OP starší minižákyně U13

Základní informace

Kategorie
starší minižákyně U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní Turnaj 1 1
Basketbal Dubňany
Spartak Uher.Brod
18. 9. 2021
09:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Adam Antoš
42
40
15
15
21
22
30
26
38
38
Review
Základní Turnaj 2 3
BK Vyškov
BK Žabiny Brno
18. 9. 2021
09:00
SH Za parkem Daniela Slouková
Sandra Slouková
29
48
10
12
11
27
27
37
Review
Základní Turnaj 3 5
Vlčata Žďár
KP Brno
18. 9. 2021
09:30
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
16
87
6
14
10
40
14
62
Review
Základní Turnaj 1 2
Spartak Uher.Brod
Basketbal Dubňany
18. 9. 2021
11:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Adam Antoš
56
44
11
12
32
20
38
38
Review
Základní Turnaj 2 4
BK Žabiny Brno
BK Vyškov
18. 9. 2021
11:00
SH Za parkem Sandra Slouková
Daniela Slouková
66
40
9
4
31
19
50
27
Review
Základní Turnaj 3 6
KP Brno
OSK Olomouc
18. 9. 2021
11:30
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
41
37
10
11
19
19
37
32
Review
Základní Turnaj 3 7
Vlčata Žďár
OSK Olomouc
18. 9. 2021
13:30
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
18
82
2
28
8
45
8
66
Review
Základní Turnaj 4 10
BK Žabiny Brno
Vlčata Žďár
2. 10. 2021
-
ZŠ nám. Svornosti Aleš Chlup
Natálie Kunclová
Preview
Základní Turnaj 5 11
Spartak Uher.Brod
BK Vyškov
9. 10. 2021
09:30
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Dominik Kotala
67
22
18
1
42
4
55
13
Review
Základní Turnaj 6 13
OSK Olomouc
Basketbal Dubňany
2. 10. 2021
10:00
Základní škola Stupkova Dominik Krčmář
Andrej Samuels
44
42
19
16
22
24
33
36
Review
Základní Turnaj 5 12
BK Vyškov
Spartak Uher.Brod
9. 10. 2021
11:30
Sportovní hala Dominik Kotala
Břetislav Kraváček
19
52
0
19
12
29
12
44
Review
Základní Turnaj 6 14
Basketbal Dubňany
OSK Olomouc
2. 10. 2021
12:00
Základní škola Stupkova Dominik Krčmář
Andrej Samuels
32
44
16
10
18
15
30
29
Review
Základní Turnaj 4 9
BK Žabiny Brno
KP Brno
2. 10. 2021
13:30
ZŠ nám. Svornosti Natálie Kunclová
Aleš Chlup
47
35
16
4
26
16
35
26
Review
Základní Turnaj 4 8
BK Žabiny Brno
KP Brno
2. 10. 2021
15:15
ZŠ nám. Svornosti Natálie Kunclová
Aleš Chlup
39
43
10
9
23
19
29
29
Review
Základní Turnaj 7 15
KP Brno
OSK Olomouc
7. 11. 2021
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní Turnaj 7 16
OSK Olomouc
KP Brno
7. 11. 2021
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní Turnaj 9 20
Vlčata Žďár
BK Žabiny Brno
6. 11. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 9 21
BK Žabiny Brno
Vlčata Žďár
6. 11. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 8 17
Basketbal Dubňany
Spartak Uher.Brod
6. 11. 2021
09:00
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 8 18
Spartak Uher.Brod
BK Vyškov
6. 11. 2021
11:00
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 8 19
Basketbal Dubňany
BK Vyškov
6. 11. 2021
13:00
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 10 22
Spartak Uher.Brod
OSK Olomouc
20. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 10 23
OSK Olomouc
Basketbal Dubňany
20. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 10 24
Spartak Uher.Brod
Basketbal Dubňany
20. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 12 27
BK Žabiny Brno
KP Brno
20. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 12 28
KP Brno
BK Žabiny Brno
20. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 11 25
BK Vyškov
Vlčata Žďár
21. 11. 2021
09:30
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 11 26
Vlčata Žďár
BK Vyškov
21. 11. 2021
11:30
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 13 29
OSK Olomouc
Spartak Uher.Brod
18. 12. 2021
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní Turnaj 13 30
Spartak Uher.Brod
OSK Olomouc
18. 12. 2021
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní Turnaj 14 31
KP Brno
Basketbal Dubňany
18. 12. 2021
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní Turnaj 14 32
Basketbal Dubňany
KP Brno
18. 12. 2021
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní Turnaj 15 33
BK Žabiny Brno
Vlčata Žďár
18. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 15 34
Vlčata Žďár
BK Vyškov
18. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 15 35
BK Žabiny Brno
BK Vyškov
18. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 16 36
Spartak Uher.Brod
Vlčata Žďár
15. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 16 37
Vlčata Žďár
OSK Olomouc
15. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 16 38
Spartak Uher.Brod
OSK Olomouc
15. 1. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 17 39
BK Vyškov
KP Brno
15. 1. 2022
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 17 40
KP Brno
BK Vyškov
15. 1. 2022
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 18 41
Basketbal Dubňany
BK Žabiny Brno
15. 1. 2022
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 18 42
BK Žabiny Brno
Basketbal Dubňany
15. 1. 2022
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 19 43
BK Žabiny Brno
Spartak Uher.Brod
19. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 19 44
Spartak Uher.Brod
BK Žabiny Brno
19. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 20 45
KP Brno
BK Vyškov
19. 2. 2022
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní Turnaj 20 46
BK Vyškov
Basketbal Dubňany
19. 2. 2022
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní Turnaj 20 47
KP Brno
Basketbal Dubňany
19. 2. 2022
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní Turnaj 21 48
OSK Olomouc
Vlčata Žďár
19. 2. 2022
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní Turnaj 21 49
Vlčata Žďár
OSK Olomouc
19. 2. 2022
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní Turnaj 22 50
Spartak Uher.Brod
Basketbal Dubňany
19. 3. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 22 51
Basketbal Dubňany
BK Žabiny Brno
19. 3. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 22 52
Spartak Uher.Brod
BK Žabiny Brno
19. 3. 2022
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 23 53
Vlčata Žďár
KP Brno
19. 3. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 23 54
KP Brno
Vlčata Žďár
19. 3. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 24 55
BK Vyškov
OSK Olomouc
19. 3. 2022
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 24 56
OSK Olomouc
BK Vyškov
19. 3. 2022
-
SH Za parkem
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Spartak Uher.Brod 4 3 1 215 127 7
2. BK Žabiny Brno 4 3 1 200 147 7
3. KP Brno 4 3 1 206 139 7
4. OSK Olomouc 4 3 1 207 133 7
5. Basketbal Dubňany 4 1 3 160 184 5
6. BK Vyškov 4 0 4 110 233 4
7. Vlčata Žďár 2 0 2 34 169 2
Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 2 2 0 0 - - -
Slouková Daniela 2 1 1 0 - - -
Slouková Sandra 2 1 1 0 - - -
Samuels Andrej 2 0 2 0 - - -
Kunclová Natálie 2 2 0 0 - - -
Krčmář Dominik 2 2 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 1 1 0 - - -
Kotala Dominik 2 1 1 0 - - -
Kazda Petr 3 0 3 0 - - -
Chlup Aleš 2 0 2 0 - - -
Friedl Miroslav 3 3 0 0 - - -
Antoš Adam 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře