Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 1. kolo 1
BCM Sokolov U 13 (žky)
BSK Tatran Kraslice U 13 (žky)
18. 9. 2021
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Lukáš Šnobl
Štefan Čúzy
31
17
7
11
18
11
23
15
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 1. kolo 2
BCM Sokolov U 13 (žky)
BSK Tatran Kraslice U 13 (žky)
18. 9. 2021
11:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Lukáš Šnobl
Štefan Čúzy
30
16
10
4
16
9
22
12
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 2. kolo 4
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 13 (žky)
BK Sokolov U 13 (žci)
19. 9. 2021
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Hovorka
Karolína Velická
30
87
2
31
6
50
12
67
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 2. kolo 5
BK Sokolov U 13 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 13 (mix)
19. 9. 2021
13:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Hovorka
Karolína Velická
89
50
22
5
49
23
71
33
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 2. kolo 6
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 13 (žky)
TJ Sokol Kraslice U 13 (mix)
19. 9. 2021
14:30
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Hovorka
Karolína Velická
41
56
14
12
18
24
29
38
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 3. kolo 7
BK Sokolov U 12 (žci)
BCM Sokolov U 12 (žky)
25. 9. 2021
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Ingrid Ašenbrenerová
Štefan Čúzy
43
13
6
2
22
2
30
11
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 3. kolo 8
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
25. 9. 2021
09:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Ingrid Ašenbrenerová
Klára Pouzarová
24
22
6
2
12
12
22
12
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 3. kolo 9
BK Sokolov U 12 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
25. 9. 2021
10:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Štefan Čúzy
Klára Pouzarová
59
4
16
2
30
4
44
4
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 3. kolo 10
BCM Sokolov U 12 (žky)
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
25. 9. 2021
11:15
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Ingrid Ašenbrenerová
Štefan Čúzy
13
12
4
4
7
6
9
12
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 3. kolo 11
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
BCM Sokolov U 12 (žky)
25. 9. 2021
12:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Ingrid Ašenbrenerová
Klára Pouzarová
8
36
0
16
4
18
4
28
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 3. kolo 12
BK Sokolov U 12 (žci)
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
25. 9. 2021
12:45
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Klára Pouzarová
Štefan Čúzy
52
10
12
4
26
4
37
6
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 4. kolo 13
BK Sokolov U 13 (žci)
BCM Sokolov U 13 (žky)
3. 10. 2021
09:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Matěj Heřman
75
30
17
5
37
8
51
24
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 4. kolo 14
BCM Sokolov U 13 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 13 (žci)
3. 10. 2021
10:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Matěj Heřman
Jan Pacelt
49
57
8
8
23
20
41
38
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 4. kolo 15
BK Sokolov U 13 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 13 (žci)
3. 10. 2021
12:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Jan Pacelt
Matěj Heřman
76
18
22
4
40
8
56
14
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 5. kolo 17
BSK Tatran Kraslice U 13 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 13 (žky)
2. 10. 2021
12:30
Kraslice Klára Pouzarová
Ivana Krištůfková
37
46
6
7
17
17
25
31
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 5. kolo 18
TJ Sokol Kraslice U 13 (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 13 (žky)
2. 10. 2021
14:00
Kraslice Klára Pouzarová
Ivana Krištůfková
75
43
22
15
44
21
58
35
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 5. kolo 16
TJ Sokol Kraslice U 13 (mix)
BSK Tatran Kraslice U 13 (žky)
2. 10. 2021
15:30
Kraslice Ivana Krištůfková
Klára Pouzarová
85
24
30
2
56
6
71
12
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 6. kolo 19
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
BK Sokolov U 12 (žci)
23. 10. 2021
09:00
Městská hala Aš Matěj Heřman
Jan Pacelt
6
63
2
12
4
31
4
37
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 6. kolo 20
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
BCM Sokolov U 12 (žky)
23. 10. 2021
09:45
Městská hala Aš Lukáš Šnobl
Matěj Heřman
13
53
2
8
6
22
9
40
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 6. kolo 21
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
BCM Sokolov U 12 (žky)
23. 10. 2021
10:30
Městská hala Aš Lukáš Šnobl
Jan Pacelt
25
24
5
6
13
11
20
14
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 6. kolo 22
BK Sokolov U 12 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
23. 10. 2021
11:15
Městská hala Aš Milada Soukupová
Matěj Heřman
62
10
14
0
32
4
48
6
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 6. kolo 23
BCM Sokolov U 12 (žky)
BK Sokolov U 12 (žci)
23. 10. 2021
12:00
Městská hala Aš Milada Soukupová
Jan Pacelt
11
59
0
12
7
32
11
41
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 6. kolo 24
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
23. 10. 2021
12:45
Městská hala Aš Jan Pacelt
Matěj Heřman
58
13
19
6
35
8
50
8
Review
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 7. kolo 25
TJ Thermia Karlovy Vary U 13 (žci)
TJ Sokol Kraslice U 13 (mix)
7. 11. 2021
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 7. kolo 26
TJ Sokol Kraslice U 13 (mix)
BCM Sokolov U 13 (žky)
7. 11. 2021
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 7. kolo 27
TJ Thermia Karlovy Vary U 13 (žci)
BCM Sokolov U 13 (žky)
7. 11. 2021
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 8. kolo 28
BSK Tatran Kraslice U 13 (žky)
BK Sokolov U 13 (žci)
6. 11. 2021
10:00
Základní škola
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 8. kolo 29
BK Sokolov U 13 (žci)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 13 (žky)
6. 11. 2021
11:30
Základní škola
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 8. kolo 30
BSK Tatran Kraslice U 13 (žky)
BK Lokomotiva Karlovy Vary U 13 (žky)
6. 11. 2021
13:00
Základní škola
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 9. kolo 31
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
13. 11. 2021
09:00
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 9. kolo 32
BCM Sokolov U 12 (žky)
BK Sokolov U 12 (žci)
13. 11. 2021
09:45
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 9. kolo 33
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
BK Sokolov U 12 (žci)
13. 11. 2021
10:30
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 9. kolo 34
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
BCM Sokolov U 12 (žky)
13. 11. 2021
11:15
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 9. kolo 35
BK Sokolov U 12 (žci)
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
13. 11. 2021
12:00
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 9. kolo 36
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
BCM Sokolov U 12 (žky)
13. 11. 2021
12:45
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 10. kolo 37
BCM Sokolov U 12 (žky)
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
11. 12. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 10. kolo 38
BK Sokolov U 12 (žci)
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
11. 12. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 10. kolo 39
BCM Sokolov U 12 (žky)
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
11. 12. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 10. kolo 40
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
BK Sokolov U 12 (žci)
11. 12. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 10. kolo 41
TJ Jiskra Aš U 12 (žci)
TJ Thermia Karlovy Vary U 12 (mix)
11. 12. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Mladší a starší minižactvo U 12 + U 13 10. kolo 42
BCM Sokolov U 12 (žky)
BK Sokolov U 12 (žci)
11. 12. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Velická Karolína 3 0 3 0 - - -
Šnobl Lukáš 4 4 0 0 - - -
Soukupová Milada 2 2 0 0 - - -
Pouzarová Klára 7 3 4 0 - - -
Pacelt Jan 7 3 4 0 - - -
Krištůfková Ivana 3 1 2 0 - - -
Hovorka Petr 3 3 0 0 - - -
Heřman Matěj 7 2 5 0 - - -
Čúzy Štefan 6 1 5 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 4 4 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře