Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
6. 14. 3. 2019
Čt 19:45
BK Synthesia Pardubice
GBA Europe
79
80
24
13
37
32
65
52
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 12. 3. 2019
Út 20:00
GBA Europe
BK Synthesia Pardubice
109
56
29
12
55
27
79
39
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 8. 3. 2019
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
100
101
29
25
46
52
70
84
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 1. 3. 2019
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
95
83
18
17
42
47
72
67
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 15. 2. 2019
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
96
99
18
32
44
55
66
77
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 8. 2. 2019
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK Synthesia Pardubice
69
79
22
25
45
40
58
57
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 3. 2. 2019
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
BK Synthesia Pardubice
106
113
23
23
47
48
74
69
95
95
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
17. 25. 1. 2019
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BK Opava B
94
89
23
21
43
48
67
70
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
16. 22. 1. 2019
Út 19:00
BK Synthesia Pardubice
BCM Orli Prostějov
96
91
21
16
51
39
61
56
85
85
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
15. 11. 1. 2019
Pá 19:00
SKB Zlín
BK Synthesia Pardubice
101
88
22
21
46
40
67
71
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
14. 4. 1. 2019
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Basketbal Olomouc
72
82
14
14
31
32
61
66
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
13. 16. 12. 2018
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BK Synthesia Pardubice
83
70
25
23
43
32
64
57
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
9. 14. 12. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Sokol Šlapanice
81
85
18
21
49
45
68
60
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
12. 7. 12. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BC Vysočina
95
71
24
16
54
32
73
47
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
2. 30. 11. 2018
Pá 20:30
BK Synthesia Pardubice
BC Nový Jičín
110
56
34
16
52
30
82
44
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
6. 28. 11. 2018
St 19:00
BK Synthesia Pardubice
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
81
99
24
33
38
58
61
78
Český pohár mužů - XXVI. ročník
review
10. 23. 11. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
SK UP Olomouc
90
57
28
15
44
25
69
42
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
5. 14. 11. 2018
St 20:00
BC Benešov
BK Synthesia Pardubice
74
80
16
26
30
46
61
70
Český pohár mužů - XXVI. ročník
review
8. 9. 11. 2018
Pá 19:00
BK Opava B
BK Synthesia Pardubice
94
85
26
25
48
46
75
65
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
7. 2. 11. 2018
Pá 19:00
BCM Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
80
72
29
16
42
31
54
51
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
6. 26. 10. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
SKB Zlín
90
73
19
13
31
33
61
47
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
5. 19. 10. 2018
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BK Synthesia Pardubice
86
79
16
17
47
36
60
55
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
4. 12. 10. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Snakes Ostrava
79
58
15
18
37
29
55
42
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
3. 7. 10. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
BK Synthesia Pardubice
92
84
36
23
60
44
76
57
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
11. 30. 9. 2018
Ne 16:00
BC Nový Jičín
BK Synthesia Pardubice
69
64
12
27
22
36
43
50
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
1. 21. 9. 2018
Pá 19:00
SK UP Olomouc
BK Synthesia Pardubice
66
81
7
16
21
42
46
59
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review