Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 28. 4. 2019
Ne 18:00
Basketbal Olomouc
Sokol Písek Sršni
95
99
17
25
34
52
64
77
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 26. 4. 2019
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Basketbal Olomouc
110
98
30
22
57
44
82
74
Play Off
Vysílame na TV Com
review
2. 14. 4. 2019
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
78
87
16
28
33
50
51
72
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 12. 4. 2019
Pá 19:00
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
108
86
16
20
48
43
81
61
Play Off
Vysílame na TV Com
review
3. 5. 4. 2019
Pá 19:30
SKB Zlín
Sokol Písek Sršni
56
80
9
25
21
53
40
75
Play Off
Vysílame na TV Com
review
2. 31. 3. 2019
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
SKB Zlín
102
98
28
23
53
41
72
69
87
87
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 29. 3. 2019
Pá 19:30
SKB Zlín
Sokol Písek Sršni
80
96
22
39
44
62
62
82
Play Off
Vysílame na TV Com
review
6. 17. 3. 2019
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
79
82
23
16
45
38
65
58
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 8. 3. 2019
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
100
101
29
25
46
52
70
84
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 3. 3. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
Sokol Písek Sršni
86
94
25
29
43
47
70
71
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 22. 2. 2019
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Snakes Ostrava
116
75
33
26
64
53
94
63
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 15. 2. 2019
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
96
99
18
32
44
55
66
77
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 8. 2. 2019
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
BC Vysočina
100
67
24
24
47
40
74
55
Skupina D 7. - 12. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 1. 2. 2019
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
87
101
19
24
42
48
65
82
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
17. 25. 1. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
80
92
21
30
36
52
59
69
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
16. 20. 1. 2019
Ne 16:00
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
74
84
22
31
42
47
61
60
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
15. 11. 1. 2019
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
79
77
21
15
35
37
52
55
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
14. 4. 1. 2019
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
GBA Europe
86
80
27
28
45
48
57
67
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
13. 14. 12. 2018
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
104
77
25
16
52
29
77
46
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
12. 7. 12. 2018
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
103
70
29
7
47
26
73
52
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
11. 2. 12. 2018
Ne 17:30
Basketball Nymburk B
Sokol Písek Sršni
68
75
14
17
32
31
45
50
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. 27. 11. 2018
Út 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
73
62
27
15
36
31
56
50
Český pohár mužů - XXVI. ročník
review
10. 23. 11. 2018
Pá 19:30
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
99
76
32
14
48
38
78
56
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
9. 16. 11. 2018
Pá 19:00
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
101
80
25
17
37
38
74
53
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
8. 9. 11. 2018
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
93
84
24
26
52
39
70
63
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
7. 2. 11. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
97
77
36
26
52
52
77
69
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. 26. 10. 2018
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
81
72
23
25
45
43
65
54
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 19. 10. 2018
Pá 20:00
GBA Europe
Sokol Písek Sršni
94
80
21
20
40
40
68
58
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 17. 10. 2018
St 19:00
Sokol Písek Sršni
Basketball Nymburk B
105
83
27
28
61
50
86
61
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
4. 12. 10. 2018
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
91
59
32
16
52
24
69
35
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 5. 10. 2018
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
89
87
28
22
48
44
64
65
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
1. 21. 9. 2018
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
98
85
20
28
50
44
75
58
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review