Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
6. 2. 4. 2022
So -
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
6. 2. 4. 2022
So -
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
5. 19. 3. 2022
So -
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
5. 19. 3. 2022
So -
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
4. 5. 3. 2022
So -
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
4. 5. 3. 2022
So -
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
3. 12. 2. 2022
So -
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
3. 12. 2. 2022
So -
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
2. 29. 1. 2022
So -
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
2. 29. 1. 2022
So -
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
1. 15. 1. 2022
So -
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
1. 15. 1. 2022
So -
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 4.-8.
Preview
6. 18. 12. 2021
So 14:00
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
Preview
6. 18. 12. 2021
So 12:00
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
Preview
5. 4. 12. 2021
So 09:00
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
31
69
7
15
15
37
25
49
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
review
5. 4. 12. 2021
So 11:00
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
34
74
12
23
18
44
30
58
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
review
4. 20. 11. 2021
So 09:00
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
90
10
21
2
41
3
70
6
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
review
4. 20. 11. 2021
So 11:00
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
101
20
32
2
54
6
74
8
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
review
3. 6. 11. 2021
So 09:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
12
74
4
14
4
41
8
56
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
review
3. 6. 11. 2021
So 11:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
10
87
2
32
5
48
10
69
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
review
2. 16. 10. 2021
So 10:00
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
42
33
14
7
24
12
29
19
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
review
2. 16. 10. 2021
So 12:00
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
64
33
9
9
34
13
48
25
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
review
1. 2. 10. 2021
So 09:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
20
72
7
22
9
33
18
55
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
review
1. 2. 10. 2021
So 11:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
33
55
4
14
14
28
24
42
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
review