OP mladší minižáci U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní Turnaj 3 7
BK Skokani B
BASKET Brno
25. 9. 2021
08:30
ZŠ nám. Svornosti Jan Olbort
Erik Svoboda
43
64
5
14
17
31
33
49
Review
Základní Turnaj 2 4
Basket Kohouti - Babice
Jiskra Kyjov
25. 9. 2021
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Zdeněk Buryšek
Richard Polák
73
26
24
8
44
12
58
19
Review
Základní Turnaj 4 10
SK Renocar Podolí
BC VYSOČINA
25. 9. 2021
09:00
SH Podolí u Brna Rastislav Frass
Martin Baron
52
43
22
11
30
21
42
33
Review
Základní Turnaj 1 1
Vlčata Žďár
Tygři Brno
25. 9. 2021
09:30
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Miroslav Friedl
67
36
22
15
36
22
41
31
Review
Základní Turnaj 3 8
BASKET Brno
SKB Tišnov
25. 9. 2021
10:15
ZŠ nám. Svornosti Jan Olbort
Erik Svoboda
33
57
4
16
19
25
22
45
Review
Základní Turnaj 2 5
Jiskra Kyjov
BK Skokani A
25. 9. 2021
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou Zdeněk Buryšek
Richard Polák
38
73
7
28
23
41
29
65
Review
Základní Turnaj 4 11
BC VYSOČINA
BK Vyškov
25. 9. 2021
10:45
SH Podolí u Brna Martin Baron
Rastislav Frass
30
32
6
10
14
19
20
28
Review
Základní Turnaj 1 2
Tygři Brno
BBK Blansko
25. 9. 2021
11:15
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
57
53
16
14
41
24
43
38
Review
Základní Turnaj 2 6
Basket Kohouti - Babice
BK Skokani A
25. 9. 2021
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou Zdeněk Buryšek
Richard Polák
47
65
9
20
16
35
36
49
Review
Základní Turnaj 3 9
BK Skokani B
SKB Tišnov
25. 9. 2021
12:00
ZŠ nám. Svornosti Jan Olbort
Erik Svoboda
13
79
3
20
7
34
11
61
Review
Základní Turnaj 4 12
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
25. 9. 2021
12:30
SH Podolí u Brna Rastislav Frass
Martin Baron
45
34
8
2
19
16
33
18
Review
Základní Turnaj 1 3
Vlčata Žďár
BBK Blansko
25. 9. 2021
13:00
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Miroslav Friedl
62
25
16
13
34
15
44
19
Review
Základní Turnaj 6 16
BK Skokani A
BBK Blansko
23. 10. 2021
08:30
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 7 19
BC VYSOČINA
Vlčata Žďár
23. 10. 2021
08:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 5 13
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
23. 10. 2021
09:00
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 8 22
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
23. 10. 2021
09:00
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 6 17
BBK Blansko
SKB Tišnov
23. 10. 2021
10:15
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 7 20
Vlčata Žďár
TJ Sokol Šlapanice
23. 10. 2021
10:15
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 5 14
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
23. 10. 2021
10:30
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 8 23
BK Vyškov
Basket Kohouti - Babice
23. 10. 2021
10:45
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 5 15
Tygři Brno
BASKET Brno
23. 10. 2021
12:00
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 6 18
BK Skokani A
SKB Tišnov
23. 10. 2021
12:00
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 7 21
BC VYSOČINA
TJ Sokol Šlapanice
23. 10. 2021
12:15
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 8 24
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti - Babice
23. 10. 2021
12:30
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 10 28
Jiskra Kyjov
Vlčata Žďár
13. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 10 29
Vlčata Žďár
BK Skokani B
13. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 10 30
Jiskra Kyjov
BK Skokani B
13. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 11 31
BASKET Brno
BK Skokani A
13. 11. 2021
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 11 32
BK Skokani A
TJ Sokol Šlapanice
13. 11. 2021
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 11 33
BASKET Brno
TJ Sokol Šlapanice
13. 11. 2021
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 12 34
BC VYSOČINA
Tygři Brno
13. 11. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 12 35
Tygři Brno
SK Renocar Podolí
13. 11. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 12 36
BC VYSOČINA
SK Renocar Podolí
13. 11. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 9 25
Basket Kohouti - Babice
BBK Blansko
13. 11. 2021
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 9 26
BBK Blansko
BK Vyškov
13. 11. 2021
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 9 27
Basket Kohouti - Babice
BK Vyškov
13. 11. 2021
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 13 38
Basket Kohouti - Babice
BASKET Brno
11. 12. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 13 39
Vlčata Žďár
BASKET Brno
11. 12. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 14 40
Tygři Brno
BK Skokani A
11. 12. 2021
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 14 41
BK Skokani A
SKB Tišnov
11. 12. 2021
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 14 42
Tygři Brno
SKB Tišnov
11. 12. 2021
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 15 43
BK Skokani B
SK Renocar Podolí
11. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 15 44
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
11. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 15 45
BK Skokani B
BBK Blansko
11. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 16 47
TJ Sokol Šlapanice
BC VYSOČINA
11. 12. 2021
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 16 46
BK Vyškov
TJ Sokol Šlapanice
11. 12. 2021
09:00
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 13 37
Vlčata Žďár
Basket Kohouti - Babice
11. 12. 2021
09:30
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 16 48
BK Vyškov
BC VYSOČINA
11. 12. 2021
13:00
SH Za parkem
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Vlčata Žďár 2 2 0 129 61 4
2. BK Skokani A 2 2 0 138 85 4
3. Renocar Podolí 2 2 0 97 77 4
4. SKB Tišnov 2 2 0 136 46 4
5. BK Vyškov 2 1 1 66 75 3
6. Tygři Brno 2 1 1 93 120 3
7. Basket Kohouti - Babice 2 1 1 120 91 3
8. BASKET Brno 2 1 1 97 100 3
9. BC VYSOČINA 2 0 2 73 84 2
10. Blansko 2 0 2 78 119 2
11. BK Skokani B 2 0 2 56 143 2
12. Jiskra Kyjov 2 0 2 64 146 2
13. Sokol Šlapanice 0 0 0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Svoboda Erik 3 0 3 0 - - -
Polák Richard 3 0 3 0 - - -
Olbort Jan 3 3 0 0 - - -
Kazda Petr 3 2 1 0 - - -
Friedl Miroslav 3 1 2 0 - - -
Frass Rastislav 3 2 1 0 - - -
Buryšek Zdeněk 3 3 0 0 - - -
Baron Martin 3 1 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře