Přípravky a nejmladší minižactvo U 10 + U 11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 1. kolo 1
TJ Sokol Toužim U 10 (mix)
BCM Sokolov U 10 (žky)
10. 10. 2021
10:00
SH Toužim Petr Skořepa
Vojtěch Bartoň
36
11
14
2
24
2
30
5
Review
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 1. kolo 2
BCM Sokolov U 10 (žky)
BK Sokolov U 10 (žci)
10. 10. 2021
11:00
SH Toužim Vojtěch Bartoň
Petr Skořepa
5
36
3
10
3
16
5
28
Review
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 1. kolo 3
TJ Sokol Toužim U 10 (mix)
BK Sokolov U 10 (žci)
10. 10. 2021
12:00
SH Toužim Vojtěch Bartoň
Petr Skořepa
37
36
10
16
20
20
29
32
Review
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 2. kolo 4
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
17. 10. 2021
10:00
Kraslice Petr Hovorka
Klára Pouzarová
27
40
2
20
17
21
21
39
Review
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 2. kolo 5
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
17. 10. 2021
11:00
Kraslice Klára Pouzarová
Petr Hovorka
44
38
4
12
24
16
26
28
Review
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 2. kolo 6
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
17. 10. 2021
12:00
Kraslice Klára Pouzarová
Petr Hovorka
47
55
6
12
24
27
27
39
Review
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 3. kolo 7
BK Sokolov U 11 (žci)
BCM Sokolov U 11 (žky)
17. 10. 2021
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Ingrid Ašenbrenerová
Karolína Velická
76
22
18
6
40
7
52
15
Review
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 3. kolo 8
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
17. 10. 2021
10:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Karolína Velická
Ingrid Ašenbrenerová
37
15
9
2
19
5
29
8
Review
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 3. kolo 9
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
17. 10. 2021
11:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Karolína Velická
Ingrid Ašenbrenerová
50
28
8
4
24
10
30
22
Review
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 4. kolo 10
BCM Sokolov U 11 (žky)
BK Sokolov U 11 (žci)
Bude upřesněno
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 4. kolo 11
BK Sokolov U 11 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 4. kolo 12
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 5. kolo 13
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
7. 11. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 5. kolo 14
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
7. 11. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 5. kolo 15
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
7. 11. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 6. kolo 16
BCM Sokolov U 10 (žky)
BK Sokolov U 10 (žci)
14. 11. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 6. kolo 17
BK Sokolov U 10 (žci)
TJ Sokol Toužim U 10 (mix)
14. 11. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 6. kolo 18
BCM Sokolov U 10 (žky)
TJ Sokol Toužim U 10 (mix)
14. 11. 2021
-
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 7. kolo 19
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Sokolov U 11 (žci)
5. 12. 2021
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 7. kolo 20
BK Sokolov U 11 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
5. 12. 2021
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 7. kolo 21
TJ Thermia Karlovy Vary U 11 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 11 (žky)
5. 12. 2021
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 8. kolo 22
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
BCM Sokolov U 11 (žky)
5. 12. 2021
-
SH Toužim
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 8. kolo 23
BCM Sokolov U 11 (žky)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
5. 12. 2021
-
SH Toužim
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 8. kolo 24
TJ Sokol Toužim U 11 (mix)
TJ Sokol Kraslice U 11 (mix)
5. 12. 2021
-
SH Toužim
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 9. kolo 25
BK Sokolov U 10 (žci)
TJ Sokol Toužim U 10 (mix)
11. 12. 2021
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 9. kolo 26
TJ Sokol Toužim U 10 (mix)
BCM Sokolov U 10 (žky)
11. 12. 2021
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Přípravky + nejmladší minižactvo U 10 + U 11 9. kolo 27
BK Sokolov U 10 (žci)
BCM Sokolov U 10 (žky)
11. 12. 2021
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Velická Karolína 3 2 1 0 - - -
Skořepa Petr 3 1 2 0 - - -
Pouzarová Klára 3 2 1 0 - - -
Hovorka Petr 3 1 2 0 - - -
Bartoň Vojtěch 3 2 1 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 3 1 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře