
BK Český Brod U12G(ms)
|
107
5
|
16
3
40
5
70
5 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
5. |
28. 11. 2021
Ne 11:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
BK Český Brod U12G(ms)
|
24
17
|
6
4
10
5
14
11 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
5. |
28. 11. 2021
Ne 09:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
BK Český Brod U12G(ms)
|
61
32
|
15
5
25
14
39
22 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
4. |
13. 11. 2021
So 09:00 |
BK Český Brod U12G(ms)
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
|
19
81
|
25
0
9
45
11
64 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
4. |
13. 11. 2021
So 11:00 |
BK Český Brod U12G(ms)
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
|
22
90
|
25
1
12
48
20
66 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
3. |
24. 10. 2021
Ne 09:00 |
BK Brandýs n. L. U12G
BK Český Brod U12G(ms)
|
89
16
|
18
4
42
12
65
12 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
3. |
24. 10. 2021
Ne 11:00 |
BK Brandýs n. L. U12G
BK Český Brod U12G(ms)
|
46
4
|
10
2
20
4
26
4 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
2. |
9. 10. 2021
So 10:00 |
BK Český Brod U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
|
12
88
|
4
16
8
46
10
64 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
2. |
9. 10. 2021
So 12:00 |
BK Český Brod U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
|
36
50
|
14
10
22
21
28
39 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
1. |
26. 9. 2021
Ne 09:00 |
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BK Český Brod U12G(ms)
|
24
44
|
4
10
9
16
17
32 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
1. |
26. 9. 2021
Ne 11:00 |
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BK Český Brod U12G(ms)
|
50
46
|
9
7
18
18
31
40 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |