Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina C | 1. kolo | 5 |
BK Ústí nad Orlicí
BK Vyškov
|
2. 10. 2021
10:00 |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
Karel Němec Matouš Jelínek |
38
53
|
9
14
21
31
35
42 |
Review | |
skupina C | 1. kolo | 6 |
BK Ústí nad Orlicí
BK Vyškov
|
2. 10. 2021
12:00 |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
Matouš Jelínek Karel Němec |
43
58
|
12
13
26
36
35
54 |
Review | |
skupina C | 1. kolo | 1 |
BK Příbor
SK Renocar Podolí
|
2. 10. 2021
13:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Michal Slovák Radim Kavka |
50
61
|
6
13
21
27
35
44
50
61 |
Review | |
skupina C | 1. kolo | 2 |
BK Příbor
SK Renocar Podolí
|
2. 10. 2021
15:00 |
Michal Slovák Radim Kavka |
63
65
|
17
18
31
36
50
50
63
65 |
Review | ||
skupina C | 2. kolo | 7 |
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
|
16. 10. 2021
10:00 |
SH Podolí u Brna |
Jiří Sehnal Richard Polák |
48
57
|
10
8
21
28
35
41 |
Review | |
skupina C | 2. kolo | 9 |
Basket Valmez
BK Ústí nad Orlicí
|
16. 10. 2021
10:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Ivo Dolinek Marek Bill |
58
68
|
8
15
27
30
39
53 |
Review | |
skupina C | 2. kolo | 8 |
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
|
16. 10. 2021
12:00 |
SH Podolí u Brna |
Jiří Sehnal Richard Polák |
51
57
|
13
10
26
23
31
36 |
Review | |
skupina C | 2. kolo | 10 |
Basket Valmez
BK Ústí nad Orlicí
|
16. 10. 2021
12:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Ivo Dolinek Matyáš Hawiger |
68
56
|
20
15
28
28
45
44 |
Review | |
skupina C | 3. kolo | 17 |
BK Vyškov
Basket Valmez
|
7. 11. 2021
10:00 |
SH Za parkem |
Jiří Sehnal Klára Hynková |
63
43
|
13
7
33
21
46
31 |
Review | |
skupina C | 3. kolo | 15 |
BK Ústí nad Orlicí
BK Příbor
|
7. 11. 2021
11:30 |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
Karel Němec Jaroslav Kolář |
61
60
|
13
20
23
35
39
45 |
Review | |
skupina C | 3. kolo | 18 |
BK Vyškov
Basket Valmez
|
7. 11. 2021
12:00 |
SH Za parkem |
Jiří Sehnal Klára Hynková |
66
44
|
12
13
28
27
48
35 |
Review | |
skupina C | 3. kolo | 16 |
BK Ústí nad Orlicí
BK Příbor
|
7. 11. 2021
13:15 |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
Jaroslav Kolář Karel Němec |
74
51
|
23
5
38
22
54
40 |
Review | |
skupina C | 4. kolo | 19 |
SK Renocar Podolí
Basket Valmez
|
5. 3. 2022
10:00 |
SH Podolí u Brna |
Ondřej Josefus Kristýna Jansová |
71
41
|
14
5
32
19
54
33 |
Review | |
skupina C | 4. kolo | 20 |
SK Renocar Podolí
Basket Valmez
|
5. 3. 2022
12:00 |
SH Podolí u Brna |
Ondřej Josefus Kristýna Jansová |
71
59
|
12
19
34
31
52
43 |
Review | |
skupina C | 4. kolo | 21 |
BK Příbor
BK Vyškov
|
20. 11. 2021
12:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Ota Baďura Aneta Pechová |
40
46
|
15
14
18
23
31
25 |
Review | |
skupina C | 4. kolo | 22 |
BK Příbor
BK Vyškov
|
20. 11. 2021
14:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Ota Baďura Aneta Pechová |
49
63
|
16
10
25
29
27
51 |
Review | |
skupina C | 5. kolo | 29 |
Basket Valmez
BK Příbor
|
19. 12. 2021
10:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Ivo Dolinek Marek Bill |
50
97
|
9
22
21
53
34
71 |
Review | |
skupina C | 5. kolo | 30 |
Basket Valmez
BK Příbor
|
19. 12. 2021
12:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Ivo Dolinek Matyáš Hawiger |
64
59
|
16
11
37
27
47
51 |
Review | |
skupina C | 5. kolo | 25 |
BK Ústí nad Orlicí
SK Renocar Podolí
|
23. 4. 2022
14:00 |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
Matouš Jelínek Martin Růžička |
36
72
|
8
22
19
30
30
51 |
Review | |
skupina C | 5. kolo | 26 |
BK Ústí nad Orlicí
SK Renocar Podolí
|
23. 4. 2022
15:45 |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
Martin Růžička Matouš Jelínek |
49
71
|
7
23
17
38
38
59 |
Review | |
skupina C | 6. kolo | 31 |
SK Renocar Podolí
BK Příbor
|
15. 1. 2022
15:00 |
SH Podolí u Brna |
Vojtěch Marek Tereza Večeřová |
74
45
|
19
9
39
20
51
30 |
Review | |
skupina C | 6. kolo | 32 |
SK Renocar Podolí
BK Příbor
|
15. 1. 2022
17:00 |
SH Podolí u Brna |
Vojtěch Marek Tereza Večeřová |
76
53
|
19
16
41
25
60
36 |
Review | |
skupina C | 6. kolo | 35 |
BK Vyškov
BK Ústí nad Orlicí
|
15. 1. 2022
17:00 |
SH Za parkem |
Kristýna Jansová Aleš Chlup |
85
45
|
20
18
41
27
63
31 |
Review | |
skupina C | 6. kolo | 36 |
BK Vyškov
BK Ústí nad Orlicí
|
15. 1. 2022
19:00 |
SH Za parkem |
Aleš Chlup Kristýna Jansová |
75
53
|
24
14
39
26
50
42 |
Review | |
skupina C | 7. kolo | 37 |
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
|
9. 4. 2022
09:30 |
SH Za parkem |
Tomáš Novotný Dan Borek |
42
53
|
14
9
24
23
33
41 |
Review | |
skupina C | 7. kolo | 39 |
BK Ústí nad Orlicí
Basket Valmez
|
29. 1. 2022
10:00 |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
Tomáš Brandejs Matěj Martiník |
63
64
|
23
16
37
23
58
32 |
Review | |
skupina C | 7. kolo | 38 |
BK Vyškov
SK Renocar Podolí
|
9. 4. 2022
11:30 |
SH Za parkem |
Dan Borek Tomáš Novotný |
55
25
|
16
6
29
12
39
21 |
Review | |
skupina C | 7. kolo | 40 |
BK Ústí nad Orlicí
Basket Valmez
|
29. 1. 2022
12:00 |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
Matěj Martiník Tomáš Brandejs |
51
35
|
15
6
27
14
36
24 |
Review | |
skupina C | 8. kolo | 47 |
Basket Valmez
BK Vyškov
|
19. 2. 2022
10:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Marek Bill Břetislav Kraváček |
41
59
|
4
14
17
29
29
43 |
Review | |
skupina C | 8. kolo | 48 |
Basket Valmez
BK Vyškov
|
19. 2. 2022
12:00 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Břetislav Kraváček Marek Bill |
50
48
|
13
17
35
25
41
32 |
Review | |
skupina C | 8. kolo | 45 |
BK Příbor
BK Ústí nad Orlicí
|
19. 2. 2022
13:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Ivo Dolinek David Tichý |
76
28
|
16
5
38
7
55
17 |
Review | |
skupina C | 8. kolo | 46 |
BK Příbor
BK Ústí nad Orlicí
|
19. 2. 2022
15:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Ivo Dolinek David Tichý |
64
57
|
16
13
36
27
51
36 |
Review | |
skupina C | 9. kolo | 51 |
BK Vyškov
BK Příbor
|
8. 5. 2022
10:30 |
SH Za parkem |
Martin Račanský Tereza Večeřová |
65
47
|
18
12
35
27
46
38 |
Review | |
skupina C | 9. kolo | 49 |
Basket Valmez
SK Renocar Podolí
|
19. 3. 2022
11:30 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Ivo Dolinek Matyáš Hawiger |
40
71
|
10
16
19
43
36
53 |
Review | |
skupina C | 9. kolo | 52 |
BK Vyškov
BK Příbor
|
8. 5. 2022
12:00 |
SH Za parkem |
Tereza Večeřová Martin Račanský |
73
31
|
19
2
33
13
49
24 |
Review | |
skupina C | 9. kolo | 50 |
Basket Valmez
SK Renocar Podolí
|
19. 3. 2022
13:30 |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
Ivo Dolinek Matyáš Hawiger |
46
41
|
10
15
20
23
37
34 |
Review | |
skupina C | 10. kolo | 59 |
BK Příbor
Basket Valmez
|
23. 4. 2022
09:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
David Tichý Aneta Pechová |
78
40
|
21
10
44
16
65
25 |
Review | |
skupina C | 10. kolo | 55 |
SK Renocar Podolí
BK Ústí nad Orlicí
|
2. 4. 2022
11:00 |
SH Podolí u Brna |
Aleš Chlup Richard Polák |
92
34
|
22
10
38
15
58
27 |
Review | |
skupina C | 10. kolo | 60 |
BK Příbor
Basket Valmez
|
23. 4. 2022
11:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
David Tichý Aneta Pechová |
72
55
|
21
13
49
26
61
42 |
Review | |
skupina C | 10. kolo | 56 |
SK Renocar Podolí
BK Ústí nad Orlicí
|
2. 4. 2022
13:00 |
SH Podolí u Brna |
Aleš Chlup Richard Polák |
88
33
|
22
11
45
13
68
23 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Vyškov | 16 | 14 | 2 | 965 | 701 | 30 | |
2. | Renocar Podolí | 16 | 12 | 4 | 1.030 | 760 | 28 | |
3. | BK Příbor | 16 | 5 | 11 | 935 | 952 | 21 | |
4. | Basket Vlamez | 16 | 5 | 11 | 798 | 1.034 | 21 | |
5. | BK Ústí n. O. | 16 | 4 | 12 | 789 | 1.070 | 20 | |
6. | SKB Tišnov | 0 | 0 | 0 |
|
Číslo | Hráč | Tým | Věk | Z | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natálie Čerebová | BK Ústí n. O. | 21 | 14 | 1.0 | 21.3 | 6.8 | 1.4 | 3.4/7.0 | 49.0 | 1.5 | |
Markéta Zajícová | BK Příbor | 21 | 16 | 1.0 | 14.9 | 6.3 | 0.1 | 2.0/3.2 | 62.7 | 1.5 | |
Tamara Hrabovská | Basket Vlamez | 20 | 16 | 1.0 | 13.8 | 4.6 | 1.0 | 1.6/2.8 | 59.1 | 2.2 | |
Johanka Kindermannová | BC Slaný | 20 | 12 | 1.0 | 16.7 | 7.4 | 0.0 | 1.8/4.0 | 45.8 | 2.2 | |
Nikol Wavrová | BK Příbor | 20 | 16 | 1.0 | 12.4 | 3.7 | 1.0 | 2.0/3.1 | 65.3 | 1.5 | |
Karolína Velická | Loko Karlovy Vary | 18 | 10 | 1.0 | 18.0 | 7.5 | 0.4 | 1.8/2.8 | 64.3 | 3.4 | |
Karolína Šplíchalová | Loko Karlovy Vary | 19 | 8 | 1.0 | 21.8 | 8.8 | 0.5 | 2.8/4.1 | 66.7 | 2.3 | |
Kateřina Šupová | BK M. Lázně | 20 | 10 | 1.0 | 17.2 | 6.0 | 1.1 | 1.9/3.6 | 52.8 | 2.3 | |
17 | Nela Heltová | Baník Most | 19 | 10 | 1.0 | 17.0 | 6.7 | 1.0 | 0.6/1.2 | 0.0* | 0.8 |
Tereza Kabeláčová | Basket Vlamez | 20 | 16 | 1.0 | 10.6 | 3.9 | 0.1 | 2.6/5.2 | 50.6 | 2.8 | |
Nela Sadílková | BC Slaný | 20 | 9 | 1.0 | 18.2 | 7.8 | 0.3 | 1.7/3.1 | 53.6 | 2.0 | |
Alena Šímová | Loko Liberec | 20 | 11 | 1.0 | 14.8 | 4.1 | 1.3 | 2.8/4.4 | 64.6 | 1.0 | |
Tereza Špačková | BK Příbor | 21 | 13 | 1.0 | 12.2 | 5.1 | 0.2 | 1.6/2.9 | 55.3 | 1.5 | |
Vendula Zlámalová | BK Příbor | 21 | 12 | 1.0 | 13.2 | 5.7 | 0.0 | 1.8/2.9 | 62.9 | 1.2 | |
Hana Tomková | BK Brandýs n/L B | 19 | 13 | 1.0 | 11.5 | 3.9 | 0.6 | 1.8/2.8 | 66.7 | 1.7 | |
Andrea Tomancová | Basket Vlamez | 20 | 16 | 1.0 | 8.9 | 3.0 | 0.7 | 0.8/1.8 | 0.0* | 1.6 | |
Barbora Valachová | Válečnice Děčín | 19 | 9 | 1.0 | 15.7 | 4.9 | 1.0 | 2.9/4.4 | 65.0 | 1.7 | |
Marie Riegertová | SLUNETA Ústí n. L. B | 20 | 10 | 1.0 | 14.1 | 6.0 | 0.2 | 1.5/3.2 | 46.9 | 1.9 | |
Adéla Džurdženíková | BA Tygřice Louny | 21 | 11 | 1.0 | 12.6 | 2.1 | 2.3 | 1.6/2.4 | 69.2 | 2.1 | |
Viktorie Hromková | Loko Liberec | 21 | 8 | 1.0 | 16.1 | 6.8 | 0.5 | 1.1/3.1 | 36.0 | 1.1 | |
Anna Běláčová | DBaK B | 16 | 9 | 1.0 | 13.9 | 4.9 | 0.6 | 2.4/3.8 | 64.7 | 1.3 | |
Lada Dvořáková | BK Brandýs n/L B | 20 | 11 | 1.0 | 11.3 | 3.9 | 0.5 | 1.8/3.8 | 47.6 | 2.1 | |
Melánie Štréblová | SLUNETA Ústí n. L. B | 20 | 8 | 1.0 | 15.1 | 4.9 | 1.3 | 1.6/2.1 | 76.5 | 2.8 | |
Eliška Šulerová | ASK Lovosice | 20 | 10 | 1.0 | 11.9 | 4.3 | 0.5 | 1.8/4.0 | 45.0 | 1.7 | |
Viola Zajícová | SLUNETA Ústí n. L. B | 20 | 9 | 1.0 | 13.1 | 4.8 | 0.9 | 0.9/1.3 | 0.0* | 1.2 | |
11 | Eliška Macháčková | BŠ Tygři Praha B | 19 | 8 | 1.0 | 14.8 | 6.3 | 0.4 | 1.1/2.6 | 42.9 | 2.6 |
Kateřina Richterová | BK Brandýs n/L B | 18 | 14 | 1.0 | 8.4 | 3.0 | 0.1 | 1.9/2.5 | 77.1 | 2.9 | |
Adéla Krejčová | SLUNETA Ústí n. L. B | 21 | 10 | 1.0 | 11.6 | 5.0 | 0.2 | 1.0/1.8 | 0.0* | 1.4 | |
Karolína Hostoušová | BA Tygřice Louny | 19 | 11 | 1.0 | 10.4 | 4.9 | 0.0 | 0.5/1.5 | 0.0* | 1.1 | |
Nikola Samcová | BC Slaný | 19 | 11 | 1.0 | 10.4 | 4.5 | 0.0 | 1.3/2.5 | 50.0 | 1.4 | |
Linda Havlíková | BK M. Lázně | 19 | 12 | 1.0 | 9.4 | 4.1 | 0.0 | 1.3/2.1 | 60.0 | 2.7 | |
Viktorie Urbánková | SLUNETA Ústí n. L. B | 20 | 10 | 1.0 | 11.3 | 4.7 | 0.2 | 1.3/2.0 | 65.0 | 1.0 | |
Michaela Jíchová | Loko Karlovy Vary | 18 | 12 | 1.0 | 9.3 | 3.6 | 0.3 | 1.2/2.1 | 56.0 | 1.3 | |
Alžběta Pražáková | TJ Sokol Stěžery | 21 | 11 | 1.0 | 9.9 | 4.0 | 0.3 | 1.1/1.8 | 0.0* | 2.7 | |
Anna Chalupecká | SLUNETA Ústí n. L. B | 21 | 12 | 1.0 | 8.8 | 3.1 | 0.3 | 1.8/3.7 | 50.0 | 1.9 | |
Petra Havlínová | BC Slaný | 19 | 12 | 1.0 | 8.8 | 3.0 | 0.5 | 1.3/2.4 | 51.7 | 3.2 | |
Sabina Vondráčková | BA Tygřice Louny | 21 | 10 | 1.0 | 10.5 | 4.1 | 0.2 | 1.7/4.2 | 40.5 | 2.8 | |
Eliška Skoumalová | TJ Sokol Stěžery | 19 | 9 | 1.0 | 11.3 | 3.8 | 1.1 | 0.4/2.9 | 15.4 | 2.3 | |
6 | Johana Krausová | BŠ Tygři Praha B | 21 | 12 | 1.0 | 8.3 | 3.2 | 0.2 | 1.5/2.3 | 64.3 | 2.0 |
Michaela Kulhánková | Válečnice Děčín | 20 | 10 | 1.0 | 9.8 | 2.8 | 0.7 | 2.1/4.1 | 51.2 | 2.5 | |
Lenka Spurná | Válečnice Děčín | 20 | 10 | 1.0 | 9.6 | 4.1 | 0.0 | 1.4/2.8 | 50.0 | 1.1 | |
Marianna Kmínková | Válečnice Děčín | 20 | 10 | 1.0 | 9.5 | 3.9 | 0.3 | 0.8/1.1 | 0.0* | 1.3 | |
7 | Adéla Kočí | Baník Most | 19 | 8 | 1.0 | 11.8 | 4.3 | 0.6 | 1.4/3.4 | 40.7 | 1.5 |
Kristýna Hopková | TJ Sokol Stěžery | 21 | 12 | 1.0 | 7.6 | 2.0 | 1.1 | 0.3/0.8 | 0.0* | 2.3 | |
Markéta Andrlová | Loko Liberec | 20 | 10 | 1.0 | 9.1 | 3.1 | 0.5 | 1.4/2.2 | 63.6 | 1.4 | |
Magdalena Sůvová | BK M. Lázně | 18 | 12 | 1.0 | 7.5 | 2.7 | 0.3 | 1.4/4.6 | 30.9 | 1.3 | |
Eliška Seilerová | Válečnice Děčín | 20 | 10 | 1.0 | 8.9 | 3.8 | 0.0 | 1.3/2.7 | 48.1 | 1.4 | |
Amálie Hrubinová | BK Brandýs n/L B | 17 | 10 | 1.0 | 8.8 | 3.7 | 0.2 | 0.8/1.2 | 0.0* | 1.1 | |
13 | Adriana Krešne | Baník Most | 20 | 10 | 1.0 | 8.4 | 3.2 | 0.2 | 1.4/2.3 | 60.9 | 2.3 |
Anna Vintrová | TJ Sokol Stěžery | 19 | 9 | 1.0 | 9.3 | 4.2 | 0.1 | 0.6/1.2 | 0.0* | 1.7 | |
Karolína Kovářová | BK Ústí n. O. | 19 | 16 | 1.0 | 5.2 | 1.7 | 0.5 | 0.3/0.8 | 0.0* | 1.7 | |
Natálie Durdová | BK Brandýs n/L B | 19 | 7 | 1.0 | 11.7 | 5.0 | 0.0 | 1.7/2.9 | 60.0 | 1.0 | |
Denisa Lebedová | SLUNETA Ústí n. L. B | 21 | 11 | 1.0 | 7.4 | 3.2 | 0.1 | 0.7/1.8 | 0.0* | 1.3 | |
Natálie Vostatková | BA Tygřice Louny | 19 | 10 | 1.0 | 8.1 | 2.6 | 0.5 | 1.4/3.6 | 38.9 | 2.1 | |
14 | Magdaléna Jarošová | BŠ Tygři Praha B | 21 | 10 | 1.0 | 8.1 | 2.8 | 0.4 | 1.3/2.6 | 50.0 | 2.0 |
Markéta Pastorková | Basket Vlamez | 21 | 14 | 1.0 | 5.8 | 1.1 | 0.9 | 0.9/1.4 | 0.0* | 1.1 | |
Anna Hvězdová | BA Tygřice Louny | 21 | 10 | 1.0 | 8.0 | 3.7 | 0.0 | 0.6/2.3 | 26.1 | 0.9 | |
Antonie Baborovská | Loko Karlovy Vary | 18 | 12 | 1.0 | 6.7 | 2.8 | 0.3 | 0.4/0.7 | 0.0* | 2.5 | |
Michaela Tintěrová | SLUNETA Ústí n. L. B | 21 | 10 | 1.0 | 8.0 | 3.0 | 0.5 | 0.5/1.1 | 0.0* | 0.6 | |
Zuzana Šaldová | BK Ústí n. O. | 19 | 12 | 1.0 | 6.7 | 1.8 | 0.6 | 1.3/1.7 | 0.0* | 2.7 | |
Magdaléna Klausová | TJ Sokol Stěžery | 19 | 11 | 1.0 | 7.1 | 2.7 | 0.0 | 1.6/2.9 | 56.3 | 2.0 | |
Anna Pospíšilová | BC Slaný | 20 | 12 | 1.0 | 6.3 | 2.8 | 0.1 | 0.6/0.7 | 0.0* | 2.3 | |
Magdaléna Kmínková | Válečnice Děčín | 20 | 10 | 1.0 | 7.5 | 1.6 | 0.8 | 1.9/2.7 | 70.4 | 1.5 | |
Karolína Jiráková | BK M. Lázně | 19 | 11 | 1.0 | 6.7 | 1.8 | 0.5 | 1.5/4.2 | 34.8 | 2.7 | |
Eliska Niamh Sieglová | Loko Karlovy Vary | 19 | 10 | 1.0 | 7.4 | 3.5 | 0.0 | 0.4/0.9 | 0.0* | 1.0 | |
13 | Kateřina Žatecká | Baník Most | 19 | 11 | 1.0 | 6.6 | 2.5 | 0.1 | 1.3/2.3 | 56.0 | 2.1 |
Natálie Prislupčáková | Válečnice Děčín | 20 | 9 | 1.0 | 7.9 | 2.7 | 0.4 | 1.2/1.9 | 0.0* | 3.0 | |
Adéla Dlouhá | ASK Lovosice | 18 | 10 | 1.0 | 7.1 | 3.1 | 0.3 | 0.0/0.5 | 0.0* | 1.7 | |
Tereza Maruštíková | SLUNETA Ústí n. L. B | 20 | 5 | 1.0 | 13.8 | 6.2 | 0.2 | 0.8/2.0 | 40.0 | 1.0 | |
Aneta Frýdová | DBaK B | 20 | 9 | 1.0 | 7.7 | 3.2 | 0.0 | 1.2/1.6 | 0.0* | 0.4 | |
Dorota Cabálková | BŠ Tygři Praha B | 21 | 6 | 1.0 | 11.2 | 3.8 | 0.5 | 2.0/3.0 | 66.7 | 0.8 | |
Veronika Trieblová | SLUNETA Ústí n. L. B | 18 | 7 | 1.0 | 9.6 | 4.4 | 0.1 | 0.3/2.0 | 14.3 | 1.6 | |
Laura Barthová | Loko Liberec | 18 | 7 | 1.0 | 9.4 | 3.4 | 0.3 | 1.7/2.9 | 60.0 | 1.9 | |
Michaela Tomšů | BK Ústí n. O. | 18 | 8 | 1.0 | 8.3 | 2.4 | 1.0 | 0.5/1.4 | 0.0* | 1.0 | |
Veronika Šlaisová | DBaK B | 20 | 9 | 1.0 | 7.3 | 3.1 | 0.3 | 0.1/0.7 | 0.0* | 2.1 | |
24 | Emma Telecká | BŠ Tygři Praha B | 19 | 10 | 1.0 | 6.5 | 2.8 | 0.2 | 0.3/0.7 | 0.0* | 1.2 |
Zuzana Felgrová | TJ Sokol Stěžery | 19 | 7 | 1.0 | 9.3 | 3.1 | 0.7 | 0.9/2.0 | 42.9 | 2.7 | |
Eliška Kubečková | Loko Liberec | 20 | 7 | 1.0 | 9.0 | 3.0 | 0.0 | 3.0/5.6 | 53.8 | 2.6 | |
Veronika Mičůnková | Basket Vlamez | 20 | 14 | 1.0 | 4.4 | 1.4 | 0.5 | 0.1/0.7 | 0.0* | 3.1 | |
Barbora Andrlová | Loko Liberec | 21 | 11 | 1.0 | 5.5 | 2.5 | 0.0 | 0.5/1.5 | 0.0* | 0.9 | |
Konstancie Kušnareva | BŠ Tygři Praha B | 21 | 10 | 1.0 | 6.0 | 0.8 | 0.8 | 2.0/3.8 | 52.6 | 2.6 | |
Jolana Severová | BK Ústí n. O. | 19 | 12 | 1.0 | 4.8 | 2.0 | 0.1 | 0.6/1.0 | 0.0* | 1.4 | |
Tereza Herišerová | SLUNETA Ústí n. L. B | 18 | 7 | 1.0 | 8.1 | 3.9 | 0.0 | 0.4/1.9 | 0.0* | 0.7 | |
Lucie Krejsová | BK Ústí n. O. | 19 | 14 | 1.0 | 3.9 | 1.6 | 0.1 | 0.2/0.7 | 0.0* | 2.3 | |
Alice Konštacká | TJ Sokol Stěžery | 20 | 3 | 1.0 | 18.3 | 9.0 | 0.0 | 0.3/3.3 | 10.0 | 0.7 | |
Ema Slováková | Basket Vlamez | 18 | 14 | 1.0 | 3.9 | 1.8 | 0.0 | 0.3/0.9 | 0.0* | 1.5 | |
Julie Kučerová | BK Brandýs n/L B | 19 | 14 | 1.0 | 3.9 | 1.9 | 0.0 | 0.1/0.5 | 0.0* | 2.5 | |
Denisa Hejtmánková | BK Příbor | 22 | 14 | 1.0 | 3.7 | 0.8 | 0.5 | 0.6/1.0 | 0.0* | 0.7 | |
Markéta Vrabcová | Basket Vlamez | 18 | 10 | 1.0 | 5.2 | 2.0 | 0.1 | 0.9/3.2 | 28.1 | 3.0 | |
Tereza Nidrlová | Loko Liberec | 21 | 8 | 1.0 | 6.5 | 3.1 | 0.0 | 0.3/0.8 | 0.0* | 0.9 | |
Adéla Keslová | BA Tygřice Louny | 19 | 10 | 1.0 | 5.2 | 2.3 | 0.0 | 0.6/1.4 | 0.0* | 1.2 | |
Marie Šulerová | ASK Lovosice | 16 | 9 | 1.0 | 5.7 | 2.0 | 0.1 | 1.3/2.2 | 60.0 | 0.7 | |
Justýna Dušková | TJ Sokol Stěžery | 18 | 7 | 1.0 | 7.3 | 2.9 | 0.4 | 0.3/0.3 | 0.0* | 2.1 | |
Romana Školníková | Válečnice Děčín | 21 | 9 | 1.0 | 5.6 | 1.9 | 0.3 | 0.8/1.0 | 0.0* | 1.7 | |
Alžběta Holovská | BK Brandýs n/L B | 20 | 11 | 1.0 | 4.5 | 1.9 | 0.1 | 0.5/1.8 | 0.0* | 2.3 | |
Adéla Majerová | Válečnice Děčín | 21 | 7 | 1.0 | 7.1 | 2.6 | 0.1 | 1.6/2.7 | 57.9 | 0.9 | |
Kateřina Caldrová | Loko Karlovy Vary | 20 | 10 | 1.0 | 4.9 | 2.1 | 0.1 | 0.4/1.5 | 0.0* | 2.2 | |
Lucie Klančíková | ASK Lovosice | 19 | 8 | 1.0 | 6.0 | 2.8 | 0.0 | 0.5/0.9 | 0.0* | 2.4 | |
7 | Klára Vašinová | BŠ Tygři Praha B | 20 | 7 | 1.0 | 6.6 | 2.9 | 0.0 | 0.9/2.3 | 37.5 | 1.7 |
11 | Martina Blahová | Baník Most | 20 | 2 | 1.0 | 23.0 | 7.0 | 3.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 3.0 |
Lucie Klementová | BK Brandýs n/L B | 19 | 10 | 1.0 | 4.5 | 2.2 | 0.0 | 0.1/1.1 | 0.0* | 1.6 | |
Barbora Převrátilová | Loko Karlovy Vary | 18 | 10 | 1.0 | 4.5 | 2.1 | 0.1 | 0.0/0.6 | 0.0* | 1.5 | |
Klára Klugová | DBaK B | 18 | 2 | 1.0 | 22.0 | 7.0 | 2.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.5 | |
Nela Jelínková | TJ Sokol Stěžery | 17 | 5 | 1.0 | 8.8 | 4.4 | 0.0 | 0.0/0.4 | 0.0* | 2.0 | |
Kateřina Kleislová | BK Ústí n. O. | 18 | 8 | 1.0 | 5.1 | 2.5 | 0.0 | 0.1/0.3 | 0.0* | 1.5 | |
15 | Natálie Křížová | Baník Most | 19 | 11 | 1.0 | 3.7 | 1.4 | 0.1 | 0.7/1.5 | 0.0* | 1.6 |
Tereza Kylíšková | ASK Lovosice | 17 | 9 | 1.0 | 4.4 | 1.8 | 0.0 | 0.9/2.0 | 44.4 | 1.2 | |
Anna Matušincová | TJ Sokol Stěžery | 17 | 3 | 1.0 | 13.3 | 5.0 | 0.7 | 1.3/1.7 | 0.0* | 2.3 | |
7 | Pavlína Janů | Baník Most | 20 | 9 | 1.0 | 4.3 | 1.8 | 0.2 | 0.1/0.2 | 0.0* | 0.9 |
Barbora Motlíčková | BK Brandýs n/L B | 19 | 7 | 1.0 | 5.6 | 2.6 | 0.0 | 0.4/1.1 | 0.0* | 2.0 | |
Vendula Saňáková | BK Ústí n. O. | 19 | 12 | 1.0 | 3.3 | 0.9 | 0.4 | 0.2/0.2 | 0.0* | 0.9 | |
Anna Marie Suchardová | SLUNETA Ústí n. L. B | 18 | 7 | 1.0 | 5.4 | 2.3 | 0.0 | 0.9/1.4 | 0.0* | 1.7 | |
31 | Jana Opravilová | BŠ Tygři Praha B | 19 | 6 | 1.0 | 6.3 | 2.2 | 0.3 | 1.0/2.7 | 37.5 | 1.7 |
Tereza Kuntošová | Loko Liberec | 20 | 11 | 1.0 | 3.5 | 1.2 | 0.2 | 0.5/1.2 | 0.0* | 0.6 | |
Klára Vondřičková | SLUNETA Ústí n. L. B | 20 | 3 | 1.0 | 12.0 | 4.7 | 0.3 | 1.7/2.7 | 62.5 | 1.3 | |
16 | Isabela Vyskočilová | Baník Most | 18 | 11 | 1.0 | 3.3 | 1.5 | 0.0 | 0.2/0.9 | 0.0* | 1.2 |
Jolana Kolářová | BK Ústí n. O. | 18 | 10 | 1.0 | 3.6 | 1.3 | 0.3 | 0.1/0.7 | 0.0* | 0.9 | |
Hana Tomaškovičová | BK Příbor | 19 | 10 | 1.0 | 3.5 | 1.2 | 0.3 | 0.2/0.2 | 0.0* | 0.7 | |
Natálie Lavírová | BK Brandýs n/L B | 20 | 12 | 1.0 | 2.9 | 0.8 | 0.3 | 0.5/1.0 | 0.0* | 2.5 | |
Erika Kostelníková | BK Příbor | 17 | 12 | 1.0 | 2.8 | 1.3 | 0.0 | 0.2/0.4 | 0.0* | 1.0 | |
Adéla Zemancová | ASK Lovosice | 19 | 10 | 1.0 | 3.3 | 1.5 | 0.0 | 0.3/0.8 | 0.0* | 3.5 | |
Lucie Kalinová | ASK Lovosice | 18 | 11 | 1.0 | 2.9 | 1.3 | 0.1 | 0.1/0.3 | 0.0* | 1.7 | |
Ema Taleski | Loko Liberec | 21 | 11 | 1.0 | 2.7 | 1.3 | 0.0 | 0.2/0.4 | 0.0* | 1.4 | |
20 | Eliška Ransdorfová | BŠ Tygři Praha B | 19 | 3 | 1.0 | 10.0 | 3.0 | 1.3 | 0.0/0.7 | 0.0* | 2.0 |
Barbora Havlíčková | DBaK B | 18 | 6 | 1.0 | 5.0 | 2.2 | 0.0 | 0.7/1.0 | 0.0* | 2.8 | |
Nikola Chundelová | Loko Liberec | 21 | 5 | 1.0 | 6.0 | 2.2 | 0.0 | 1.6/4.6 | 34.8 | 2.4 | |
Nela Hahnová | Loko Karlovy Vary | 18 | 10 | 1.0 | 2.9 | 1.3 | 0.0 | 0.3/0.6 | 0.0* | 1.4 | |
Nikola Purkarová | DBaK B | 17 | 8 | 1.0 | 3.6 | 1.5 | 0.1 | 0.3/1.0 | 0.0* | 3.8 | |
34 | Kateřina Homolová | BŠ Tygři Praha B | 19 | 8 | 1.0 | 3.5 | 1.4 | 0.1 | 0.4/1.0 | 0.0* | 1.1 |
Klára Aubrechtová | DBaK B | 18 | 3 | 1.0 | 9.3 | 3.3 | 0.0 | 2.7/4.3 | 61.5 | 3.3 | |
Tereza Hrbková | Válečnice Děčín | 19 | 5 | 1.0 | 5.6 | 1.8 | 0.6 | 0.2/0.4 | 0.0* | 2.2 | |
71 | Emma Fořtová | BŠ Tygři Praha B | 21 | 6 | 1.0 | 4.5 | 1.3 | 0.2 | 1.3/2.3 | 57.1 | 1.0 |
Leontina Barvíková | BK Příbor | 20 | 6 | 1.0 | 4.5 | 1.5 | 0.3 | 0.5/0.7 | 0.0* | 1.7 | |
Adéla Gangurová | Loko Karlovy Vary | 20 | 11 | 1.0 | 2.5 | 0.5 | 0.4 | 0.5/1.6 | 0.0* | 1.3 | |
Klára Víšková | TJ Sokol Stěžery | 19 | 5 | 1.0 | 5.2 | 2.0 | 0.0 | 1.2/3.6 | 33.3 | 2.8 | |
Veronika Götzlová | BA Tygřice Louny | 21 | 7 | 1.0 | 3.7 | 1.4 | 0.0 | 0.9/1.4 | 0.0* | 2.4 | |
Alexandra Helmichová | BK M. Lázně | 18 | 2 | 1.0 | 13.0 | 6.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 2.5 | |
Adéla Postránská | BK M. Lázně | 17 | 3 | 1.0 | 8.7 | 3.3 | 0.3 | 1.0/1.7 | 0.0* | 2.3 | |
Tereza Malá | BC Slaný | 20 | 8 | 1.0 | 3.1 | 0.8 | 0.4 | 0.5/1.0 | 0.0* | 0.6 | |
Viktorie Voňavková | BK M. Lázně | 16 | 10 | 1.0 | 2.5 | 0.9 | 0.2 | 0.1/0.4 | 0.0* | 1.0 | |
Viktorie Jarchovská | BK Brandýs n/L B | 18 | 10 | 1.0 | 2.5 | 0.5 | 0.4 | 0.3/1.0 | 0.0* | 1.3 | |
Amélie Vopičková | Loko Karlovy Vary | 18 | 2 | 1.0 | 12.0 | 4.5 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 3.0 | |
Natálie Ryvolová | SLUNETA Ústí n. L. B | 21 | 1 | 1.0 | 23.0 | 11.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 10.0 | |
Aneta Skalická | BK Ústí n. O. | 19 | 16 | 1.0 | 1.4 | 0.6 | 0.1 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.3 | |
Rozálie Oplová | DBaK B | 20 | 7 | 1.0 | 3.3 | 1.4 | 0.0 | 0.4/0.6 | 0.0* | 1.7 | |
Amélie Sedláčková | BK M. Lázně | 16 | 7 | 1.0 | 3.0 | 1.3 | 0.0 | 0.4/1.6 | 0.0* | 0.9 | |
Zuzana Kolářová | BK Brandýs n/L B | 19 | 10 | 1.0 | 2.0 | 0.9 | 0.0 | 0.2/0.6 | 0.0* | 1.7 | |
37 | Tereza Hýlová | BŠ Tygři Praha B | 19 | 9 | 1.0 | 2.2 | 0.8 | 0.1 | 0.3/0.8 | 0.0* | 1.8 |
Iva Procházková | SLUNETA Ústí n. L. B | 20 | 4 | 1.0 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.3 | |
Michaela Plačková | DBaK B | 17 | 4 | 1.0 | 4.8 | 1.5 | 0.5 | 0.3/1.0 | 0.0* | 2.8 | |
Michaela Kučerová | BC Slaný | 19 | 11 | 1.0 | 1.7 | 0.7 | 0.0 | 0.3/0.8 | 0.0* | 2.1 | |
35 | Eliška Žejdlová | BŠ Tygři Praha B | 21 | 2 | 1.0 | 9.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 |
Kristýna Kozáková | DBaK B | 19 | 4 | 1.0 | 4.5 | 1.8 | 0.0 | 1.0/1.5 | 0.0* | 2.3 | |
13 | Magdaléna Holá | BŠ Tygři Praha B | 19 | 10 | 1.0 | 1.6 | 0.2 | 0.4 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.9 |
Barbora Dlouhá | ASK Lovosice | 19 | 7 | 1.0 | 2.3 | 1.0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 0.0* | 2.4 | |
12 | Pavla Kellerová | Baník Most | 19 | 11 | 1.0 | 1.5 | 0.5 | 0.1 | 0.1/0.4 | 0.0* | 0.6 |
Michaela Hejná | Loko Karlovy Vary | 19 | 6 | 1.0 | 2.7 | 1.0 | 0.0 | 0.7/2.0 | 33.3 | 0.5 | |
Magdaléna Neradová | BC Slaný | 19 | 10 | 1.0 | 1.6 | 0.7 | 0.0 | 0.2/1.1 | 0.0* | 1.1 | |
Jitka Victoria Jankujová | Loko Liberec | 19 | 10 | 1.0 | 1.5 | 0.7 | 0.0 | 0.1/0.6 | 0.0* | 0.7 | |
Franka Anna Peroutka | Baník Most | 20 | 4 | 1.0 | 3.8 | 1.8 | 0.0 | 0.3/0.5 | 0.0* | 0.8 | |
Nikol Ivanovičová | BA Tygřice Louny | 19 | 11 | 1.0 | 1.4 | 0.5 | 0.1 | 0.2/0.5 | 0.0* | 1.1 | |
Jana Netušilová | BK Příbor | 18 | 9 | 1.0 | 1.7 | 0.6 | 0.0 | 0.6/0.7 | 0.0* | 0.4 | |
Klára Szentesiová | BC Slaný | 21 | 6 | 1.0 | 2.3 | 1.0 | 0.0 | 0.3/0.5 | 0.0* | 0.5 | |
Viktorie Žákavcová | DBaK B | 17 | 7 | 1.0 | 2.0 | 0.6 | 0.1 | 0.4/1.4 | 0.0* | 1.3 | |
6 | Tereza Koudelková | Baník Most | 19 | 5 | 1.0 | 2.6 | 1.0 | 0.2 | 0.0/0.8 | 0.0* | 0.6 |
Andrea Chvojková | TJ Sokol Stěžery | 21 | 1 | 1.0 | 13.0 | 3.0 | 2.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 4.0 | |
Daniela Petele | Loko Karlovy Vary | 18 | 6 | 1.0 | 2.2 | 1.0 | 0.0 | 0.2/0.3 | 0.0* | 2.2 | |
Tereza Elízová | Loko Karlovy Vary | 19 | 9 | 1.0 | 1.4 | 0.3 | 0.2 | 0.1/0.4 | 0.0* | 1.2 | |
Adéla Pluchová | BC Slaný | 19 | 10 | 1.0 | 1.2 | 0.6 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.7 | |
Tereza Slavíková | DBaK B | 19 | 1 | 1.0 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.0 | |
Adéla Jarošová | BC Slaný | 21 | 4 | 1.0 | 3.0 | 0.5 | 0.0 | 2.0/3.5 | 57.1 | 1.8 | |
Lucie Hubníková | Basket Vlamez | 20 | 14 | 1.0 | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 0.2/0.3 | 0.0* | 0.8 | |
Tereza Trojanová | BK M. Lázně | 17 | 7 | 1.0 | 1.6 | 0.4 | 0.0 | 0.7/1.1 | 0.0* | 1.3 | |
Michaela Jindrová | Válečnice Děčín | 21 | 5 | 1.0 | 2.2 | 0.8 | 0.0 | 0.6/1.2 | 0.0* | 2.2 | |
Klára Šmídová | BK Příbor | 19 | 8 | 1.0 | 1.4 | 0.4 | 0.0 | 0.6/1.0 | 0.0* | 1.0 | |
Emma Smitková | Loko Karlovy Vary | 19 | 9 | 1.0 | 1.2 | 0.6 | 0.0 | 0.1/0.3 | 0.0* | 0.2 | |
Klára Spilková | DBaK B | 20 | 5 | 1.0 | 2.2 | 1.0 | 0.0 | 0.2/0.4 | 0.0* | 1.6 | |
Eliška Hupačová | DBaK B | 19 | 2 | 1.0 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 | |
Natálie Nutilová | TJ Sokol Stěžery | 21 | 3 | 1.0 | 3.3 | 1.7 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.3 | |
Kateřina Cifrainová | BK Ústí n. O. | 19 | 10 | 1.0 | 0.9 | 0.4 | 0.0 | 0.1/0.4 | 0.0* | 1.5 | |
Stela Dorůžková | BA Tygřice Louny | 17 | 8 | 1.0 | 1.1 | 0.5 | 0.0 | 0.1/0.3 | 0.0* | 1.0 | |
Tereza Schmidtová | DBaK B | 18 | 2 | 1.0 | 4.5 | 1.5 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 | |
Veronika Grundová | BA Tygřice Louny | 17 | 10 | 1.0 | 0.9 | 0.4 | 0.0 | 0.1/0.4 | 0.0* | 0.6 | |
Andrea Ekrtová | BA Tygřice Louny | 19 | 9 | 1.0 | 0.9 | 0.3 | 0.0 | 0.2/0.8 | 0.0* | 0.9 | |
Barbora Polášková | BK Příbor | 18 | 10 | 1.0 | 0.8 | 0.4 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.8 | |
Lucie Hvězdová | BA Tygřice Louny | 19 | 9 | 1.0 | 0.9 | 0.4 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.2 | |
Karolína Zemanová | Loko Karlovy Vary | 18 | 6 | 1.0 | 1.2 | 0.5 | 0.0 | 0.2/0.8 | 0.0* | 1.3 | |
Lucie Šturmová | TJ Sokol Stěžery | 21 | 1 | 1.0 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 | |
Vendula Křenková | Basket Vlamez | 17 | 4 | 1.0 | 1.5 | 0.8 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.8 | |
Barbora Doležalová | Baník Most | 19 | 3 | 1.0 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.3 | |
16 | Tereza Tůmová | Baník Most | 20 | 1 | 1.0 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 |
Sára Petráková | Loko Liberec | 18 | 1 | 1.0 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/6.0 | 0.0 | 1.0 | |
Tereza Honická | BC Slaný | 20 | 6 | 1.0 | 0.5 | 0.2 | 0.0 | 0.2/0.3 | 0.0* | 2.3 | |
Klára Eštoková | BA Tygřice Louny | 18 | 1 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 | |
Nela Hlavicová | Basket Vlamez | 19 | 14 | 1.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.3 | |
18 | Alice Procházková | Baník Most | 20 | 5 | 1.0 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.2/0.4 | 0.0* | 0.0 |
Anežka Musilová | BK Ústí n. O. | 18 | 13 | 1.0 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.1/0.2 | 0.0* | 0.2 | |
Klára Kylíšková | ASK Lovosice | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Matasová | DBaK B | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Michaela Košťálová | BK Příbor | 21 | 8 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.1 | |
Ema Kolibačová | BC Slaný | 20 | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Miličová | Válečnice Děčín | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Daniela Slouková | BK Vyškov | 22 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Julia Maria Broda | Válečnice Děčín | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Anna Benešová | Renocar Podolí | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Holubová | BŠ Tygři Praha C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Váchová | DBaK B | 19 | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Aneta Kufčáková | BK Vyškov | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Klára Honomichlová | DBaK B | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Sandra Slouková | BK Vyškov | 22 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Stefanie Reichlová | Renocar Podolí | 21 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Vondrušková | Válečnice Děčín | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Vanesa Sušičová | DBaK B | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Sára Filipcová | Renocar Podolí | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Lucie Kundrtová | TJ Sokol Stěžery | 21 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Anežka Hozáková | SLUNETA Ústí n. L. B | 21 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Natálie Černá | BA Tygřice Louny | 18 | 2 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 | |
Alžběta Stránská | Loko Liberec | 18 | 2 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 | |
Karin Šmídová | Loko Liberec | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Klára Slavíková | Válečnice Děčín | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Vlašánková | BK Vyškov | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Bára Kapicová | Válečnice Děčín | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Sára Pevná | Loko Liberec | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Aneta Zůzová | BC Slaný | 20 | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Michaela Hegrová | Renocar Podolí | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Ester Valošková | Renocar Podolí | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Sabina Gregušová | BK Vyškov | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Šárka Bláhová | BA Tygřice Louny | 18 | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Anna Marie Hůlová | BC Slaný | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kristýna Svobodová | DBaK B | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Lucie Štěpánková | BA Tygřice Louny | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Adéla Bernáthová | BŠ Tygři Praha C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Loučková | BŠ Tygři Praha C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Andrea Horelicová | BŠ Tygři Praha C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Denisa Čermáková | BŠ Tygři Praha C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Elisabeth Sýkorová | Loko Liberec | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kristýna Dvořáková | Válečnice Děčín | 21 | 2 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 2.5 | |
Alice Habinová | Renocar Podolí | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Klára Hodboďová | Válečnice Děčín | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Kloudová | BA Tygřice Louny | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Martina Krbůšková | Renocar Podolí | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
14 | Ema Bozděchová | Baník Most | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 |
Linda Brzobohatá | Loko Liberec | 21 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Šimona Vaňková | Renocar Podolí | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Racková | Renocar Podolí | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Michaela Gregušová | BK Vyškov | 21 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Ema Flegelová | Válečnice Děčín | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Adéla Adamová | Válečnice Děčín | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Ebertová | BŠ Tygři Praha C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Andrea Šulcová | Loko Karlovy Vary | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nikola Hrstková | Basket Vlamez | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Anna Beránková | BK Vyškov | 21 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Emma Beránková | BK Vyškov | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nella Beránková | BK Vyškov | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Barbora Hajdová | Renocar Podolí | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Klára Haniková | Renocar Podolí | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eva Ščudlová | BK Vyškov | 21 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kristina Vaňková | DBaK B | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Anežka Bodnárová | BK Vyškov | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Adéla Mašková | Renocar Podolí | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Hana Zemanová | Loko Karlovy Vary | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Valentina Mertlová | Baník Most | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Vondráčková | Válečnice Děčín | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Vendula Plzenská | BŠ Tygři Praha C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Valentina Čermáková | BA Tygřice Louny | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Martina Málková | BŠ Tygři Praha C | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Adéla Růžková | BK Vyškov | 22 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Rausová | Renocar Podolí | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Agáta Seidelová | SLUNETA Ústí n. L. B | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Suchá | Loko Liberec | 21 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Mátlová | Renocar Podolí | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Barbora Zelená | Válečnice Děčín | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Adéla Ryzá | Renocar Podolí | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Bednářová | Renocar Podolí | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Halamíčková | BK Příbor | 19 | 2 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Barbora Jorová | Baník Most | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Čuříková | DBaK B | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Lenka Rotreklová | BK Vyškov | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Salaková | SLUNETA Ústí n. L. B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Nováková | BC Slaný | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Lucie Plačková | BK Příbor | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Hana Peterová | BK Příbor | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Figarová | BK Příbor | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Pavla Debefová | BK Příbor | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Magdaléna Šmolíková | DBaK B | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Sofia Simićová | BŠ Tygři Praha C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Aneta Borešová | Válečnice Děčín | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Zuzana Pavloňová | Renocar Podolí | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Alžběta Brzoňová | BŠ Tygři Praha C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F+ | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BK Ústí n. O. | 16 | 16.8 | 3.4 | 5.5 /11.3 | 48.9 | 0.0 | 0.0 |
BK Vyškov | 12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
DBaK B | 10 | 19.5 | 1.7 | 6.6 /11.3 | 58.4 | 0.0 | 0.0 |
BŠ Tygři Praha B | 12 | 21.2 | 2.9 | 8.4 /16.7 | 50.2 | 8.4 | 0.0 |
BK Příbor | 16 | 22.1 | 2.0 | 8.3 /13.2 | 62.7 | 0.0 | 0.0 |
Renocar Podolí | 12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
BC Slaný | 12 | 26.2 | 1.1 | 7.8 /15.7 | 49.5 | 0.0 | 0.0 |
Baník Most | 11 | 24.0 | 2.8 | 6.5 /13.7 | 47.7 | 0.0 | 0.0 |
BK M. Lázně | 12 | 17.1 | 1.9 | 6.6 /15.9 | 41.6 | 0.0 | 0.0 |
BA Tygřice Louny | 11 | 21.4 | 3.0 | 7.2 /17.0 | 42.2 | 0.0 | 0.0 |
Basket Vlamez | 16 | 16.9 | 3.1 | 6.9 /14.5 | 47.6 | 0.0 | 0.0 |
Loko Liberec | 11 | 25.0 | 2.5 | 10.1 /20.8 | 48.5 | 0.0 | 0.0 |
Válečnice Děčín | 14 | 19.9 | 2.7 | 9.6 /16.2 | 59.0 | 0.0 | 0.0 |
ASK Lovosice | 11 | 15.5 | 1.0 | 4.7 /10.2 | 46.4 | 0.0 | 0.0 |
SLUNETA Ústí n. L. B | 13 | 37.0 | 2.8 | 8.8 /17.7 | 49.8 | 0.0 | 0.0 |
BŠ Tygři Praha C | 5 | 28.4 | 2.8 | 7.0 /11.2 | 62.5 | 0.0 | 13.0 |
TJ Sokol Stěžery | 13 | 22.8 | 3.0 | 4.8 /11.6 | 41.4 | 0.0 | 0.0 |
Loko Karlovy Vary | 12 | 29.0 | 1.9 | 7.4 /15.5 | 47.8 | 0.0 | 0.0 |
BK Brandýs n/L B | 14 | 22.8 | 1.9 | 8.1 /15.7 | 51.6 | 0.0 | 0.0 |
Tým | 2B | 3B | TH | F+ | F- |
---|---|---|---|---|---|
BK Ústí n. O. | 32 | 9 | 10/24 | 0 | 0 |
BK Vyškov | 0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 |
DBaK B | 35 | 4 | 13/23 | 0 | 0 |
BŠ Tygři Praha B | 30 | 7 | 18/32 | 25 | 0 |
BK Příbor | 41 | 4 | 14/24 | 0 | 0 |
Renocar Podolí | 0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 |
BC Slaný | 36 | 3 | 15/31 | 0 | 0 |
Baník Most | 36 | 5 | 12/25 | 0 | 0 |
BK M. Lázně | 24 | 8 | 15/31 | 0 | 0 |
BA Tygřice Louny | 30 | 6 | 13/35 | 0 | 0 |
Basket Vlamez | 28 | 6 | 19/36 | 0 | 0 |
Loko Liberec | 47 | 5 | 16/34 | 0 | 0 |
Válečnice Děčín | 38 | 7 | 25/41 | 0 | 0 |
ASK Lovosice | 22 | 3 | 9/18 | 0 | 0 |
SLUNETA Ústí n. L. B | 51 | 8 | 13/26 | 0 | 0 |
BŠ Tygři Praha C | 34 | 5 | 16/23 | 0 | 19 |
TJ Sokol Stěžery | 34 | 6 | 14/30 | 0 | 0 |
Loko Karlovy Vary | 32 | 8 | 16/32 | 0 | 0 |
BK Brandýs n/L B | 37 | 4 | 14/36 | 0 | 0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Znamínko Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Zajistí pořadatel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Vondraš Vladimír | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Volný David | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Veselý Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Veselá Lucie | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Vampola Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Toboláková Barbora | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Tichý David | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Tesař Michal | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Tejček Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Šťavík Radek | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Šeferová Nicole | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Šedivý Vincent | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Sklenář Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Schmidt David | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Schaffner Vojta | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Shumskyy Vitaliy | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Růžička Martin | 5 | 1 | 4 | 0 | - | - | - |
Rom Daniel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Račanský Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Poživil Jaroslav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Poliček Pavel | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Podhůrský Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Pechová Aneta | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Neudert Rudolf | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Nesvadba Miloš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Nesper Jindřich | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Němec Karel | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Morávek Tomáš | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Moravcová Lucie | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Michlík Radek | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Martinovská Michaela | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Martiník Matěj | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Marek Vojtěch | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Machálek Jan | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Lysov Fedor | 5 | 1 | 4 | 0 | - | - | - |
Lunhul Vladislav | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Kundert Mattias | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Křenek Karel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kout Jan | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Koudela Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Koranda Vladimír | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kolář Jaroslav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kohout Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kohout Radomír | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kinka Roman | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Keslerová Barbora | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Kesler Vladimír | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Kavka Radim | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kalabza Petr | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Jon Miloslav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jodl Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jelínek Matouš | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Chojnacká Anna | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Hynková Klára | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hušek Daniel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Hovorka Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Hošek Václav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Heřman Matěj | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Hejná Adéla | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hawiger Matyáš | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Hackl Filip | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Gabriel Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Frintová Bára | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Frána Petr | 7 | 5 | 2 | 0 | - | - | - |
Fichtner Matyáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Ďurana Antonín | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Doubková Tereza | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Dolinek Ivo | 8 | 8 | 0 | 0 | - | - | - |
Čabala Tadeáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Buňková Klára | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Buňka Jiří | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Buňka Jiří | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Brandejs Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Bill Marek | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Benda Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Bělka Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Balog Lukáš | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Baďura Ota | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Ašenbrenerová Ingrid | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Asztalos Ondřej | 11 | 6 | 5 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře