Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. |
26. 9. 2020
So 10:00 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Benešov U11G
|
58
38
|
18
8
30
20
47
30 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" |
|
review |
2. |
26. 9. 2020
So 11:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Benešov U11G
|
44
19
|
14
4
28
6
36
11 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
1. |
Bude upřesněno
- |
BC Benešov U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" |
|
Preview |
4. |
Bude upřesněno
- |
BC Benešov U11G
TJ Sokol Kladno U11G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" |
|
Preview |
5. |
Bude upřesněno
- |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" |
|
Preview |
6. |
Bude upřesněno
- |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Benešov U11G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" |
|
Preview |
7. |
Bude upřesněno
- |
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" |
|
Preview |
9. |
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Kladno U11G
BC Benešov U11G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" |
|
Preview |
10. |
Bude upřesněno
- |
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" |
|
Preview |
1. |
Bude upřesněno
- |
BC Benešov U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
Preview |
4. |
Bude upřesněno
- |
BC Benešov U11G
TJ Sokol Kladno U11G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
Preview |
5. |
Bude upřesněno
- |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
Preview |
6. |
Bude upřesněno
- |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Benešov U11G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
Preview |
7. |
Bude upřesněno
- |
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
Preview |
9. |
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Kladno U11G
BC Benešov U11G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
Preview |
10. |
Bude upřesněno
- |
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
Preview |