Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 8. 5. 2023
Po 18:00
Královští sokoli
Sršni Photomate Písek
62
90
17
19
30
46
47
67
Baráž o NBL 23/24
Vysílame na TV Com
review
1. 5. 5. 2023
Pá 18:00
Sršni Photomate Písek
Královští sokoli
100
85
24
26
53
49
78
69
Baráž o NBL 23/24
Vysílame na TV Com
review
2. 23. 4. 2023
Ne 15:00
BASKET Brno U23
Sršni Photomate Písek
59
87
15
20
32
41
47
60
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 21. 4. 2023
Pá 19:00
Sršni Photomate Písek
BASKET Brno U23
104
51
32
11
63
26
85
37
play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 16. 4. 2023
Ne 17:30
Basketbal Polabí
Sršni Photomate Písek
77
100
18
33
41
66
57
86
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 14. 4. 2023
Pá 19:00
Sršni Photomate Písek
Basketbal Polabí
104
74
27
20
55
34
81
52
play-off
Vysílame na TV Com
review
3. 31. 3. 2023
Pá 19:00
Sršni Photomate Písek
BK Lokomotiva Plzeň
94
60
27
11
45
22
72
44
play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 26. 3. 2023
Ne 17:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sršni Photomate Písek
56
89
21
20
32
48
43
74
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 24. 3. 2023
Pá 19:00
Sršni Photomate Písek
BK Lokomotiva Plzeň
93
54
24
10
58
22
74
33
play-off
Vysílame na TV Com
review
6. 19. 3. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
Tuři Svitavy
89
75
25
14
50
37
69
63
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 10. 3. 2023
Pá 19:00
BC Nový Jičín
Sršni Photomate Písek
84
104
26
30
53
61
57
79
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 5. 3. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
BASKET Brno U23
106
73
32
18
63
36
82
57
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 19. 2. 2023
Ne 17:00
Tuři Svitavy
Sršni Photomate Písek
88
84
21
20
46
41
69
62
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 17. 2. 2023
Pá 19:30
Sršni Photomate Písek
BC Nový Jičín
110
62
28
8
52
22
77
43
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 12. 2. 2023
Ne 18:00
BASKET Brno U23
Sršni Photomate Písek
85
111
29
28
44
63
64
78
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 29. 1. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
BK Lokomotiva Plzeň
112
86
34
31
68
41
80
66
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
17. 22. 1. 2023
Ne 17:30
Basketbal Polabí
Sršni Photomate Písek
89
115
33
33
61
63
77
98
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
16. 15. 1. 2023
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
USK Praha B
119
61
31
15
74
33
103
49
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
1. 12. 1. 2023
Čt 18:00
Sršni Photomate Písek
ERA Basketball Nymburk
79
87
15
22
40
44
60
67
Osmifinále
review
15. 6. 1. 2023
Pá 19:30
SP Basket
Sršni Photomate Písek
48
107
14
25
19
56
37
78
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
14. 18. 12. 2022
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
BK Levharti Chomutov
97
56
23
16
50
27
73
46
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
13. 8. 12. 2022
Čt 20:00
GBA Sojky Pelhřimov
Sršni Photomate Písek
55
129
9
33
23
59
39
93
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
12. 4. 12. 2022
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
BA LYNX Liberecko
89
47
17
18
38
29
72
34
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
1. 30. 11. 2022
St 19:00
Tigers Basketball České Budějovice
Sršni Photomate Písek
64
104
11
26
33
54
48
79
III. kolo
review
11. 25. 11. 2022
Pá 19:00
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Sršni Photomate Písek
72
93
18
19
36
43
53
64
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
1. 18. 11. 2022
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Sršni Photomate Písek
61
95
22
22
42
50
53
64
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
9. 11. 11. 2022
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sršni Photomate Písek
60
93
15
18
23
41
44
67
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
1. 9. 11. 2022
St 19:00
BK Lokomotiva Plzeň B
Sršni Photomate Písek
51
92
12
26
24
51
42
75
II.kolo
review
8. 4. 11. 2022
Pá 19:00
Sršni Photomate Písek
Basketbal Polabí
100
59
33
17
59
24
83
39
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
7. 28. 10. 2022
Pá 19:00
USK Praha B
Sršni Photomate Písek
58
83
15
21
27
48
47
72
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
6. 23. 10. 2022
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
SP Basket
127
74
39
19
78
43
102
60
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
5. 16. 10. 2022
Ne 17:00
BK Levharti Chomutov
Sršni Photomate Písek
70
113
18
27
51
58
59
89
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
4. 9. 10. 2022
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
GBA Sojky Pelhřimov
120
48
39
8
65
16
99
28
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
3. 30. 9. 2022
Pá 19:30
BA LYNX Liberecko
Sršni Photomate Písek
55
94
21
28
25
53
45
73
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 9. 2022
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
GBA LIONS Jindřichův Hradec
81
84
22
19
48
31
61
63
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
10. 18. 9. 2022
Ne 17:00
Sršni Photomate Písek
Slavoj BK Litoměřice
92
72
21
13
50
28
65
56
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review