Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. |
23. 4. 2023
Ne 10:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
|
67
41
|
20
14
39
19
53
33 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
4. |
23. 4. 2023
Ne 12:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
|
74
48
|
23
6
27
20
51
34 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
4. |
1. 4. 2023
So 11:30 |
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
|
62
48
|
13
12
23
28
43
37 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
4. |
1. 4. 2023
So 13:30 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
|
97
41
|
22
3
50
16
77
21 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
4. |
18. 3. 2023
So 11:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
|
81
36
|
26
2
43
16
65
22 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
4. |
18. 3. 2023
So 14:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
|
45
62
|
11
15
20
29
30
52 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
12. 2. 2023
Ne 09:00 |
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
|
55
35
|
17
6
25
15
43
23 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
12. 2. 2023
Ne 10:30 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
|
78
26
|
18
4
39
12
53
22 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
21. 1. 2023
So 12:00 |
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
|
11
115
|
1
24
5
54
7
77 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
21. 1. 2023
So 13:30 |
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
26
73
|
9
16
14
28
20
53 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
7. 1. 2023
So 10:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
34
55
|
14
18
20
32
26
45 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
7. 1. 2023
So 13:30 |
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
|
37
103
|
8
26
14
52
23
74 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
11. 12. 2022
Ne 08:30 |
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
|
12
80
|
2
24
4
47
10
67 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
11. 12. 2022
Ne 10:15 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
24
76
|
4
16
14
37
16
52 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
26. 11. 2022
So 09:30 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
33
71
|
4
15
15
30
25
54 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
26. 11. 2022
So 13:00 |
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
|
24
82
|
2
29
12
45
16
67 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
12. 11. 2022
So 09:00 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
110
28
|
28
10
57
20
89
22 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
12. 11. 2022
So 10:45 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
|
99
26
|
30
10
46
15
77
22 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
22. 10. 2022
So 14:30 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
11
89
|
1
34
7
46
9
68 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
3. |
22. 10. 2022
So 16:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
|
36
70
|
8
21
12
40
22
54 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
1. |
22. 10. 2022
So 00:00 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
11
89
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
1. |
22. 10. 2022
So 00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice
|
36
70
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
8. 10. 2022
So 09:30 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
52
22
|
16
4
30
7
44
13 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
2. |
8. 10. 2022
So 13:00 |
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
|
59
28
|
12
10
30
12
41
22 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
1. |
8. 10. 2022
So 00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
55
22
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
1. |
8. 10. 2022
So 00:00 |
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
|
59
28
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
1. |
24. 9. 2022
So 09:00 |
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
|
72
34
|
12
6
24
16
53
20 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
1. |
24. 9. 2022
So 10:45 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
64
16
|
24
4
50
6
52
12 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
1. |
24. 9. 2022
So 00:00 |
BK Teplice
SLUNETA Ústí n.L.
|
72
34
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
1. |
24. 9. 2022
So 00:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
64
16
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |