OP starší minižáci U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní Turnaj 1 1
BK Velké Meziříčí
SK Renocar Podolí
18. 9. 2021
09:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
22
132
6
31
9
59
20
73
Review
Základní Turnaj 3 7
BC VYSOČINA
BK Skokani A
18. 9. 2021
09:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
48
64
17
22
27
34
39
56
Review
Základní Turnaj 1 2
SK Renocar Podolí
BK Skokani B
18. 9. 2021
10:30
SH ZŠ Školní Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
120
19
23
9
56
11
79
15
Review
Základní Turnaj 3 8
BK Skokani A
Spartak Uherský Brod
18. 9. 2021
11:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
46
59
15
12
26
28
36
47
Review
Základní Turnaj 1 3
BK Velké Meziříčí
BK Skokani B
18. 9. 2021
12:00
SH ZŠ Školní Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
78
28
27
4
37
16
68
20
Review
Základní Turnaj 2 4
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
18. 9. 2021
12:00
Hala TJ Jiskra Natálie Grobelná
42
59
15
10
25
24
28
39
Review
Základní Turnaj 3 9
BC VYSOČINA
Spartak Uherský Brod
18. 9. 2021
13:00
Hala SMJ Jihlava Zdeněk Juránek
46
78
11
14
18
34
34
58
Review
Základní Turnaj 2 5
Tygři Brno
Vlčata Žďár
18. 9. 2021
13:40
Hala TJ Jiskra Natálie Grobelná
35
56
4
16
18
23
28
38
Review
Základní Turnaj 4 10
BASKET Brno
TJ Třebíč
18. 9. 2021
14:15
ZŠ nám. Svornosti Kristýna Jansová
Martin Baron
82
18
18
2
42
6
66
16
Review
Základní Turnaj 2 6
Jiskra Kyjov
Vlčata Žďár
18. 9. 2021
15:20
Hala TJ Jiskra Natálie Grobelná
42
53
13
11
20
25
31
31
Review
Základní Turnaj 4 11
TJ Třebíč
BASKET Brno
18. 9. 2021
16:00
ZŠ nám. Svornosti Kristýna Jansová
Martin Baron
18
72
4
18
8
32
14
49
Review
Základní Turnaj 5 12
BK Skokani B
Jiskra Kyjov
17. 10. 2021
08:30
SH Rosnička Brno Kristýna Jansová
Tereza Večeřová
8
114
2
26
2
58
4
89
Review
Základní Turnaj 6 15
Tygři Brno
BC VYSOČINA
2. 10. 2021
09:00
SH Morenda Erik Svoboda
Zdeněk Strmiska
61
15
14
4
26
6
40
13
Review
Základní Turnaj 7 18
TJ Třebíč
BASKET Brno
16. 10. 2021
09:00
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Juránek
Rostislav ml. Veselý
34
55
10
15
12
26
20
34
Review
Základní Turnaj 8 21
Vlčata Žďár
SK Renocar Podolí
2. 10. 2021
10:00
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Rostislav Veselý
60
48
13
15
30
27
50
39
Review
Základní Turnaj 5 13
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod
17. 10. 2021
10:15
SH Rosnička Brno Kristýna Jansová
Tereza Večeřová
69
32
17
8
27
12
54
26
Review
Základní Turnaj 6 16
BC VYSOČINA
BK Velké Meziříčí
2. 10. 2021
10:30
SH Morenda Zdeněk Strmiska
Erik Svoboda
94
2
34
2
48
2
68
2
Review
Základní Turnaj 7 19
BASKET Brno
BK Skokani A
16. 10. 2021
10:45
Sportovní hala L. Pokorného Rostislav ml. Veselý
Zdeněk Juránek
27
65
13
17
20
27
25
32
Review
Základní Turnaj 5 14
BK Skokani B
Spartak Uherský Brod
17. 10. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Kristýna Jansová
Tereza Večeřová
11
83
2
16
4
42
6
60
Review
Základní Turnaj 6 17
Tygři Brno
BK Velké Meziříčí
2. 10. 2021
12:00
SH Morenda Erik Svoboda
Zdeněk Strmiska
118
6
26
2
50
4
86
4
Review
Základní Turnaj 8 22
SK Renocar Podolí
Vlčata Žďár
2. 10. 2021
12:15
Hala 2. ZŠ Petr Kazda
Rostislav Veselý
40
65
10
21
21
37
28
49
Review
Základní Turnaj 7 20
TJ Třebíč
BK Skokani A
16. 10. 2021
12:30
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Juránek
Rostislav ml. Veselý
41
84
11
17
21
45
33
57
Review
Základní Turnaj 10 26
BK Skokani B
BASKET Brno
6. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 10 27
BASKET Brno
BK Velké Meziříčí
6. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 10 28
BK Skokani B
BK Velké Meziříčí
6. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 12 32
Jiskra Kyjov
TJ Třebíč
6. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 12 33
TJ Třebíč
Jiskra Kyjov
6. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 9 23
SK Renocar Podolí
Tygři Brno
6. 11. 2021
09:00
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 11 29
Spartak Uherský Brod
BK Skokani A
6. 11. 2021
10:00
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 9 24
Tygři Brno
BC VYSOČINA
6. 11. 2021
10:45
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 11 30
BK Skokani A
Vlčata Žďár
6. 11. 2021
12:00
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 9 25
SK Renocar Podolí
BC VYSOČINA
6. 11. 2021
12:30
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 11 31
Spartak Uherský Brod
Vlčata Žďár
6. 11. 2021
14:00
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 13 34
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
20. 11. 2021
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 13 35
SK Renocar Podolí
BK Velké Meziříčí
20. 11. 2021
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 13 36
BASKET Brno
BK Velké Meziříčí
20. 11. 2021
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 14 37
Jiskra Kyjov
Vlčata Žďár
20. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 14 38
Vlčata Žďár
TJ Třebíč
20. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 14 39
Jiskra Kyjov
TJ Třebíč
20. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 15 40
Spartak Uherský Brod
Tygři Brno
20. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 15 41
Tygři Brno
BC VYSOČINA
20. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 15 42
Spartak Uherský Brod
BC VYSOČINA
20. 11. 2021
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 16 43
BK Skokani A
BK Skokani B
20. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 16 44
BK Skokani B
BK Skokani A
20. 11. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 18 48
TJ Třebíč
BASKET Brno
18. 12. 2021
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 18 49
BASKET Brno
Tygři Brno
18. 12. 2021
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 18 50
TJ Třebíč
Tygři Brno
18. 12. 2021
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 19 51
Vlčata Žďár
SK Renocar Podolí
18. 12. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 19 52
SK Renocar Podolí
BK Skokani B
18. 12. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 19 53
Vlčata Žďár
BK Skokani B
18. 12. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 20 54
BC VYSOČINA
BK Skokani A
18. 12. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 20 55
BK Skokani A
BC VYSOČINA
18. 12. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 17 45
BK Velké Meziříčí
Jiskra Kyjov
18. 12. 2021
09:00
SH ZŠ Školní
Preview
Základní Turnaj 17 46
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod
18. 12. 2021
10:30
SH ZŠ Školní
Preview
Základní Turnaj 17 47
BK Velké Meziříčí
Spartak Uherský Brod
18. 12. 2021
12:00
SH ZŠ Školní
Preview
Základní Turnaj 25 68
Vlčata Žďár
BC VYSOČINA
12. 2. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 25 69
BC VYSOČINA
Vlčata Žďár
12. 2. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 26 70
TJ Třebíč
BK Velké Meziříčí
12. 2. 2022
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 26 71
BK Velké Meziříčí
TJ Třebíč
12. 2. 2022
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 27 72
SK Renocar Podolí
BASKET Brno
12. 2. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 27 73
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
12. 2. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 27 74
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
12. 2. 2022
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 28 75
Tygři Brno
BK Skokani B
12. 2. 2022
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 28 76
BK Skokani B
BK Skokani A
12. 2. 2022
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 28 77
Tygři Brno
BK Skokani A
12. 2. 2022
-
SH Morenda
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Vlčata Žďár 4 4 0 234 165 8
2. Spartak Uherský Brod 4 3 1 252 172 7
3. BASKET Brno 4 3 1 236 135 7
4. BK Skokani A 4 3 1 259 175 7
5. Tygři Brno 4 3 1 273 119 7
6. Jiskra Kyjov 4 2 2 267 152 6
7. Renocar Podolí 4 2 2 340 166 6
8. BC VYSOČINA 4 1 3 203 205 5
9. BK VM-U13 4 1 3 108 372 5
10. TJ Třebíč 4 0 4 111 293 4
11. BK Skokani B 4 0 4 66 395 4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Rostislav ml. 3 1 2 0 - - -
Veselý Rostislav 2 0 2 0 - - -
Večeřová Tereza 3 0 3 0 - - -
Svoboda Erik 3 2 1 0 - - -
Strmiska Zdeněk 3 1 2 0 - - -
Kučírek Pavel 3 1 2 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 2 1 0 - - -
Kazda Petr 2 2 0 0 - - -
Juránek Zdeněk 6 5 1 0 - - -
Jansová Kristýna 5 5 0 0 - - -
Grobelná Natálie 3 3 0 0 - - -
Baron Martin 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře