Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 13. 5. 2018
Ne 16:00
Královští sokoli
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
102
91
29
16
45
37
73
57
84
81
Baráž o KNBL
Vysílame na TV Com
review
1. 11. 5. 2018
Pá 18:00
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Královští sokoli
96
93
23
20
41
52
70
79
Baráž o KNBL
Vysílame na TV Com
review
2. 6. 5. 2018
Ne 16:00
Královští sokoli
BC Vysočina
105
85
33
24
51
49
77
62
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 4. 5. 2018
Pá 19:30
BC Vysočina
Královští sokoli
74
92
20
27
38
52
55
70
Play Off
Vysílame na TV Com
review
3. 29. 4. 2018
Ne 16:00
Královští sokoli
Sokol Písek Sršni
100
86
32
18
67
43
86
68
Play Off
Vysílame na TV Com
review
2. 27. 4. 2018
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Královští sokoli
78
76
13
18
33
36
52
52
65
65
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 22. 4. 2018
Ne 18:00
Královští sokoli
Sokol Písek Sršni
86
82
21
23
48
47
69
63
Play Off
Vysílame na TV Com
review
3. 13. 4. 2018
Pá 20:00
Královští sokoli
BC Nový Jičín
91
55
31
11
52
30
74
44
Play Off
Vysílame na TV Com
review
2. 8. 4. 2018
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Královští sokoli
59
84
18
14
26
34
48
60
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 6. 4. 2018
Pá 20:00
Královští sokoli
BC Nový Jičín
101
70
24
14
48
31
72
48
Play Off
Vysílame na TV Com
review
6. 25. 3. 2018
Ne 17:00
Královští sokoli
Basket Košíře
110
85
31
28
57
51
82
69
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 18. 3. 2018
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
Královští sokoli
77
83
18
16
30
37
58
50
70
70
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 11. 3. 2018
Ne 18:00
Královští sokoli
BC Vysočina
76
58
22
11
42
35
64
45
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 2. 3. 2018
Pá 20:00
Basket Košíře
Královští sokoli
85
80
21
13
40
34
60
64
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 2. 2018
Ne 18:00
Královští sokoli
Slavoj BK Litoměřice
76
63
19
15
44
33
63
46
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 18. 2. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
Královští sokoli
53
102
14
23
25
57
40
77
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 4. 2. 2018
Ne 18:00
Královští sokoli
BK Opava B
98
69
25
20
44
39
72
56
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
17. 28. 1. 2018
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Královští sokoli
82
94
16
23
34
47
56
73
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
16. 21. 1. 2018
Ne 18:00
Královští sokoli
BK Synthesia Pardubice
95
64
25
21
50
31
74
47
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
15. 14. 1. 2018
Ne 17:30
Basketbal Olomouc
Královští sokoli
80
81
22
26
44
49
58
70
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
14. 7. 1. 2018
Ne 18:00
Královští sokoli
Snakes Ostrava
126
74
33
14
62
33
99
60
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
13. 17. 12. 2017
Ne 17:00
SKB Zlín
Královští sokoli
80
102
22
29
47
47
59
74
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
5. 12. 12. 2017
Út 19:00
Královští sokoli
BC GEOSAN Kolín
85
98
27
24
53
50
66
81
základní část
review
12. 8. 12. 2017
Pá 19:00
Královští sokoli
SK UP Olomouc
111
57
26
10
48
35
80
48
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
11. 3. 12. 2017
Ne 16:00
BCM Orli Prostějov
Královští sokoli
81
88
15
26
31
54
64
69
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
10. 26. 11. 2017
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
Královští sokoli
82
93
23
21
42
48
54
75
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
9. 19. 11. 2017
Ne 15:00
BK Opava B
Královští sokoli
75
69
19
20
36
36
54
57
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
8. 12. 11. 2017
Ne 17:00
Královští sokoli
BC Nový Jičín
84
61
23
8
44
21
68
37
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
4. 8. 11. 2017
St 19:30
Basketbal Olomouc
Královští sokoli
87
101
21
26
43
59
68
84
základní část
review
7. 3. 11. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Královští sokoli
62
80
12
26
20
45
44
69
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
6. 29. 10. 2017
Ne 17:00
Královští sokoli
Basketbal Olomouc
104
68
34
15
56
28
89
48
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
5. 22. 10. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Královští sokoli
66
82
16
22
34
40
55
63
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
4. 15. 10. 2017
Ne 17:00
Královští sokoli
SKB Zlín
104
61
28
20
42
37
71
50
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
3. 6. 10. 2017
Pá 19:00
SK UP Olomouc
Královští sokoli
55
104
13
20
26
47
39
76
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
2. 1. 10. 2017
Ne 17:00
Královští sokoli
BCM Orli Prostějov
89
73
26
15
52
38
73
57
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
1. 24. 9. 2017
Ne 17:00
Královští sokoli
Sokol Šlapanice
74
59
13
16
38
30
58
40
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review