Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. |
9. 4. 2016
So 12:00 |
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
|
62
44
|
10
11
26
21
46
32 |
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo |
|
review |
3. |
9. 4. 2016
So 14:00 |
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
|
15
79
|
4
11
6
37
12
60 |
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo |
|
review |
2. |
20. 3. 2016
Ne 12:00 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
88
26
|
28
2
48
12
62
16 |
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo |
|
review |
2. |
20. 3. 2016
Ne 14:00 |
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
|
17
65
|
4
11
11
23
13
48 |
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo |
|
review |
1. |
19. 3. 2016
So 14:15 |
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
|
32
48
|
12
19
18
30
27
39 |
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo |
|
review |
1. |
19. 3. 2016
So 18:15 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
72
31
|
25
8
45
15
62
25 |
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo |
|
review |
10. |
21. 2. 2016
Ne 13:30 |
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
|
78
25
|
24
10
49
10
58
23 |
Oblastní přebor |
|
review |
10. |
21. 2. 2016
Ne 15:30 |
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
|
86
34
|
19
1
25
21
70
23 |
Oblastní přebor |
|
review |
9. |
4. 2. 2016
Čt 15:00 |
BK Horejsek Děčín B
Válečníci Děčín
|
22
51
|
4
19
10
24
18
40 |
Oblastní přebor |
|
review |
9. |
4. 2. 2016
Čt 17:00 |
BK Horejsek Děčín B
Válečníci Děčín
|
51
56
|
18
17
34
21
41
33 |
Oblastní přebor |
|
review |
8. |
24. 1. 2016
Ne 09:00 |
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
|
38
55
|
13
9
18
17
30
41 |
Oblastní přebor |
|
review |
8. |
24. 1. 2016
Ne 11:00 |
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
|
35
59
|
11
13
18
27
30
43 |
Oblastní přebor |
|
review |
7. |
10. 1. 2016
Ne 09:00 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
73
38
|
2
12
33
18
49
28 |
Oblastní přebor |
|
review |
7. |
10. 1. 2016
Ne 11:00 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
68
38
|
11
8
37
12
44
22 |
Oblastní přebor |
|
review |
6. |
13. 12. 2015
Ne 08:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
34
51
|
10
16
19
28
27
41 |
Oblastní přebor |
|
review |
6. |
13. 12. 2015
Ne 10:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
39
54
|
8
22
20
33
32
41 |
Oblastní přebor |
|
review |
5. |
28. 11. 2015
So 11:00 |
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
|
14
73
|
6
24
6
44
14
59 |
Oblastní přebor |
|
review |
5. |
28. 11. 2015
So 13:00 |
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
|
13
102
|
4
19
9
41
13
70 |
Oblastní přebor |
|
review |
4. |
12. 11. 2015
Čt 15:00 |
Válečníci Děčín
BK Horejsek Děčín B
|
58
29
|
19
7
23
16
47
23 |
Oblastní přebor |
|
review |
4. |
12. 11. 2015
Čt 17:00 |
Válečníci Děčín
BK Horejsek Děčín B
|
86
50
|
34
7
42
30
72
34 |
Oblastní přebor |
|
review |
3. |
31. 10. 2015
So 10:00 |
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
|
71
14
|
9
6
41
8
57
14 |
Oblastní přebor |
|
review |
3. |
31. 10. 2015
So 12:00 |
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
|
62
32
|
16
11
36
15
46
25 |
Oblastní přebor |
|
review |
2. |
18. 10. 2015
Ne 15:00 |
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
|
13
72
|
3
22
5
46
9
58 |
Oblastní přebor |
|
review |
2. |
18. 10. 2015
Ne 17:00 |
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
|
26
66
|
7
14
9
32
26
48 |
Oblastní přebor |
|
review |
1. |
4. 10. 2015
Ne 09:00 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
56
54
|
20
14
39
29
51
45 |
Oblastní přebor |
|
review |
1. |
4. 10. 2015
Ne 11:15 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
57
47
|
20
14
28
24
39
39 |
Oblastní přebor |
|
review |