Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 13. 4. 2018
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
BK Synthesia Pardubice
84
58
18
14
42
28
60
37
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 11. 4. 2018
St 15:30
BK Synthesia Pardubice
GBA
68
46
17
15
28
30
52
37
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 23. 3. 2018
Pá 19:30
SP BASKET
BK Synthesia Pardubice
77
60
14
10
37
28
63
44
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 16. 3. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Sokol Žižkov
101
80
24
17
46
37
74
64
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 11. 3. 2018
Ne 16:00
Sokol Žižkov
BK Synthesia Pardubice
79
82
22
21
41
47
58
62
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 9. 3. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
71
72
16
22
30
38
54
47
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 3. 2018
Ne 18:00
GBA
BK Synthesia Pardubice
90
82
26
22
50
37
72
56
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 23. 2. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
SP BASKET
64
77
9
21
28
36
48
60
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 2. 2. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BCM Orli Prostějov
96
84
25
20
55
35
83
56
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
14. 26. 1. 2018
Pá 19:00
SK UP Olomouc
BK Synthesia Pardubice
71
65
22
24
37
37
60
51
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
17. 24. 1. 2018
St 19:00
BK Opava B
BK Synthesia Pardubice
88
95
18
25
53
44
69
63
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
16. 21. 1. 2018
Ne 18:00
Královští sokoli
BK Synthesia Pardubice
95
64
25
21
50
31
74
47
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
15. 11. 1. 2018
Čt 17:00
BK Synthesia Pardubice
Snakes Ostrava
80
66
25
20
52
36
65
51
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
13. 15. 12. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Sokol Šlapanice
83
77
20
19
35
38
60
53
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
12. 10. 12. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
BK Synthesia Pardubice
71
50
18
13
34
22
56
32
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
11. 1. 12. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Basketbal Olomouc
83
88
29
20
49
46
68
70
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
10. 26. 11. 2017
Ne 17:00
SKB Zlín
BK Synthesia Pardubice
93
79
27
16
47
40
71
54
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
8. 10. 11. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BK Opava B
72
70
20
19
35
37
50
49
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
9. 7. 11. 2017
Út 20:00
BCM Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
54
76
10
23
27
33
35
52
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
7. 3. 11. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Královští sokoli
62
80
12
26
20
45
44
69
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
6. 29. 10. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
BK Synthesia Pardubice
95
71
26
24
54
52
77
66
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
5. 20. 10. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
SK UP Olomouc
87
72
20
25
47
43
72
64
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
4. 15. 10. 2017
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
BK Synthesia Pardubice
86
76
29
13
51
31
68
50
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
3. 6. 10. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
BC Nový Jičín
102
59
24
12
53
26
80
46
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
2. 1. 10. 2017
Ne 15:00
Basketbal Olomouc
BK Synthesia Pardubice
84
79
15
21
33
46
62
61
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
1. 22. 9. 2017
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
SKB Zlín
75
84
11
20
35
45
56
66
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review