Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 15. 4. 2016
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
BC Vysočina
73
63
19
21
43
36
60
47
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 8. 4. 2016
Pá 19:00
TJ Start Havířov
Sokol Písek Sršni
83
76
19
20
41
34
64
60
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 1. 4. 2016
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Šlapanice
84
92
19
16
39
37
64
64
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 20. 3. 2016
Ne 15:00
VSK VŠB Ostrava
Sokol Písek Sršni
107
90
20
23
46
45
74
68
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 13. 3. 2016
Ne 15:30
BC Vysočina
Sokol Písek Sršni
67
71
28
20
46
38
61
53
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 3. 2016
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
TJ Start Havířov
90
82
25
20
47
41
76
62
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 21. 2. 2016
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
Sokol Písek Sršni
95
65
37
7
56
31
73
50
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 12. 2. 2016
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
VSK VŠB Ostrava
100
72
26
19
54
32
78
51
Play out - 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 29. 1. 2016
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
BK Kondoři Liberec
66
68
23
19
42
38
49
53
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
17. 22. 1. 2016
Pá 20:00
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
69
66
10
10
34
34
52
48
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
16. 15. 1. 2016
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
69
80
16
15
32
40
59
54
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
15. 8. 1. 2016
Pá 19:30
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
69
67
17
14
36
36
49
49
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 18. 12. 2015
Pá 19:30
KARA Trutnov
Sokol Písek Sršni
74
77
16
14
36
41
59
59
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
13. 13. 12. 2015
Ne 19:00
Sokol Písek Sršni
GBA
73
68
30
13
51
27
67
45
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
12. 4. 12. 2015
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
68
88
27
26
44
51
54
77
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
11. 27. 11. 2015
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Basketball Nymburk B
94
96
20
24
51
47
73
64
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
10. 20. 11. 2015
Pá 20:15
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
95
85
19
13
32
31
56
53
77
77
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 17. 11. 2015
Út 16:00
Sokol Písek Sršni
BC GEOSAN Kolín
69
84
22
18
38
41
50
63
základní část
review
9. 13. 11. 2015
Pá 19:30
BK Kondoři Liberec
Sokol Písek Sršni
90
93
12
30
42
55
68
73
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
8. 6. 11. 2015
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
77
62
20
15
38
34
55
42
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
7. 1. 11. 2015
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
82
48
23
13
49
29
61
41
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 28. 10. 2015
St 19:00
BK Lions Jindřichův Hradec B
Sokol Písek Sršni
44
84
11
29
21
45
35
61
základní část
review
6. 23. 10. 2015
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
77
59
21
14
38
28
60
42
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 18. 10. 2015
Ne 19:00
Basketball Nymburk B
Sokol Písek Sršni
67
62
18
19
33
32
45
50
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
5. 16. 10. 2015
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
KARA Trutnov
86
75
17
22
47
44
66
59
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 9. 10. 2015
Pá 19:30
GBA
Sokol Písek Sršni
76
67
17
16
28
28
47
40
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 10. 2015
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
61
76
8
23
31
37
57
55
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 20. 9. 2015
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
90
69
21
10
42
28
65
47
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review